R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Fall Guys: Ultimate Knockout Sistem Gereksinimleri

  Fall Guys: Ultimate Knockout çok oyunculu olarak oynanabilen bir online parti oyunudur. Oyun, Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Fall Guys: Ultimate Knockout sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 06.08.2022 16:42 1470 3 dk okuma süresi
  Fall Guys: Ultimate Knockout Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Fall Guys: Ultimate Knockout, 60 oyuncuya kadar oyuncunun katılabildiği bir battle royale oyunudur. Mediatonic tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2020 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Nintendo Switch, Android ve iOS platformlarında oynanabilir.

  Oyuna katılan oyuncuların tamamı son tura ulaşana kadar çaba gösterirler. Her şey sistematik bir şekilde ilerler. Her oyuncunun neredeyse kendine özgü engelleri vardır. Belirlenmiş olan rotalardan ilerlerken son tura kalabilmek önemlidir. Bir battle royale geleneği olarak son tura kalan oyuncu oyunu kazanmış sayılır.

  Fall Guys: Ultimate Knockout nasıl bir oyun?

  Fall Guys: Ultimate Knockout biraz sersem bir yapıda olan fasulye olarak bir dizi etkinliğe katılmanızı sağlar. Karşılaşacağınız engeller dahil olmak üzere oyundaki pek çok durum oldukça eğlencelidir. Grafikler iyidir ama başlangıçta size biraz garip gelebilir. Özellikle çok renkli yapısı biraz tartışmaya açıktır.

  Temel oynanışı oldukça iyidir ve zaten bu yönüyle ön plana çıkan bir oyundur. Büyük oranda fiziksel kuralları kendi lehine kullanabilmekle ilgilidir. Zafere ulaşmak istediğinizde çok stresli hareket etmemeniz gerekir. Pek çok farklı engelle ve hedefle karşılaşabileceğiniz için hepsine hazırlıklı olmak zorlayıcı olabilir.

  Oyundaki sesler fasulyelerden bağımsız değildir. Çok fazla şakacı ifade vardır ve sürekli olarak cıvıltılar duyabilirsiniz. Oyuna ait fon müziği oldukça eğlencelidir. Tüm bu sesler doğrultusunda oyundan ekstra keyif alabilmeniz mümkündür. Ancak püf noktalarını kaçırmamanız ve doğru hamleler için bunları yakalamanız önemlidir.

  Fall Guys: Ultimate Knockout açısından en önemli eksiklik kesinlikle çeşitliliktir. Sadece birkaç saat vakit geçirmeniz durumunda oyunda neler olduğunu görebilme fırsatı elde edebilirsiniz. Sürekli vakit geçirmeniz durumunda biraz sıkıcı gelebilir. Buna rağmen bir parti oyunu açısından son derece ideal bir yapıya sahiptir.

  Fall Guys: Ultimate Knockout sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Fall Guys: Ultimate Knockout çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Fall Guys: Ultimate Knockout sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Fall Guys: Ultimate Knockout minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2300 veya Ryzen 3 1200
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 2 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Fall Guys: Ultimate Knockout önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2300 veya Ryzen 3 1200
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 2 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Fall Guys: Ultimate Knockout fiyatı ne kadar?

  Fall Guys: Ultimate Knockout oyunu Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Nintendo Switch, Android ve iOS platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için indirip yüklemeniz yeterlidir. Oyun ücretsiz bir şekilde oynanır ama oyun içerisinde çeşitli satın alınabilir unsurlar mevcuttur. Para harcamayı seçip seçmemek sizin elinizdedir.

  Fall Guys: Ultimate Knockout oyununda çeşitlilik eksikliğini görmezden gelirseniz epey bir eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Parti tarzı bir oyun olduğundan yapacak çok şey vardır. Oyunu oynamaya vakit ayırdığınızda buna değecektir. Fall Guys: Ultimate Knockout oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  Football Manager 2023 Sistem Gereksinimleri

  Football Manager 2023 sistem gereksinimleri, standart sistemlerde dahi rahatlıkla oynanabilecek düzeydedir. FM23, her oyuncu tarafından tercih edilebilir.

  Roblox Sistem Gereksinimleri

  Roblox, oyun geliştirerek veya oyun oynayarak para kazanmayı sağlayan bir platformdur. Roblox, pek çok sistemde akıcı bir şekilde çalışmaktadır.

  Steam Oyuncuların En Fazla Tercih Ettiği İşletim Sistemlerini Açıkladı!

  Steam tarafından 2022 Eylül ayının en çok tercih edilen işletim sistemleri listesi paylaşıldı. Buna göre ilk sırayı Windows 11 aldı.

  Fall Guys: Ultimate Knockout Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et