R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Android Telefonların Görüşme Kalitesini Arttıracak Çalışma!

  Clear Calling adındaki bu özellik, Android telefonların görüşme kalitesini arttıracak!

  Villie
  Villie R10 Editörü
  09.09.2022 16:44 1428 1 dk okuma süresi
  Android Telefonların Görüşme Kalitesini Arttıracak Çalışma!
  Son Düzenleme:

  Android 13 için çalışmalara devam eden Google, telefon görüşmelerini daha iyi ve net hale getirecek bir özelliği test etmeye başladı. “Clear Calling” adı verilen bu özellik, Wifi aramalarında çalışmayacak. Ayrıca operatör bazlı görüşmelerde arka plan gürültüsünü temizleyerek görüşmeyi daha net bir hale getirecek.

  Birçok operatör ile çalışacağını belirten Google, özellikle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, altyapının cihaz içerisinde çalışacağını ve görüşmelerin Google sunucularından kesinlikle geçmeyeceğini belirtti. 

  Clear Calling

  Android 13 ne gibi özellikler sunacak

  Android 13 ile kullanıcılar daha fazla özelleştirme yapma imkanına sahip olacak. Bununla birlikte uygulamaların simgesini değiştirme gibi kişiselleştirmeler yapabilecek. Ek olarak her uygulama için ayrı dil ayarı belirlenebilecek.

  İşletim sisteminin yeni sürümü ile kilit ekranının medya oynatıcısı da değişecek ve daha modern hale getirilecek. Aynı zamanda “Uyku Vakti” adı verilen özellikte bulunacak. Bu özellik otomatik ekran karartma ve karanlık mod seçenekleri kullanıma sunulacak.

  Tüm bunların yanında Google, Android 13'e yeni bir güvenlik özelliği daha getirecek. Ayrıca pano kopyalama işlemleri bir saat içinde otomatik olarak silinecek. Bununla birlikte tüm uygulamalar da bildirim göndermeden önce kullanıcıdan izin almak zorunda kalacak.

  Ses konusunda da Bluetooth Low Energy Audio desteği sunacak Android 13'ün önümüzdeki haftalarda çıkması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  OnePlus’ın İlk Android Tabletinin Özellikleri Sızdırıldı! İşte OnePlus Pad Özellikleri!

  OnePlus, 2-3 yıldır geleceği bilinen ilk Android tablet bilgisayarını 2023'te piyasaya sürecek. Resmi lansmanı yakında yapılacak OnePlus Pad özellikleri sızdırıldı. İşte OnePlus Pad teknik özellikleri!

  Coca Cola’nın Android Telefon Modelinden İlk Görsel Geldi!

  Ünlü markalar, akıllı telefon üreticileriyle işbirliği yaparak, marka veya ürünlerini tema edinen Android modeller geliştiriyor. Ünlü markaların ürün veya markalarının tema alan tasarımlara yer veriliyor. Şimdiyse Coca Cola'dan Android hamlesi geldi.

  Twitter Blue Android İçin Açıldı! Twitter Blue Android Ücreti Belli Oldu!

  Twitter, daha önce web ve iOS platformları için yayınlanan Twitter Blue aboneliğini sonunda Google Android içinde getirdi. Twitter Android uygulaması kullanıcıları ek ücret ile Twitter Blue aboneliği alabilecek.

  Samsung Galaxy F13 İçin Beklenen Güncelleme Yayınlandı! Android 13 Güncellemesi Aldı!

  Samsung, 2023 Ocak ayında da Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesini uyumlu modellere yayınlamaya devam ediyor. Samsung, son olarak Galaxy F13 için Android 13 güncellemesi yayınladı. Peki hangi Samsung modelleri Android güncellemesi aldı veya alacak?

  Android Telefonların Görüşme Kalitesini Arttıracak Çalışma!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et