R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Android Telefonların Görüşme Kalitesini Arttıracak Çalışma!

  Clear Calling adındaki bu özellik, Android telefonların görüşme kalitesini arttıracak!

  Villie Villie 09.09.2022 16:44 1360 1 dk okuma süresi
  Android Telefonların Görüşme Kalitesini Arttıracak Çalışma!
  Son Düzenleme:

  Android 13 için çalışmalara devam eden Google, telefon görüşmelerini daha iyi ve net hale getirecek bir özelliği test etmeye başladı. “Clear Calling” adı verilen bu özellik, Wifi aramalarında çalışmayacak. Ayrıca operatör bazlı görüşmelerde arka plan gürültüsünü temizleyerek görüşmeyi daha net bir hale getirecek.

  Birçok operatör ile çalışacağını belirten Google, özellikle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, altyapının cihaz içerisinde çalışacağını ve görüşmelerin Google sunucularından kesinlikle geçmeyeceğini belirtti. 

  Clear Calling

  Android 13 ne gibi özellikler sunacak

  Android 13 ile kullanıcılar daha fazla özelleştirme yapma imkanına sahip olacak. Bununla birlikte uygulamaların simgesini değiştirme gibi kişiselleştirmeler yapabilecek. Ek olarak her uygulama için ayrı dil ayarı belirlenebilecek.

  İşletim sisteminin yeni sürümü ile kilit ekranının medya oynatıcısı da değişecek ve daha modern hale getirilecek. Aynı zamanda “Uyku Vakti” adı verilen özellikte bulunacak. Bu özellik otomatik ekran karartma ve karanlık mod seçenekleri kullanıma sunulacak.

  Tüm bunların yanında Google, Android 13'e yeni bir güvenlik özelliği daha getirecek. Ayrıca pano kopyalama işlemleri bir saat içinde otomatik olarak silinecek. Bununla birlikte tüm uygulamalar da bildirim göndermeden önce kullanıcıdan izin almak zorunda kalacak.

  Ses konusunda da Bluetooth Low Energy Audio desteği sunacak Android 13'ün önümüzdeki haftalarda çıkması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  En Hızlı Android Telefonlar Belli Oldu: İşte En Hızlı 10 Android Model!

  AnTuTu, 2022 yılı Eylül ayının en hızlı Android telefon modellerini açıkladı. Buna göre ilk sırayı Asus ROG 6 Dimensity Supreme Edition aldı.

  Android 13 Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri!

  Samsung, 2022 yılı sona ermeden evvel, özellikle üst segment cihazlarına Android 13 tabanlı "One UI 5.0" kararlı sürüm güncellemesi gönderecek. İşte yeni One UI 5.0 kararlı sürüm güncellemesi alacak Samsung modelleri!

  WhatsApp Görüşmelerine Link ile Katılma Desteği Gelecek!

  Meta, yeni WhatsApp güncellemeleriyle kullanım deneyimini arttırmaya devam ediyor. Şirket son olarak WhatsApp Call Link özelliğini duyurdu. İşte grup sohbetlerine yeni deneyim getirecek özelliğin detayları!

  WhatsApp Bundan Sonra Android Tablet ve iPad'lerde Kullanılabilecek!

  Meta yeni güncelleme yaparak WhatsApp'ı Android tablet ve iPad'lere uygun hale getiriyor. Kullanıcılar artık kolaylıkla WhatsApp'ı SIM kartsız kullanacaklar.

  Android Telefonların Görüşme Kalitesini Arttıracak Çalışma!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et