R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA 4 Sistem Gereksinimleri

  GTA 4 tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip olan aksiyon ve macera temalı bir oyundur. RAGE motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. GTA 4 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 31.05.2022 01:11 1263 2 dk okuma süresi
  GTA 4 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  GTA 4, Grand Theft Auto serisinin 11. oyunudur. Rockstar North ve Rockstar Toronto ortaklığında geliştirilmiştir. Oyun PC, Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X ve PlayStation 3 platformlarında oynanabilir. Oyunun çıkış tarihi platformlara göre değişiklik gösterir.

  Oyunda Niko Bellic isimli karakterin Liberty City ve Alderney State bölgelerinde geçen hikayesi işlenir. Niko Bellic, Liberty City'e geldiğinde rüya gibi bir hayat yaşamak ister. Ancak bu hedefine ulaşamayacağını daha ilk günden öğrenir. Yeni ve eski dostlarıyla bir araya gelip kendine bir yol çizer.

  GTA 4 nasıl bir oyun?

  GTA 4 oldukça iyi grafiklere sahip olan ve çeşitli indirilebilir içeriklerle desteklenen bir oyundur. Oyunun multiplayer desteği olduğundan fazlasıyla tercih edilir. Ancak oyunu oynanabilir kılan durum geniş bir dünyaya, iyi yazılmış bir dünyaya ve detaylı karakterlerdir.

  GTA 4 ilk dönemlerinde teknik sorunlarla boğuşmuştur. Sonradan çıkarılan yamalarla bu problemlerin çok büyük bir kısmı ortadan kaldırılmıştır. Yapay zekanın davranışları açısından çeşitli aksaklıklar vardır. Ayrıca kontroller konusunda oyunculara zorluk çıkardığı söylenir.

  Kendinizi bir PC oyuncusu olarak nitelendiriyorsanız GTA 4 oynamanız gereken bir oyundur. Oyunun hikayesini tamamladıktan sonra bile yapacak çok şey bulabilirsiniz. Her oyunun kusurları olduğunu bilerek oynarsanız çok daha keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

  GTA 4 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın GTA 4’ü çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse GTA 4 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  GTA 4 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: AMD Athlon 64 X2 TK-55
  • Ekran kartı: ATI Radeon X1900
  • Bellek: 1.5 GB RAM
  • Depolama alanı: 16 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  GTA 4 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8600 GT
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 16 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Niko Bellic, Johnny Klebitz ve Luis Lopez aynı kaderi paylaşırlar. Çünkü hepsi Amerika'nın en kötü şehrinde yaşamak zorundadırlar. Paranın hakim olduğu Liberty City'de hayatta kalmalarına yardımcı olmanız gerekir. GTA 4'ü oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  iPhone SE 4 Fiyatı Belli Oldu! İşte iPhone SE 4!

  Apple, yeni iPhone SE 4 modelinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakkında çok sayıda sızıntı yaşanan iPhone SE 4 özelliklerinin ardından fiyatı da ortaya çıktı. İşte iPhone SE 4'ten yeni detaylar!

  487 Milyon WhatsApp Kullanıcısının Telefon Numarası Satışa Sunuldu!

  WhatsApp, yine kötü bir haberle gündeme geldi. Bilgilere göre ciddi bir güvenlik açığı ortaya çıktı ve 487 milyon kullanıcının telefon numarası satışa sunuldu.

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  GTA 4 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et