R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Takipçi Satın Al

  Sosyal Danışman, ziyaretçilerine tüm sosyal medya hizmetlerini garantili ve uygun fiyatlardan sunmaktadır. Instagram takipçi satın al ve diğer tüm hizmetler için içeriğimizi okuyabilirsiniz.

  Rokito
  Rokito R10 Editörü
  30.05.2022 19:53 2728 6 dk okuma süresi
  Instagram Takipçi Satın Al
  Son Düzenleme:

  Instagram Takipçi Satın Al

  Sosyal medya, içinde yaşadığımız dönemin yeni kitle iletişim aracı oldu. Her beklentiye uygun, farklı özelliklerde çok sayıda sosyal medya platformu var. Bu sosyal medya platformlarından biri de Instagram. Görsel ağırlıklı paylaşımlar yapılan platform, zaman içinde yeni özellikler edindi. Bu sayede Instagram'a olan ilgi her geçen gün artıyor. 

  Instagram'ın bu gücünü gören işletmeler, müşterilerine ve potansiyel hedef kitlelerine ulaşabilmek için Instagram'dan faydalanmaya başladılar. Büyük ve küçük tüm markalar, tüm işletmeler, aynı mecrada buluşunca, rekabetin yaşanması kaçınılmaz hale geldi. İşte bu rekabetten sıyrılabilmek için sosyal medya hizmeti sunan siteler devreye giriyor. 

  Sosyal Danışman, Instagram'da fark yaratmak, dikkat çekmek isteyen birçok kişinin profesyonel çözüm ortağı oluyor. Müşteriler, Instagram hesaplarını büyütebilmek adına, Sosyal Danışman isimli firmanın Instagram takipçi satın al hizmetinden yararlanıyorlar. Ancak, firmanın hizmeti, bununla sınırlı değil. Aynı zamanda, beğeni ve izlenme satın almak da mümkün oluyor.

  Instagram Takipçi Satın Almak Ne İşe Yarar?

  Sosyal medya platformlarının tamamında mantık aynıdır. Kullanıcı, maksimum kişiye ulaşmayı amaçlar. Bunun için maksimum sayıda takipçisi olması gereklidir. İşte, gönderisinin binlerce kişi tarafından görülmesini ve çok sayıda beğeni almasını amaçlayan kişi veya şirketler, firma tarafından sunulan takipçi satın al hizmetiyle bunu başarabiliyorlar. 

  Takipçi sayısı 100 olan bir kişinin paylaşımı, takipçi sayısı 10 bin olan kişiden daha az görüntülenir. Haliyle, daha az etkileşim alır. Büyük markalar için az etkileşimli gönderiler, prestij bakımından olumsuz bir durumdur. Bu sebeple, her önemli marka gönderilerini olabilecek en fazla Instagram kullanıcısına ulaştırmayı amaçlarlar. Peki, kimler Instagram takipçi satın alır? Bunun cevabı kısaca, herkestir.

  • Şirket Hesapları
  • Önemli Markalar
  • Kişisel Hesaplar
  • Ünlü Kişilerin Hesapları
  • Sosyal Medya Fenomenleri

  Bu hesap sahiplerinin tamamı, hesaplarını sürekli olarak büyütmek isterler. Bunun en kolay yolu ise, takipçi satın almaktır. Sosyal Danışman, müşterilerine hızla büyüyebilmeleri için en kaliteli hizmeti sunuyor. Öncelikle takipçi paketleri üçe ayrılıyor;

  • Türk Takipçi
  • Türk Bayan Takipçi
  • Yabancı Garantili Takipçi

  Bu paket içeriklerinden bahsetmek gerekirse, Instagram Türk Takipçi Paketi;

  • 250 Hızlı
  • 250 Yavaş
  • 500 Hızlı
  • 500 Yavaş
  • 1000 Yavaş
  • 1000 Hızlı
  • 2000 Yavaş
  • 2000 Hızlı
  • 3000 Hızlı
  • 3000 Yavaş
  • 5000 Hızlı
  • 5000 Yavaş

  Görüldüğü gibi, farklı sayıdaki takipçiler için hızlı ve yavaş olmak üzere iki ayrı hizmet sunuluyor. Müşteri, 250 yavaş veya hızlıdan başlayarak çok daha fazla sayıda takipçi siparişi verebiliyor. Müşteri, eğer çok büyük bir hesaba sahipse, firmadan, 20 bin, 30 bin ve hatta 40 bin takipçi satın alabiliyor. 

  Profesyonel hesaplar tarafından tercih edilen 40 bin takipçiyle beraber, müşteriye 8000 hediye veriliyor. Bunun ücreti ise 2299.90 TL. Profesyonel hesaplar, ödenen bu paranın geriye döndüğünü bildikleri için firmadan sıklıkla takipçi satın alıyorlar. Diğer takipçi paketleri için ödenmesi gereken tutarlar;

  • 250 Yavaş: 17.50 TL
  • 250 Hızlı: 19.90 TL
  • 500 Yavaş: 34.50 TL
  • 500 Hızlı: 39.90 TL
  • 1000 Yavaş: 69.90 TL
  • 1000 Hızlı: 79.90 TL
  • 2000 Yavaş: 139.90 TL
  • 2000 Hızlı: 159.90 TL

  Bu sayıların üzerinde takipçi satın almak isteyenler, yine en uygun fiyatları firmada buluyorlar. 3000 yavaş takipçi, 209.90 TL ve 3000 hızlı 239.90 TL'den satın alınabiliyor. Takipçiler, adetlerine ve yavaş ya da hızlı olmalarına göre farklı sürelerde hesaba tanımlanıyorlar. 250 takipçi, hızlı ise 15 dakika içinde teslimat yapılıyor. Ancak, 250 takipçi yavaş ise, 24 saat içinde teslimat yapılıyor. 

  Bu anlamda Sosyal Danışman web sitesi, son derece açıklayıcı, müşterilerin sorabilecekleri, her türlü soru, sitede yanıt buluyor. Buna ek olarak, sitenin sol tarafında iletişim barı var. Burada, firmanın telefon numarası ve Whatsapp numarası yer alıyor. Müşteri, firmanın uzmanlarına soru sorabiliyor. Uzman müşteri temsilcileri, gelen tüm soruları, doğru bir şekilde yanıtlıyor ve müşterilerine ücretsiz danışmanlık hizmeti de vermiş oluyor. 

  Bazı müşteriler, çok az takipçiye sahipken birden bire 1000, 2000 veya daha fazla sayıda takipçi satın almak istiyorlar. Sosyal Danışman canlı destek uzmanları, müşteriye en uygun takipçi sayısının ne olduğunu izah ediyorlar. 

  Ayrıca, müşteriler, hangi durumlarda yavaş, hangi durumlarda hızlı takipçi satın almaları gerektiğini de firmanın canlı destek uzmanlarından öğrenebiliyorlar. Firmanın çözüm odaklı bu yaklaşımı büyük beğeni topluyor. Bu sebeple, en küçük hesaptan, en büyük hesaba kadar, hesap büyütmek isteyen, hemen herkes, firmadan hizmet almayı seçiyor.

  Paketlerden bir diğeri ise Instagram Türk bayan takipçi paketi;

  • 1000 takipçi
  • 3000 takipçi
  • 5000 takipçi
  • 10 bin takipçi
  • 15 bin takipçi

  Instagram Türk bayan takipçi kategorisinde en fazla tercih edilen takipçi sayıları bunlardır. Bunun yanında, daha fazla sayıda takipçi satın almak da mümkün. Türk Bayan Takipçi fiyatları, 1000 takipçi için 119.90 TL'den başlıyor.

  Son olarak, Yabancı Garantili Takipçi Paketi;

  • 500 takipçi
  • 1000 takipçi
  • 3000 takipçi

  Sosyal Danışman’dan satın alınan yabancı takipçiler de tamamen gerçektir. Fiyatlar, 20 TL'nin altından başlıyor. Müşteri, isterse, %100 Türk takipçi, isterse Türk kadın takipçi veya yabancı garantili takipçi satın alabilir. Seojen.com tarafından Seo faaliyetleri sürdürülen Sosyal Danışman, her bütçeye, her beklentiye en uygun çözümler sunmaktadır.

  Instagram Takipçi Satın Almak Güvenli mi?

  Instagram takipçi satın al hizmeti için niyetlenen bazı kişiler, bunun güvenli olup olmadığını merak ediyorlar. Bu sebeple, endişe duyan kişiler var. Ancak, endişelerinin tamamen yersiz olduğunu söylemek mümkün. Çünkü herhangi bir işlem, defalarca tekrarlanmış ve olumlu sonuç alınmışsa, bu o işlemin güvenilir olduğunu gösterir. 

  Sosyal Danışman, güvenilir olmasından dolayı, sosyal medya fenomenleri, ünlüler, önemli markalar, hep takipçi satın alıyorlar. Firma tarafından sunulan takipçi hizmetinde, hedeflenen hesabı, gerçek kişiler takip ediyor. Bundan dolayı, Instagram algoritmasının spam algılaması söz konusu olmuyor. Buna ek olarak, takipçi satın alırken şifre vermek istemeyenler var. Sosyal Danışman, buna da çözüm getiriyor. Takipçi paketlerini inceleyen müşteri, satın almak istediği hizmetin üzerine tıklıyor. Açılan ekranda, ilgili alana kullanıcı adını giriyor. 

  Ad, Soy Ad ve iletişim numarası giriliyor. Yan tarafta, ödeme ekranı var, banka kartı veya havale yoluyla ödeme kolaylıkla yapılabiliyor. 256bit SSL sertifikasına sahip olan sitede, ödeme kısa sürede ve güven içinde tamamlanıyor. Firmanın sunduğu hizmetin her aşamasında, profesyonellik göze çarpıyor. Bundan dolayı, firmadan alınan gerçek takipçiler, Instagram takipçi hilesi yöntemleri göz önüne alındığında en güvenli olanıdır. 

  Instagram hesabını büyütmek, binlerce kişiye ulaşmak isteyenler, öncelikle takipçi sayısını arttırarak işe başlıyorlar. Bu konuda en kaliteli hizmeti ise firma sunuyor. Farklı taleplere uygun hizmet paketleri, büyük beğeni topluyor. Firmadan takipçi satın alan kişiler, daha fazla etkileşim isteyebilirler. Sosyal Danışman, bu konuda da sınırsız hizmet sunuyor. 

  Bunun için Sosyal Danışman’ın beğeni paketlerine bakılabilir. Sosyal medyayı yakından takip eden, algoritma değişikliklerini yakından izleyen firma, bu sayede, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı başarıyor. Hesabını büyütmeyi düşünen ama nasıl başlayacağını bilmeyenler, Sosyal Danışman ile iletişim kurabilirler. Firmanın uzman personeli, tecrübeleriyle müşterisine yardımcı olacaktır. Sosyal Danışman, gelen tüm taleplere ve sorulara ve mutlaka kısa sürede geri dönüş sağlıyor. Firmayı, öne çıkaran en önemli unsurlarda biri de bu…

   

  Yasal Uyarı: Bu içerikten Rokito Digital sorumlu değildir, bu bir sponsorlu ilandır.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 0 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Almanya İskoçya maç özeti ve golleri izle! Almanya İskoçya maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?

  EURO 2024'ün açılış maçında Almanya, İskoçya'yı 5-1 gibi ezici bir skorla mağlup ederek turnuvaya fırtına gibi başladı. Münih'teki Allianz Arena'da oynanan maçta Almanya, golleriyle futbolseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

  Almanya İskoçya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Almanya İskoçya maçı ne oldu?

  EURO 2024'ün dikkat çekici maçlarından biri olan Almanya-İskoçya karşılaşması, futbolseverler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Münih'teki Allianz Arena'da oynanan maçta, Almanya'nın üstünlüğüyle devam eden mücadelede goller ve canlı skor takip

  Almanya - İskoçya Maçı CANLI İzle! (EURO 2024)

  Almanya ve İskoçya arasındaki EURO 2024 heyecanına canlı yayınla ortak olmak isteyen futbolseverler için maçın yayın bilgilerini detaylı bir şekilde sunuyoruz. Almanya - İskoçya maçını hangi kanalın vereceğini, şifresiz nereden izlenebileceğini ve daha fa

  Kredi Kartlarında Devrim: Alışverişte Kart Numarası ve Şifre Girme Devri Sona Eriyor!

  Mastercard, 2030 itibarıyla Avrupa'da kart numarası yerine token kullanımına geçerek dolandırıcılık riskini azaltacak ve online ödemeleri daha güvenli hale getirecek.

  Instagram Takipçi Satın Al

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et