R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri

  Detroit: Become Human sinematik yapıya ve gerilimli hikayeye sahip macera oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Detroit: Become Human sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  26.08.2022 21:22 1277 3 dk okuma süresi
  Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Detroit: Become Human kendi özünü tanımak isteyen bir grup android olarak hareket edilen bir macera oyunudur. Quantic Dream tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2018 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows) ve PlayStation 4 platformlarında oynanır.

  Oyundaki her android kendine özgü bakış açılarına sahiptir. Her birinin motivasyonları ve yetenekleri farklıdır. Kara, Connor ve Markus üçlüsünden birini kontrol edersiniz. Karakterinizin yapacağı duygusal yolculuk biraz yorucu olsa bile ahlaki düzeyde pek çok farklı kararlar vererek oyunun gidişatını etkilersiniz.

  Detroit: Become Human nasıl bir oyun?

  Detroit: Become Human temel olarak elinize bir macera serüveni tutuşturur ve onu takip etmenizi ister. Bazı durumlarda aksiyon sahneleriyle karşılaşırsınız. Ancak aksiyon sahnelerine yönelik büyük beklentileriniz olmamalıdır. Oyunun temel etkileşim yönü farklı seçenekler arasından seçim yapmaktır.

  Belirli şartlar yerine geldiğinde karakterlerin çok erkenden ölmesi gibi problemler yaşarsınız. Büyük değişikliklerin çoğu belirli eylem dizilerine bağlıdır. Kötü performans gösterirseniz kendinizi bu yola hazırlamış olursunuz. Bu sebeple kontrollere dikkat etmelisiniz. Ayrıca her türlü detayı düşünerek hikayeye yön vermelisiniz.

  Hikayenin anlatım yönünde bazı kusurlarla karşılaşırsınız ama bunları görmezden gelmelisiniz. Android olarak adlandırılan karakterlerin hikayesi insani bir yöne sahiptirler. Hikayeler dallara ayrılırlar ve birden fazla karakter üzerinden seçimler yaparsınız. Çarpıcı görseller hikayeyi en iyi şekilde destekler.

  Detroit: Become Human bol etkileşimli bir oyundur. Teması gereği hikayeye bağlı bir şekilde ilerler. Hikayedeki sorunlar sizi zaman zaman zorlarlar. Hikayeye düşen kötü izlere aldırış etmezseniz oyundan epey keyif almayı başarırsınız. Birer android olan karakterlerin kendilerini bulmalarını sağlarsınız.

  Detroit: Become Human sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Detroit: Become Human çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Detroit: Become Human sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Detroit: Become Human minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i7-3770
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 780 Ti
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı45 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Detroit: Become Human önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-8400
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 1060
  Bellek16 GB RAM
  Depolama alanı45 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Detroit: Become Human fiyatı ne kadar?

  Detroit: Become Human oyunu Windows ve PlayStation 4 platformlarında oynanır. Oyunu oynamak için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Steam142,00 TL
  Epic Store142,00 TL
  PlayStation Store259,00 TL

  Detroit: Become Human kusursuza yakın şekilde tasarlanmış bir dünyaya sahiptir. Karakterleri ve hikayesi sizi epey uzun bir süre meşgul edecektir. Hikayedeki ufak problemleri görmezden gelirseniz oyunu epey seversiniz. Detroit: Become Human oyununu oynamak için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Kimlik Doğrulama Sistemi Getirebilir!

  Sosyal medya platformu Twitter, "gerçek bilgi" ilkesine ağırlık vermeye devam ediyor. Bu çerçevede platformda "kimlik doğurlama" modeline geçilecek. İşte Twitter kimlik doğrulama sisteminden ilk bilgiler!

  Forspoken Önerilen Sistem Gereksinimleri Paylaşıldı!

  Rol yapma oyunu Forspoken için önerilen sistem gereksinimleri açıklandı. Sistem gereksinimleri yüksek olmasıyla oyuncuları şaşırtıyor.

  Yüzler Gülecek: S.T.A.L.K.E.R. 2 Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı Belli Oldu!

  S.T.A.L.K.E.R. 2'nin sistem gereksinimleri ve fiyatı belli oldu! 2023 yılının Aralık ayında çıkacağı duyurulan oyunun fiyatı, 345 ile 599 TL aralığında olacak!

  Vallet.com.tr Sanal Pos Alternatifi Yeni Nesil Ödeme Sistemi

  25.000.000 Türk Lirası Finansal Teknoloji Yatırımı ve Kurumsal Güçlü İş Ortaklıkları ile gündeme gelen Vallet hızlı bir şekilde #fintech sektörüne giriş yaparak tüm ilgileri üzerine topladı.

  Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et