R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  City Car Driving Sistem Gereksinimleri

  City Car Driving araba sürmenin nasıl bir his olduğunu gösteren simülasyon oyunudur. Oyun, Nebula 2 oyun motoruyla geliştirilmiştir. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. City Car Driving sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  02.08.2022 10:53 3111 3 dk okuma süresi
  City Car Driving Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  City Car Driving doğrudan oyunculara araba sürmeyi öğretmeye çalışan tarzda bir simülasyon oyunudur. Forward Development tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2007 yılında ve global olarak 2010 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows) ve Android platformlarında oynanabilir.

  Oyuncular bir şehirde veya kırsal bir yerde araba sürebilirler. Hava şartları, saatler ve trafik dinamiktir. Sürekli değiştikleri için şartlara uyum sağlamak gerekir. Senaryoyu takip ederek çeşitli görevleri yerine getirebilirsiniz. Her senaryo birbirinden farklı olduğundan simülasyon deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz.

  City Car Driving nasıl bir oyun?

  City Car Driving çeşitli farklı trafik koşullarında araba sürmenizi sağlayan bir oyundur. Araba sürerken gerçekten usta olmak istiyorsanız bu simülasyondan destek alabilirsiniz. Gerçekçiliğe en yakın simülasyon olarak dikkat çeker. Çünkü hava koşulları ve trafik koşulları dahil olmak üzere her şey dinamiktir.

  Oyunun yapısında öngörülemeyen şekilde hareket edebilen yayalar vardır. Trafikte aniden bir aracın fren yapması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gerçek hayatta trafikte nasıl bir seyre sahipseniz o şekilde hareket etmeniz gerekir. Yağmur ve sis gibi hava etkenleri devreye girdiğinde epey bir zorlanabilirsiniz.

  Sürüş sırasında daima trafik kurallarına uyum sağlamalısınız. Dünyanın farklı ülkelerinde trafik kanunları hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Sürüş eğitimi alabilir ve temel düzeyde sürüş bilginizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kaza önlemeye yönelik eğitimlerle sürücülüğünüzü geliştirebilirsiniz.

  Gerçekten iyi bir sürücü olmak istiyorsanız bu oyundan keyif alabilirsiniz. Herhangi bir şekilde ehliyet sınavına girmeden önce sürüş becerilerinizi kontrol edebilirsiniz. En önemlisi ise oyunu zahmetsiz bir biçimde oynama şansınızın olmasıdır. Görevlere sadık kaldığınızda araba sürmeyle ilgili çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  City Car Driving sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın City Car Driving çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse City Car Driving sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  City Car Driving minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Pentium Dual Core veya AMD Athlon II X4
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 740 veya AMD Radeon R7 240
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 10 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  City Car Driving önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD FX 4100
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 veya AMD Radeon R7 250X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 10 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  City Car Driving fiyatı ne kadar?

  City Car Driving oyunu Windows ve Android platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  City Car Driving sürüş becerilerinizi gerçek zamanlı bir deneyimle geliştirebileceğiniz oyunlardan biridir. Simülasyon oyunu olduğundan pek aksiyon falan beklememelisiniz. Amacınız bir şeyler öğrenmekse idealdir. City Car Driving oyununu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS): Otomatik Güncelleme ve TRT Frekans Ayarları

  Türksat'ın TKGS sistemi ile TRT 1 ve diğer kanalları kolayca güncelleyin! EURO 2024 maçlarını kaçırmamak için doğru frekans ayarlarını öğrenin.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  Spotify, Car Thing Cihazlarının Fișini Çekti: İşte Nedenleri!

  Spotify, Car Thing cihazlarının satışını durdurdu ve mevcut cihazları kullanılamaz hale getirecek. Kullanıcılar, bu karara sosyal medyada büyük tepki gösterdi.

  Apple, macOS 15 ile Yeni Özellikler Getiriyor: Sistem Ayarları Yenileniyor!

  Apple, macOS 15 ile Sistem Ayarları ve uygulama arayüzlerinde büyük yenilikler yapıyor. Siri simgesi ve Hesap Makinesi tasarımı da güncelleniyor.

  City Car Driving Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et