R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft’tan Eşi Benzeri Görülmemiş Program: Arama Başına Ödül Verilecek

  Microsoft, bugün eşi benzeri görülmeyen bir açıklama yaparak bir ilke imza attı. Açıklamaya göre Bing üzerinden yapılan her arama için ödül verilecek.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  10.09.2022 14:16 1644 1 dk okuma süresi
  Microsoft’tan Eşi Benzeri Görülmemiş Program: Arama Başına Ödül Verilecek
  Son Düzenleme:

  Bugün yaptığı açıklamayla yeni bir altyapıyı devreye alacağını duyuran Microsoft, bir ilke imza atacak. Google’ın gölgesinde kalan Bing’in daha fazla kişi tarafından kullanılması için kolları sıvayan Microsoft, iyi bir alternatif olma yolunda ilerliyor. 

  Bing Üzerinden Yapılan Her Aramaya Ödül Verilecek

  Bing üzerinden arama yapan kullanıcılara ödül vermeyi planlayan Microsoft, bu şekilde ön plana çıkmayı hedefliyor. Konuya ilişkin açıklama yapan Microsoft Türkiye Ofisi, Türkiye’nin de dahil olduğu 38 ülkede “Ödül Programı’nın” kullanıma açıldığını ifade etti. 

  Öyle ki, program kapsamında Outlook ya da Hotmail hesabı olan kişiler bing.com’u ziyaret ederek arama başına 5 puan kazanacak. Ek olarak Microsoft Edge üzerinden giriş yapıp Bing arama motorunu kullanan kişiler ise, sorgu başına 20’şer puan kazanacak. 

  Bir diğer puan toplama yöntemi ise, Microsoft Store üzerinden alışveriş yapmak. Dijital satın alımlar ile daha fazla puan kazanabilirsiniz.

  Bu puanları Unicef ve benzeri toplum kuruluşlarında bağışlayabilir ya da LOL gibi oyunlar için hediye kartı alabilirsiniz. 

  Tam adıyla Microsoft Rewards Programı, kayıt esasına göre işliyor. Microsoft’un bu programına kayıt olmak için buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Depremle Birlikte Wi-Fi Aramaları Arttı! Peki Wi-Fi Araması Nasıl Yapılır?

  Acil durumlarda hayat kurtaracak öneme sahip Wi-Fi araması nedir? Wi-Fi ile arama nasıl yapılır? İşte Android ve iPhone için Wi-Fi araması yapma yöntemleri!

  Rekabet Kurumu, Google'ın Arama Sonuçlarındaki Durumunu İnceliyor

  Rekabet Kurumu, arama motoru sektöründeki hakim durumunu kötüye kullandığı iddiasıyla Google'a soruşturma başlattı.

  Resmi Açıklama Geldi: Google Video İçi Aramayı Desteklemeye Başlayacak!

  Google video içinde arama yapma özelliğini duyurdu. Bu özellikle kullanıcılar, videonun tamamını izlemek zorunda kalmadan istedikleri bölümleri arayabilecekler.

  İnstagram'a BeReal Benzeri Özellik Geliyor: Candid Stories!

  Instagram, Candid Stories isimli yeni bir özellik sunacak. Bu özellik, hızla büyüyen sosyal medya platformu BeReal'in özellikleriyle benzerlik taşıyor.

  Microsoft’tan Eşi Benzeri Görülmemiş Program: Arama Başına Ödül Verilecek

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et