R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix Party Nasıl Yapılır, Arkadaşlarla Birlikte Netflix Nasıl İzlenir?

  Arkadaşlarınızla birlikte Netflix film-dizi gecesi yapmak ister misiniz? Basit bir tarayıcı eklentisi ile Netflix Party modunu aktifleştirebilir ve tamamen ücretsiz şekilde dizi-filmlerinizi arkadaşlarınızla birlikte izleyebilirsiniz.

  Bekir Aydoğan Bekir Aydoğan 02.06.2022 15:13 1845 2 dk okuma süresi
  Netflix Party Nasıl Yapılır, Arkadaşlarla Birlikte Netflix Nasıl İzlenir?
  Son Düzenleme:

  İnternet ile birlikte arkadaşlığın tanımı daha da genişledi ve farklı bir boyut kazandı. Artık sosyal medyada beğendiğimiz içerikleri birbirimiz ile paylaşıyor, birlikte gülüp, birlikte üzülüyoruz. Hal böyleyken dünyanın en çok kullanılan ücretli dijital yayın platformlarından Netflix’te de benzer bir paylaşım imkanına ihtiyaç duyuluyor. Prime Video, IGTV gibi platformlarda dahili olarak sunulan “party”, birlikte izleme modu maalesef Netflix’te bulunmuyor. Ancak basit bir tarayıcı eklentisi ile Netflix Party yapabilir, film ve dizileri arkadaşlarınızla birlikte izleyebilirsiniz. 

  Netflix Party İzleme Modu Nasıl Kurulur?

  Önceki adıyla “Netflix Party”, yeni adıyla “Teleparty” eklentisi ile Chrome veya Edge tarayıcınızda arkadaşlarınızla Netflix seyir keyfini paylaşabilirsiniz.

  Teleparty eklentisinin kullanımı tamamen ücretsiz. Ancak Teleparty bir canlı aktarım eklentisi değil, bu nedenle Netflix Party’e katılacak her arkadaşınızın ücretli bir Netflix hesabına ihtiyacı var. 

  Netflix Party (Teleparty) Grubu Oluşturma ve Yönetme

  Eklenti kurulumu sonrasında Netflix’e giriş yapıp herhangi bir içeriği oynatmaya başlattığınızda uzantılar listesinde Teleparty ikonunun kırmızıya dönüştüğünü göreceksiniz. İkona tıklayıp “Create a Netflix Party” butonuna tıkladığınızda Neflix izleme odası ayarlarını seçmeniz gerekecek. Eğer izlentiyi durdurma, ileri-geri sarma kontrollerinin sadece sizde olmasını istiyorsanız “Only i have control” seçeneğini işaretleyin ve sonraki aşamada Netflix Party bağlantısını kopyalayıp arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Bağlantıyı gönderdiğiniz arkadaşlarınız kendi Netflix hesap veya profillerine giriş yaparak sizinle birlikte izlemeye başlayabilirler.

  Netflix Party ile Sesli, Görüntülü ve Yazılı Sohbet

  Teleparty eklentisi şimdilik sadece yazılı sohbete imkan veriyor. Party izlencesi şeklinde açılmış yayının sağ tarafında sohbet ekranını görebilirsiniz. Kendinize bir rumuz ve avatar belirleyerek arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

  Netflix Party Sesli ve Görüntülü Sohbet Mümkün mü?

  Eğer arkadaşlarınızla daha doğal ve kolay bir sohbet istiyorsanız Teleparty tek başına yeterli olmayacaktır. Ancak Discord benzeri bir uygulama ile Teleparty’i aynı anda kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.

  Netflix Party Link Grupları Bulma

  İnternetten yeni tanışacağınız insanlarla birlikte Netflix Party yapmak isterseniz kendinize uygun bir grup bulmak için en iyi platform Discord. Çoğunlukla yabancı olmakla birlikte yerli Discord kanallarında da film-dizi geceleri, dizi fan sayfalarında tekrar izleme partileri düzenleniyor. Bunun için Discord’ta “Netflix Party”, “Movie Night” veya Netflix Together” benzeri aramalar yapabilirsiniz. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  İnsan Gibi Konuşan OpenAI ChatGPT Nedir? Nasıl Kullanılır?

  OpenAI ChatGPT, OpenAI tarafından geliştirilen bir dil modelidir. Bu yapay zeka modeli, insan dilini anlamaya ve yanıt vermeye odaklanmıştır.

  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?

  VALORANT satın alma geçmişi, oyuncuların yaptığı satın alım işlemlerini gösteren bir sistemdir. Bu veriler sayesinde satın alınan ürün ve hizmetlere hızlıca ulaşılır.

  VALORANT İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

  VALORANT oyununda isim veya nick değiştirmek, oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak nick belirlenmeli ve isim değişikliği bağlantısından gerekli alanlar doldurulmalıdır.

  Instagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir?

  Instagram'dan fotoğraf indirmek için birçok farklı yöntem vardır. Bunun için uygulamalar kullanılabileceği gibi web tabanlı platformlar da tercih edilebilir.

  Netflix Party Nasıl Yapılır, Arkadaşlarla Birlikte Netflix Nasıl İzlenir?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et