R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft’tan Eşi Benzeri Görülmemiş Program: Arama Başına Ödül Verilecek

  Microsoft, bugün eşi benzeri görülmeyen bir açıklama yaparak bir ilke imza attı. Açıklamaya göre Bing üzerinden yapılan her arama için ödül verilecek.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  10.09.2022 14:16 2027 1 dk okuma süresi
  Microsoft’tan Eşi Benzeri Görülmemiş Program: Arama Başına Ödül Verilecek
  Son Düzenleme:

  Bugün yaptığı açıklamayla yeni bir altyapıyı devreye alacağını duyuran Microsoft, bir ilke imza atacak. Google’ın gölgesinde kalan Bing’in daha fazla kişi tarafından kullanılması için kolları sıvayan Microsoft, iyi bir alternatif olma yolunda ilerliyor. 

  Bing Üzerinden Yapılan Her Aramaya Ödül Verilecek

  Bing üzerinden arama yapan kullanıcılara ödül vermeyi planlayan Microsoft, bu şekilde ön plana çıkmayı hedefliyor. Konuya ilişkin açıklama yapan Microsoft Türkiye Ofisi, Türkiye’nin de dahil olduğu 38 ülkede “Ödül Programı’nın” kullanıma açıldığını ifade etti. 

  Öyle ki, program kapsamında Outlook ya da Hotmail hesabı olan kişiler bing.com’u ziyaret ederek arama başına 5 puan kazanacak. Ek olarak Microsoft Edge üzerinden giriş yapıp Bing arama motorunu kullanan kişiler ise, sorgu başına 20’şer puan kazanacak. 

  Bir diğer puan toplama yöntemi ise, Microsoft Store üzerinden alışveriş yapmak. Dijital satın alımlar ile daha fazla puan kazanabilirsiniz.

  Bu puanları Unicef ve benzeri toplum kuruluşlarında bağışlayabilir ya da LOL gibi oyunlar için hediye kartı alabilirsiniz. 

  Tam adıyla Microsoft Rewards Programı, kayıt esasına göre işliyor. Microsoft’un bu programına kayıt olmak için buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  X'ten (Twitter) Yenilikçi Adım: Android İçin Görüntülü ve Sesli Arama Özelliği Geldi!

  X, Android için görüntülü ve sesli arama özelliğini tanıttı. Premium aboneler için kullanılabilir bu yenilik, platformun genişleyen işlevselliğini gösteriyor.

  Google Uygulaması Güncelleniyor: Aramayı Kolaylaştıracak Yeni Tasarım Geliyor!

  Google, Android'lerde arama deneyimini iyileştirecek özellik üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu özellik, aramayı kolay ve hızlı hale getirmeyi amaçlıyor.

  Google'a Kolay Arama Özelliği Geliyor: Artık Çok Daha Hızlı Aradığınızı Bulacaksınız!

  Google'ın yeni Simple Search özelliği, arama sonuçlarınızı hızlandırıyor ve daha doğrudan bilgilere ulaşmanızı sağlıyor.

  Microsoft’tan Eşi Benzeri Görülmemiş Program: Arama Başına Ödül Verilecek

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et