R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Resident Evil 9 Bekleyenlere Müjde: Hikayesi ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Korku ve gerilim türündeki oyunlardan hoşlanan oyun severler için müjdeli haber geldi. Resident Evil 9 bekleyenler için oyunun çıkış tarihi ve oyunun hikayesi belli olmaya başladı.

  Elif Elif 02.08.2022 11:02 1374 2 dk okuma süresi
  Resident Evil 9 Bekleyenlere Müjde: Hikayesi ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Son zamanlarda oyun dünyasında büyük bir heyecanla beklenen “Resident Evil 9” hakkında yeni bilgiler sızmaya başladı. “Resident Evil Village” oyunu ile birlikte korku gerilim serisinden hoşlanan oyun severler oldukça tatmin olmuşlardı. Bu alanda daha fazla oyuncuya ulaşmak isteyen şirket başarılı olmuşken Resident Evil 9 üzerinde de çalışmalara başladığını açıkladı. Oyun hakkında bazı detaylar merak uyandırırken kısa sürede internete de sızdı. 

  Resident Evil 9 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Geçen ay “Capcom lansmanı” düzenlenmiş ve bu esnada pek çok oyun severin heyecanla beklediği Resident Evil serisinin nasıl ilerleyeceği de paylaşılmıştı. Daha öncesinde seride bulunan “Resident Evil Village’a DLC” ile “Resident Evil 4 Remake’in” geleceği açıklanmıştı. Yol haritası çizilmişken Resident Evil 9 hakkında da sızıntılar ortaya çıktı. Oyunun geçeceği yer ve düşmanların hikayesi de merak ediliyordu. 

  Oyun yapım aşamasındayken, oyunun hikayesinde hayaletli kasaba içerisinde ölümleri araştıran yeni karakterler yer alacak. Oyuncular korku ve gerilim türündeki oyunla birlikte yeni bir maceraya çıkacaklar. 

  Oyunun Hikayesi Belli Oldu!

  Oyunda bulunan düşmanlar için farklı bir yol haritası çizildi. Bu süreçte mitolojik hayvanlara benzetilmesine karar verildi. Oyunda daha önce yapılmamış ilginç bir çalışma yapılacak. Oyunda düşman olan hayvan ya da insanlar rol yaparak kendilerini dost olarak gösterebilecekler. Daha önceki seride de kurt adama benzeyen düşmanlar bulunuyordu. 

  Oyun hakkında yeni sızıntılar gelirken bu sızıntıların doğru olup olmadığı henüz bilinmiyor. Camcom tarafından resmi bir açıklama henüz gelmedi. Sızıntıların doğru olup olmadığını anlamak için biraz daha beklemek gerekiyor. Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi 2023 olarak açıklandı. Oyun severler için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  R10.Net davetiyesiz üyelik kısa süreliğine tekrar aktif!

  R10.Net Webmaster forumu davetiye kodu olmayan kişilere manuel onay ile üyelik dağıtıyor. R10.net webmaster forumuna kayıt olmak için haberimizin detaylarına bakabilirsiniz.

  iPhone 14 Canlı Tanıtımını Bekleyenlere Kötü Haber Geldi!

  Apple tarafından Eylül ayında yapılacak etkinliğin detayları belli olmaya başladı. Etkinliği canlı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

  Elif 1030

  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!

  Apple, yeni bir akıllı ev cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. iPad ve HomePod'dan birkaç özelliği içinde barındıracak bu yeni ürünün çıkış tarihi de merak konusu oldu.

  Elif 1020

  Elon Musk, Bot Hesap İddialarıyla İlgili Olarak Twitter CEO'sunu Tartışmaya Davet Ediyor

  Elon Musk, Twitter CEO'sunu herkesin önünde bot hesap konusunu tartışmaya davet etti. İşte Elon Musk ve Twitter arasındaki anlaşmazlıkta son gelişmeler!

  Resident Evil 9 Bekleyenlere Müjde: Hikayesi ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et