R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA 4 Sistem Gereksinimleri

  GTA 4 tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip olan aksiyon ve macera temalı bir oyundur. RAGE motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. GTA 4 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  31.05.2022 01:11 2205 2 dk okuma süresi
  GTA 4 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  GTA 4, Grand Theft Auto serisinin 11. oyunudur. Rockstar North ve Rockstar Toronto ortaklığında geliştirilmiştir. Oyun PC, Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X ve PlayStation 3 platformlarında oynanabilir. Oyunun çıkış tarihi platformlara göre değişiklik gösterir.

  Oyunda Niko Bellic isimli karakterin Liberty City ve Alderney State bölgelerinde geçen hikayesi işlenir. Niko Bellic, Liberty City'e geldiğinde rüya gibi bir hayat yaşamak ister. Ancak bu hedefine ulaşamayacağını daha ilk günden öğrenir. Yeni ve eski dostlarıyla bir araya gelip kendine bir yol çizer.

  GTA 4 nasıl bir oyun?

  GTA 4 oldukça iyi grafiklere sahip olan ve çeşitli indirilebilir içeriklerle desteklenen bir oyundur. Oyunun multiplayer desteği olduğundan fazlasıyla tercih edilir. Ancak oyunu oynanabilir kılan durum geniş bir dünyaya, iyi yazılmış bir dünyaya ve detaylı karakterlerdir.

  GTA 4 ilk dönemlerinde teknik sorunlarla boğuşmuştur. Sonradan çıkarılan yamalarla bu problemlerin çok büyük bir kısmı ortadan kaldırılmıştır. Yapay zekanın davranışları açısından çeşitli aksaklıklar vardır. Ayrıca kontroller konusunda oyunculara zorluk çıkardığı söylenir.

  Kendinizi bir PC oyuncusu olarak nitelendiriyorsanız GTA 4 oynamanız gereken bir oyundur. Oyunun hikayesini tamamladıktan sonra bile yapacak çok şey bulabilirsiniz. Her oyunun kusurları olduğunu bilerek oynarsanız çok daha keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

  GTA 4 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın GTA 4’ü çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse GTA 4 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  GTA 4 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: AMD Athlon 64 X2 TK-55
  • Ekran kartı: ATI Radeon X1900
  • Bellek: 1.5 GB RAM
  • Depolama alanı: 16 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  GTA 4 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8600 GT
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 16 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Niko Bellic, Johnny Klebitz ve Luis Lopez aynı kaderi paylaşırlar. Çünkü hepsi Amerika'nın en kötü şehrinde yaşamak zorundadırlar. Paranın hakim olduğu Liberty City'de hayatta kalmalarına yardımcı olmanız gerekir. GTA 4'ü oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  GTA 6 Çıkış Tarihi: Oyun Dünyasını Heyecanlandıran Duyuru!

  Rockstar Games, GTA 6'nın tanıtım videosunu sonunda yayınladı. Bu tanıtım ile merakla beklenen GTA 6 çıkış tarihi de açığa çıktı.

  Windows 12 Geliyor: 2024’ün Haziran Ayında Tanıtılabilir!

  Microsoft'un yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi Windows 12'nin, 2024 Haziran'ında tanıtılması bekleniyor. Yapılan açıklamalar, bu yeni gelişmeyi doğruluyor!

  Firefox'un Android Sürümü Güncelleniyor: 400'den Fazla Yeni Uzantı Geliyor!

  Firefox'un Android sürümü için 400'den fazla yeni uzantının eklenmesi, mobil internet deneyimini nasıl değiştirecek?

  Huawei MatePad Pro 11 (2024) Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Huawei MatePad Pro 11 (2024) resmen tanıtıldı. Cihaz hem teknik özellikleri hem de tasarımı ile tablet piyasasında önemli bir yer edinmeye aday!

  GTA 4 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et