R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  İş Bankası Sistemleri Çöktü! Kredi Kartları Kullanılamıyor! Açıklama Geldi!

  Türkiye’nin köklü bankacılık kuruluşlarından İş Bankası, sistemlerinde sorun yaşıyor. Kullanıcılardan gelen bilgilere göre son saatlerde İş Bankası mobil ve web sistemleri kapandı. İş Bankası’na erişim sorunu yaşanırken, kredi kartlarının da kullanamadığı belirtildi. Bankadan konuya ilişkin resmi açıklama ise halen gelmedi.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  13.09.2022 14:17 2311 2 dk okuma süresi
  İş Bankası Sistemleri Çöktü! Kredi Kartları Kullanılamıyor! Açıklama Geldi!
  Son Düzenleme:

  Türkiye İş Bankası sistemlerinin çöktüğü belirtildi. İş Bankası müşterileri, son birkaç saattir hizmetlere erişmekte sorun yaşıyor. Banka müşterileri İşCep uygulamasına giriş yapamıyor. Aynı sorunun İş Bankası internet bankacılığında da yaşandığı belirtildi.

  Türkiye İş Bankası

  İş Bankası mobil ve web bankacılığı sistemlerinin çökmesinin yanı sıra kredi kartlarında da sorun olduğu belirtildi. Bazı İş Bankası müşterileri, kredi kartlarını kullanamadıklarını iddia etti.

  İşCep uygulamasının yanı sıra Maximum Mobil uygulamasında da kullanıcılar aynı hatayla karşılaşıyor.

  Türkiye İş Bankası

  İş Bankası Sistemleri Çöktü Mü?

  Ortaya çıkan bilgilere göre öğle saatleri itibariyle İşCep uygulaması çöktü. Mobil uygulamaya girmeye çalışan kullanıcılar, teknik arıza olduğuna dair bilgilendirme mesajıyla karşılaşıyor.

  Kullanıcıların İş Bankası dijital kanallarında “borsa izleme” ve "borsa işlemi” konusunda da sorun yaşadığı belirtildi.

  Türkiye İş Bankası tarafından son 24 saatte yapılan kesinti raporları;

  Türkiye İş Bankası

  İş Bankası’ndan Açıklama Geldi

  Arıza bankanın mobil, web, ATM ve kredi kartı sistemlerinde meydana geldi. Bununla birlikte Türkiye İş Bankası tarafından teknik soruna ilişkin resmi açıklama yapılmamıştı. Sistemlerde yaşanan arızaya ilişkin başta Twitter olmak üzere sosyal medyada paylaşımlar yapıldı.

  Söz konusu kesintiye ilişkin olarak resmi İş Bankası Twitter hesabından da bir paylaşım yapıldı. Türkiye İş Bankası'nın arızaya ilişkin yaptığı paylaşımda;

  Bilgi işlem sistemlerinde meydana gelen bir sorun nedeniyle kesinti olduğu belirtildi. Ayrıca kesintinin saat 12:45 ile 13:55 saatleri arasında gerçekleştiği belirtilerek, sorunun giderildiğine vurgu yapıldı.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Motorola Edge 50 Neo Geliyor: İşte RAM ve Renk Seçenekleri!

  Motorola Edge 50 Neo, yeni RAM ve renk seçenekleriyle ortaya çıktı. 8/128GB ve 12/256GB depolama, Gri, Mavi, Süt ve Poinciana renkleriyle dikkat çekiyor.

  Samsung Galaxy Ring Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Samsung, Galaxy Ring akıllı yüzüğü tanıttı. 399 dolar fiyatla satışa sunulan yüzük, sağlık takibi ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

  Yeni Elektrikli Ford Capri Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Ford Capri, elektrikli SUV olarak geri döndü. 627 km menzil, modern tasarım ve gelişmiş teknoloji ile dikkat çekiyor. Fiyatı 47 bin euro'dan başlıyor.

  NBA 2K25 Resmi Olarak Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi!

  NBA 2K25, 6 Eylül 2024'te çıkıyor. PS5, Xbox Series X/S ve PC'de yeni nesil özellikler sunacak. Fiyatı 2.900 TL, Steam'de 69.99 dolar.

  İş Bankası Sistemleri Çöktü! Kredi Kartları Kullanılamıyor! Açıklama Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et