R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Resident Evil 9 Bekleyenlere Müjde: Hikayesi ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Korku ve gerilim türündeki oyunlardan hoşlanan oyun severler için müjdeli haber geldi. Resident Evil 9 bekleyenler için oyunun çıkış tarihi ve oyunun hikayesi belli olmaya başladı.

  Ecem Ecem 02.08.2022 11:02 1840 2 dk okuma süresi
  Resident Evil 9 Bekleyenlere Müjde: Hikayesi ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Son zamanlarda oyun dünyasında büyük bir heyecanla beklenen “Resident Evil 9” hakkında yeni bilgiler sızmaya başladı. “Resident Evil Village” oyunu ile birlikte korku gerilim serisinden hoşlanan oyun severler oldukça tatmin olmuşlardı. Bu alanda daha fazla oyuncuya ulaşmak isteyen şirket başarılı olmuşken Resident Evil 9 üzerinde de çalışmalara başladığını açıkladı. Oyun hakkında bazı detaylar merak uyandırırken kısa sürede internete de sızdı. 

  Resident Evil 9 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Geçen ay “Capcom lansmanı” düzenlenmiş ve bu esnada pek çok oyun severin heyecanla beklediği Resident Evil serisinin nasıl ilerleyeceği de paylaşılmıştı. Daha öncesinde seride bulunan “Resident Evil Village’a DLC” ile “Resident Evil 4 Remake’in” geleceği açıklanmıştı. Yol haritası çizilmişken Resident Evil 9 hakkında da sızıntılar ortaya çıktı. Oyunun geçeceği yer ve düşmanların hikayesi de merak ediliyordu. 

  Oyun yapım aşamasındayken, oyunun hikayesinde hayaletli kasaba içerisinde ölümleri araştıran yeni karakterler yer alacak. Oyuncular korku ve gerilim türündeki oyunla birlikte yeni bir maceraya çıkacaklar. 

  Oyunun Hikayesi Belli Oldu!

  Oyunda bulunan düşmanlar için farklı bir yol haritası çizildi. Bu süreçte mitolojik hayvanlara benzetilmesine karar verildi. Oyunda daha önce yapılmamış ilginç bir çalışma yapılacak. Oyunda düşman olan hayvan ya da insanlar rol yaparak kendilerini dost olarak gösterebilecekler. Daha önceki seride de kurt adama benzeyen düşmanlar bulunuyordu. 

  Oyun hakkında yeni sızıntılar gelirken bu sızıntıların doğru olup olmadığı henüz bilinmiyor. Camcom tarafından resmi bir açıklama henüz gelmedi. Sızıntıların doğru olup olmadığını anlamak için biraz daha beklemek gerekiyor. Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi 2023 olarak açıklandı. Oyun severler için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022 Yılının En İyi Android Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  Google Play, 2022 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı. Yayınlanan listede kullanıcılar tarafından beğenilen uygulama ve oyunlar yer aldı.

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Elon Musk ile Tim Cook arasında Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı eleştirilerden dolayı gerginlik vardı. İkili, yüz yüze görüştü ve yükselen tansiyon düştü!

  Samsung Bir İlke Daha İmza Atıyor! Metaverse Evreninde Futbol Turnuvası Oynanacak!

  Samsung, Metaverse futbol turnuvası düzenliyor. 19 Kasım-16 Aralık 2022 tarihinde düzenlenecek turnuvada 8 farklı ünlü oyuncu takımlara kaptanlık edecek.

  Resident Evil 9 Bekleyenlere Müjde: Hikayesi ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et