R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  İş Bankası Sistemleri Çöktü! Kredi Kartları Kullanılamıyor! Açıklama Geldi!

  Türkiye’nin köklü bankacılık kuruluşlarından İş Bankası, sistemlerinde sorun yaşıyor. Kullanıcılardan gelen bilgilere göre son saatlerde İş Bankası mobil ve web sistemleri kapandı. İş Bankası’na erişim sorunu yaşanırken, kredi kartlarının da kullanamadığı belirtildi. Bankadan konuya ilişkin resmi açıklama ise halen gelmedi.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 13.09.2022 14:17 1183 2 dk okuma süresi
  İş Bankası Sistemleri Çöktü! Kredi Kartları Kullanılamıyor! Açıklama Geldi!
  Son Düzenleme:

  Türkiye İş Bankası sistemlerinin çöktüğü belirtildi. İş Bankası müşterileri, son birkaç saattir hizmetlere erişmekte sorun yaşıyor. Banka müşterileri İşCep uygulamasına giriş yapamıyor. Aynı sorunun İş Bankası internet bankacılığında da yaşandığı belirtildi.

  Türkiye İş Bankası

  İş Bankası mobil ve web bankacılığı sistemlerinin çökmesinin yanı sıra kredi kartlarında da sorun olduğu belirtildi. Bazı İş Bankası müşterileri, kredi kartlarını kullanamadıklarını iddia etti.

  İşCep uygulamasının yanı sıra Maximum Mobil uygulamasında da kullanıcılar aynı hatayla karşılaşıyor.

  Türkiye İş Bankası

  İş Bankası Sistemleri Çöktü Mü?

  Ortaya çıkan bilgilere göre öğle saatleri itibariyle İşCep uygulaması çöktü. Mobil uygulamaya girmeye çalışan kullanıcılar, teknik arıza olduğuna dair bilgilendirme mesajıyla karşılaşıyor.

  Kullanıcıların İş Bankası dijital kanallarında “borsa izleme” ve "borsa işlemi” konusunda da sorun yaşadığı belirtildi.

  Türkiye İş Bankası tarafından son 24 saatte yapılan kesinti raporları;

  Türkiye İş Bankası

  İş Bankası’ndan Açıklama Geldi

  Arıza bankanın mobil, web, ATM ve kredi kartı sistemlerinde meydana geldi. Bununla birlikte Türkiye İş Bankası tarafından teknik soruna ilişkin resmi açıklama yapılmamıştı. Sistemlerde yaşanan arızaya ilişkin başta Twitter olmak üzere sosyal medyada paylaşımlar yapıldı.

  Söz konusu kesintiye ilişkin olarak resmi İş Bankası Twitter hesabından da bir paylaşım yapıldı. Türkiye İş Bankası'nın arızaya ilişkin yaptığı paylaşımda;

  Bilgi işlem sistemlerinde meydana gelen bir sorun nedeniyle kesinti olduğu belirtildi. Ayrıca kesintinin saat 12:45 ile 13:55 saatleri arasında gerçekleştiği belirtilerek, sorunun giderildiğine vurgu yapıldı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  En Hızlı Android Telefonlar Belli Oldu: İşte En Hızlı 10 Android Model!

  AnTuTu, 2022 yılı Eylül ayının en hızlı Android telefon modellerini açıkladı. Buna göre ilk sırayı Asus ROG 6 Dimensity Supreme Edition aldı.

  Vivo Y52 5G Duyuruldu! İşte Vivo Y52 5G Özellikleri ve Fiyatı!

  Vivo, yeni giriş seviyesi cihazı "Vivo Y52 5G" tanıtımını gerçekleştirdi. İşte markanın yeni giriş seviyesi akıllı telefonu Vivo Y52 5G özellikleri ve fiyatı!

  Türk Telekom'dan Hediye: Polygon İş Birliğiyle Üretilen 1000 NFT Playstore’da Sahiplerini Bekliyor

  Türk Telekom, NFT fanlarını oldukça sevindirdi. Buna göre Türk Telekom, Play Store'dan AAA (Triple-A) oyununu satın alanlara NFT dağıtacak.

  FIFA 23 Çıktı! İşte FIFA 23 Çıkış Fragmanı!

  Electronics Arts, yayınladığı yeni FIFA 23 fragmanının ardından tüm platformlar için satışa çıkarttı. FIFA 23 PS5 ve PS4'ün yanı sıra Xbox One ve Series konsollarına da geldi. Ayrıca Epic Games ve Steam üzerinden de FIFA 23 PC sürümü satın alınabiliyor.

  İş Bankası Sistemleri Çöktü! Kredi Kartları Kullanılamıyor! Açıklama Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et