R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  CS: GO Sistem Gereksinimleri

  CS: GO en popüler FPS serilerinden biri olan Counter-Strike oyununun en modern versiyonudur. Source motoruyla geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. CS: GO sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  25.06.2022 10:55 1486 2 dk okuma süresi
  CS: GO Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  CS: GO, FPS (first person shooter) türünde akıllara gelen en popüler oyunlardan biridir. Valve Corporation ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2012 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyun PC (Windows, Linux ve macOS), Xbox 360 ve PlayStation 3 platformlarında oynanabilir.

  CS: GO, orijinal seri için kullanan formülü geliştirmiştir. Silah hasarı modelleri yenilenmiştir. Sesli komutlar dahil olmak üzere pek çok durum iyileştirilmiştir. Bir maçı kazanmak için takım halinde hareket edip haritada belirlenen görevi (haritaya göre değişken) yerine getirmek gerekir.

  CS: GO nasıl bir oyun?

  CS: GO, FPS oyunlarına meraklı olan herkesin göz atması gereken oyunlardan biridir. Klasik seriyi çok daha ihtişamlı hale getirmiştir. Bunu oynanış ve grafik desteğiyle başarmış durumdadır. Haritaların boydan boya yenilenmiş olmaları bile önemli bir adımdır.

  Grafiksel açıdan animasyonların diğer oyunlara göre çok daha farklı olduğu söylenebilir. FPS oyunlarının genel doğasında yer alan karmaşık mücadeleler bu oyunda yoktur. Her adımınızı kararlı bir şekilde atmanız ve takımınızı en iyi şekilde desteklemeniz gerekir.

  CS: GO oynamak istiyorsanız ve bunu rekabetçi bir şekilde yapmak istiyorsanız iyi bir klavye, mouse ve kulaklık üçlüsüne sahip olmalısınız. Farklı kontrolcülerle bu oyunu oynamak gerçekten zordur. Tekrar tekrar oynamak istediğinizde ise size beklediğiniz keyfi vermeyebilir.

  CS: GO sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın CS: GO çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse CS: GO sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  CS: GO minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 7300 GT
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama alanı: 15 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  CS: GO önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti veya AMD Radeon RX 570
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 15 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  CS: GO fiyatı ne kadar?

  CS: GO oyunu Windows, Linux ve OS X platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunda çeşitli kozmetik eşyalar mevcuttur ve bunları satın almak paralıdır. Oyunu indirip oynamak ücretsizdir. Ancak platform ne olursa olsun Steam üzerinden oynanabilir.

  CS: GO serinin önceki oyunları gibi takım tabanlı bir FPS oyunudur. Yeni haritalar, yeni karakter, yeni silahlar ve yeni oyun türleri vardır. Klasik Counter-Strike içeriğinin yenilenmiş hallerini bu oyunda bulabilirsiniz. CS: GO oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Huawei Yeni İşletim Sistemini Resmen Tanıttı: İşte Karşınızda HarmonyOS NEXT!

  Huawei, Android'den bağımsız yeni işletim sistemi HarmonyOS NEXT'i duyurdu. Yakında kullanıma sunulacak sistem, teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlatıyor.

  Windows 11 Bellek Gereksinimleri Yükseliyor: 16GB RAM Yeni Standart

  Microsoft, Windows 11 gereksinimlerini artırıyor. Yapay zekadaki gelişmelerle sistem gereksinimlerini güncelleyerek 16GB RAM'i yeni standart olarak belirliyor.

  Vivo, Kendi İşletim Sistemini Tanıttı: İşte Karşınızda BlueOS!

  Vivo'nun Rust programlama diliyle geliştirdiği yeni işletim sistemi BlueOS, her donanıma uyum sağlama özelliği ve yapay zeka entegrasyonu ile dikkat çekiyor.

  CS: GO Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et