R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  God of War Sistem Gereksinimleri

  God of War, Kratos'un İskandinavya mücadelesini takip eden aksiyon ve macera oyunudur. Tamamen oyuna özgü özel bir oyun motoru ile geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. God of War sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 04.09.2022 18:32 1708 3 dk okuma süresi
  God of War Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  God of War, God of War IV olarak bilinen bir oyundur ve God of War serisinin 8. parçasıdır. Santa Monica Studio tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2018 yılında piyasaya sürülmüş ve 2022 yılında PC platformuna aktarılmıştır. Oyun PC (Windows) ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilir.

  Kratos, babası Zeus ile karşılaşıp Olimpos tanrılarından intikamını aldıktan sonra Midgard'a gidip buraya yerleşmiştir. Burada oğlu Atreus'un vahşi yaşamda hayatta kalmasını sağlamak zorundadır. Eski korkusuz savaşçı artık yerini güçlü bir akıl hocasına bırakmış durumdadır.

  God of War nasıl bir oyun?

  God of War kendi serisinde tüm dinamikleri baştan yazmış durumdadır. Destansı anları size yaşatabilmek için her türlü yolu dener. Hikayesinin derinliği sayesinde bir süre oynamayı unutup sadece hikayeyi takip etmek bile isteyebilirsiniz. Büyük bir dünyayı yeniden keşfedersiniz.

  Maceraya atılacağınız dünyada sizi fantastik tasarımlar bekleyecek. Bu tasarımlar sayesinde muhteşem görsellere kavuşursunuz. Eşsiz görseller sayesinde büyük ve küçük her türlü anın tadını çıkarabilirsiniz. Hikayede yoğunluk arttıkça görsellerin önemini anlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

  God of War görsel efektleri eşsiz seslerle birleştirmeyi başarır. Akan şelalelerden nehirlere kadar her şeyin sesini en ince ayrıntısına kadar duyabilirsiniz. Bu sizi hikayenin içerisine çektiğinden oyundan ekstra keyif alabilirsiniz. Mükemmele yakın planlanmış oynanabilirlik ile işiniz kolaylaşır.

  God of War açısından en dikkat çekici nokta kesinlikle oynanabilirliktir. Sahip olduğunuz tüm yetenekleri kullanmak zorunda kalacağınız başka bir oyun bulabilmek kolay değildir. Kontroller başlangıçta sizi zorlasa bile alıştıkça oyundan ekstra keyif almayı başaracak noktaya gelebilirsiniz.

  God of War sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın God of War çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse God of War sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  God of War minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-2500K
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 960
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı70 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  God of War önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciAMD Ryzen 5 2400G
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 1060
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı70 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  God of War fiyatı ne kadar?

  God of War oyunu Windows ve PlayStation 4 platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  God of War harika bir hikayeye sahiptir. Oyun dönem dönem sizi zorluklara doğru sürüklese bile son derece esrarengiz bir deneyim sunacaktır. Oyunda aksiyonun tam olarak ne zaman ortaya çıkacağını bilemezsiniz. God of War oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Satisfactory Sistem Gereksinimleri

  Satisfactory, ilk olarak 2019 yılında yayınlanan eğlenceli bir fabrika simülasyon oyunudur. Mod desteğine de sahip olan bu oyun, Unreal Engine 4 oyun motoru ile üretilmiştir.

  Stray Sistem Gereksinimleri

  Stray, üçüncü şahıs tarzında oynanabilen ve bir kediyi kontrol ettiğiniz tek oyunculu bir macera oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Stray sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

  Mount & Blade II: Bannerlord sandbox ve strateji tarzında bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  T4W World War 3 İçin Tarih Verdi: Ücretsiz Sürüm Geliyor!

  World War 3, artık Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de ücretsiz olacak. Buna göre Türkiye’deki kullanıcılar da oyuna ücretsiz olarak ulaşacaklar.

  God of War Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et