R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp İçin Mesaj Düzenleme Müjdesi! Gönderilen Mesaj Nasıl Düzenlenir?

  WhatsApp yakında mesajları gönderdikten sonra düzenlemenize izin verebilir. WhatsApp mesaj düzenleme nasıl çalışacak? İşte detaylar.

  Miraç Yılmaz
  Miraç Yılmaz R10 Editörü
  02.06.2022 12:59 2273 2 dk okuma süresi
  WhatsApp İçin Mesaj Düzenleme Müjdesi! Gönderilen Mesaj Nasıl Düzenlenir?
  Son Düzenleme:

  Bir WhatsApp mesajını gönderildikten sonra düzenlemek şu anda imkansız, ancak WhatsApp yeni düzenleme özelliği ile buna çözüm getirmek istiyor. Yeni mesaj düzenleme özelliği, mesajları gönderildikten sonra düzenlemenize izin vererek yazım hatalarından yanlış bilgilere kadar her şeyi değiştirmenize izin verir.

  WABetaInfo tarafından hazırlanan yeni bir rapor, mesaj düzenleme özelliğinin yakında uygulamanın beta sürümlerine gelebileceğini öne sürüyor. 

  Birden fazla rapora göre WhatsApp, beş yıl önce bu özellik üzerinde çalışmaya başladı, ancak plan rafa kaldırıldı. Şimdi, anlık mesajlaşma platformu tekrar mesajı düzenle düğmesi üzerinde çalışıyor.

  Şu anda bir WhatsApp kullanıcısı yanlış bir mesaj gönderirse, düzeltmek için yalnızca iki seçeneği vardır. Ya doğru bir mesaj gönderip kullanıcılardan hatalı olanı görmezden gelmelerini isteyebilirler ya da yanlış mesajı silip bir kez yenisini gönderebilirler. Her iki durumda da, ikinci yeni mesaj göndermek zorundasınız.

  WhatsApp mesaj düzenleme nasıl çalışacak?

  WhatsApp mesaj düzenleme nasıl çalışacak?

  Dünyanın en ünlü anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp için en çok istenen işlevlerden biri de mesajları gönderdikten sonra düzenleme özelliğiydi. Daha önce, WhatsApp mesajların silinmesine izin verdi, bu da kullanışlılığı hakkında bazı tartışmalara yol açan bir sorundu.

  Öte yandan düzenleme, özellikle uzunsa ve yalnızca bir ayrıntının değiştirilmesi gerekiyorsa, mesajı değiştirmeyi kolaylaştırır. 

  Aynı zamanda bir mesajlaşma uygulaması olan Telegram gibi uygulamalar, konuşmalarına bu özelliği dahil etmede WhatsApp'tan daha hızlıydı. Ancak WhatsApp şimdiye kadar isteksizdi. Fakat mesajları düzenleme seçeneğinin gelecekteki bir güncellemede uygulanacağını duyurdu.

  WhatsApp mesaj düzenleme ne zaman gelecek?

  WhatsApp, mesajın üzerine basarak mesaj düzenlemeyi mümkün kılacak. Mesajın üzerinde açılan menüde düzenleme seçeneği görünecek. Kullanıcılar 'düzenle'yi tıklayarak metni değiştirip tekrar gönderebilecek.

  Şu anda WhatsApp'ta mesajı yalnızca gönderildikten sonra bir saat geçmediyse silebilirsiniz. Bu hala bir spekülasyon olsa da, mesajı düzenlemek için de aynı prosedürün izlenmesi bekleniyor.

  Siz WhatsApp mesaj düzenleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  Profesyonel editörlük kariyerime R10'da devam ediyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp, Durum Güncelleme Arayüzünü Değiştiriyor: İşte Yeni Görünümü!

  WhatsApp, durum güncellemeleri için yeni bir arayüz sunuyor. Kullanıcılar, artık önizlemelerle daha hızlı etkileşimde bulunabilecek.

  WhatsApp'tan Yenilik: Kilit Ekranından Engelleme Özelliği Geldi!

  WhatsApp, kilit ekranından rahatsız edici mesajları engelleme özelliği sunuyor. Güvenliği artıran bu yeni adım, kullanım kolaylığı sağlıyor.

  WhatsApp Yenileniyor: Topluluk Kanallarındaki Duyurular Yanıtlanabilecek!

  WhatsApp'ta topluluk duyurularına yanıt verme özelliği, etkileşimi artırarak iletişimi daha dinamik hale getiriyor.

  Google, Android İçin Dolandırıcılara Karşı Yeni Bir Araç Test Ediyor: İşte Detaylar!

  Google, Android cihazları dolandırıcılığa karşı koruyacak yeni bir güvenlik özelliği test ediyor. İşte detaylar!

  WhatsApp İçin Mesaj Düzenleme Müjdesi! Gönderilen Mesaj Nasıl Düzenlenir?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et