R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Resident Evil 9 Bekleyenlere Müjde: Hikayesi ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Korku ve gerilim türündeki oyunlardan hoşlanan oyun severler için müjdeli haber geldi. Resident Evil 9 bekleyenler için oyunun çıkış tarihi ve oyunun hikayesi belli olmaya başladı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  02.08.2022 11:02 2611 2 dk okuma süresi
  Resident Evil 9 Bekleyenlere Müjde: Hikayesi ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Son zamanlarda oyun dünyasında büyük bir heyecanla beklenen “Resident Evil 9” hakkında yeni bilgiler sızmaya başladı. “Resident Evil Village” oyunu ile birlikte korku gerilim serisinden hoşlanan oyun severler oldukça tatmin olmuşlardı. Bu alanda daha fazla oyuncuya ulaşmak isteyen şirket başarılı olmuşken Resident Evil 9 üzerinde de çalışmalara başladığını açıkladı. Oyun hakkında bazı detaylar merak uyandırırken kısa sürede internete de sızdı. 

  Resident Evil 9 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Geçen ay “Capcom lansmanı” düzenlenmiş ve bu esnada pek çok oyun severin heyecanla beklediği Resident Evil serisinin nasıl ilerleyeceği de paylaşılmıştı. Daha öncesinde seride bulunan “Resident Evil Village’a DLC” ile “Resident Evil 4 Remake’in” geleceği açıklanmıştı. Yol haritası çizilmişken Resident Evil 9 hakkında da sızıntılar ortaya çıktı. Oyunun geçeceği yer ve düşmanların hikayesi de merak ediliyordu. 

  Oyun yapım aşamasındayken, oyunun hikayesinde hayaletli kasaba içerisinde ölümleri araştıran yeni karakterler yer alacak. Oyuncular korku ve gerilim türündeki oyunla birlikte yeni bir maceraya çıkacaklar. 

  Oyunun Hikayesi Belli Oldu!

  Oyunda bulunan düşmanlar için farklı bir yol haritası çizildi. Bu süreçte mitolojik hayvanlara benzetilmesine karar verildi. Oyunda daha önce yapılmamış ilginç bir çalışma yapılacak. Oyunda düşman olan hayvan ya da insanlar rol yaparak kendilerini dost olarak gösterebilecekler. Daha önceki seride de kurt adama benzeyen düşmanlar bulunuyordu. 

  Oyun hakkında yeni sızıntılar gelirken bu sızıntıların doğru olup olmadığı henüz bilinmiyor. Camcom tarafından resmi bir açıklama henüz gelmedi. Sızıntıların doğru olup olmadığını anlamak için biraz daha beklemek gerekiyor. Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi 2023 olarak açıklandı. Oyun severler için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Honda ZR-V Türkiye'ye Geldi: İşte Fiyatı ve Özellikleri

  Yeni Honda ZR-V, yenilikçi hibrit sistemi, şık tasarımı ve rekabetçi fiyatıyla Türkiye'de büyük ilgi görüyor. İşte ZR-V'nin öne çıkan özellikleri ve fiyat detayları.

  Ucuz Telefonun Adresi Gürcistan'da iPhone 15 Fiyatları Belli Oldu!

  Gürcistan'dan ucuz iPhone alacaklar için iPhone 15 fiyatları belli oldu!

  Yeni Renault Clio Türkiye'de: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Yeni Renault Clio, Türkiye'de satışa çıkıyor. İlginç bir şekilde bu yeni versiyonlar, bir önceki Clio jenerasyonuyla aynı fiyat etiketine sahip olacak!

  Reeder Halka Arzı: Rekor Katılımla Yatırımcıların Gözdesi Oldu!

  Reeder halka arzı büyük bir ilgi gördü. Şirket, 13-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen halka arz işlemiyle rekor sayıda yatırımcıyı bünyesine kattı.

  Resident Evil 9 Bekleyenlere Müjde: Hikayesi ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et