R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Days Gone Sistem Gereksinimleri

  Days Gone aksiyon ve macera tarzlarını bir araya getiren korku temalı bir oyundur. Oyun, Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Days Gone sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  30.07.2022 13:16 1702 3 dk okuma süresi
  Days Gone Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Days Gone üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır ve Deacon St. John isimli bir karakterin hayatta kalma mücadelesini işler. SIE Bend Studio tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2019 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows) ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilir.

  Eski bir motor çetesi üyesi olan Deacon St. John, öldüğüne inanılan eşinin hala hayatta olabileceğine dahil umudunu yitirmiş değildir. Ona eşini bulma macerasında eşlik edersiniz ama aynı zamanda hayatta kalmayı başarmanız gerekir. Kontrol ettiğiniz karakterle çeşitli dövüş mekaniklerini kullanabilme şansınız vardır.

  Days Gone nasıl bir oyun?

  Days Gone hikaye açısından bakılacak olunursa standarda yakın bir çizgiyi takip eder. Olay örgüsünde yer alan dramatik noktalarda gerekli anlatı ve görsel desteği alırsınız. Yan karakterlere dayalı olan hikayelerde ise biraz yetersiz kaldığını söylemek gerekir. Hikayesindeki bu problem dünyayı daha küçük hissetmenize neden olabilir.

  Oynanış mekanikleri açısından iyi bir temele sahiptir. Hayatta kalabilmek için belirli ekipmanlara ve malzemelere ihtiyacınız vardır. Ancak tüm bunların miktarı sınırlıdır. Karşılaşacağınız tehditler doğrultusunda yolunuzu bulmanız gerekir. Hayatta kalabilmek için sınırlamalar sizi zorlayacak en önemli etkenlerdir.

  Grafiksel açıdan oyun karakterlerin yapısını en iyi şekilde yansıtır. Ancak performans açısından beklediğinizi bulmakta zorlanabilirsiniz. Seslerin grafiklerden çok daha kaliteli olduğunu söylemek gerekir. Çünkü sesler tehditleri fark edebilmek için size zamanında gerekli olan ipuçlarını en iyi şekilde sunabilirler.

  Days Gone oynarken ufak detaylara takılmamanız gerekir. Buna rağmen kamera açısı gibi sinir bozucu durumlar karşısında sinirlenebilirsiniz. Eşyaları toplamak için gerekli titizlik sizi çıldırtabilir. Ancak iş meydan okumalara kaldığında bir hayatta kalma oyunundan beklediğiniz özeni görebilmeniz mümkündür.

  Days Gone sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Days Gone çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Days Gone sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Days Gone minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2500K
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 780
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 70 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Days Gone önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-4770K
  • Ekran kartı: AMD Radeon RX 580
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Depolama alanı: 70 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Days Gone fiyatı ne kadar?

  Days Gone oyunu Windows ve PlayStation 4 platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Days Gone oynarken ölümle çevrili bir ülkede hayatta kalmaya çalışacağınızı aklınızdan çıkarmamalısınız. Eski bir kanun kaçağı olarak hayatta kalmak için neler yapmanız gerektiğini iyi bilen bir karakteri kontrol edersiniz. Days Gone oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, macOS 15 ile Yeni Özellikler Getiriyor: Sistem Ayarları Yenileniyor!

  Apple, macOS 15 ile Sistem Ayarları ve uygulama arayüzlerinde büyük yenilikler yapıyor. Siri simgesi ve Hesap Makinesi tasarımı da güncelleniyor.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  VAR Kalkıyor Mu? Premier Lig'de VAR Sistemi Kaldırılacak Mı?

  Dünya futbolunda devrim niteliği taşıyan Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulaması, ilk olarak İsveç'te son bulmuştu. Gelecek sezon ise dünyanın en iyi ligi olarak kabul edilen Premier Lig'de de olmayabilir. Peki VAR sistemi gerçekten kalkıyor mu?

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Days Gone Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et