R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Baby Yoda Sürprizi ile Kullanıcıları Eğlendiriyor!

  Google Baby Yoda karakterini kullanıcılarla buluşturuyor. Bu sürprize tanık olmak için yapmanız gerekenleri anlattık.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  07.03.2023 14:21 2565 2 dk okuma süresi
  Google Baby Yoda Sürprizi ile Kullanıcıları Eğlendiriyor!
  Son Düzenleme:

  Google arama motoru, sunduğu olanaklarla bizlerin karşısına çıkmakta. Firma, her daim etkili performans göstermeye çalışıyor. Zaman zaman da ilginç şeylerle insanların ilgisini çekmeye gayret gösteriyor. Google, bu sefer de bebek Yoda için bir çalışma başlattı. Çalışmanın sonunda ortaya güzel bir proje çıktı.

  Google, arama motoruna Baby Yoda ekledi

  Google, arama motorunu kullananlar için bir sürpriz hazırladı. Bu eğlenceli sürpriz ile beraber kullanıcılar, bebek Yoda ile eğleniyor. Buna göre Google arama motoruna “grogu” yazılması gerekiyor. “the mandalorian” ifadesi girildiğinde de aynı olay geçerli. Bu ifade girildiğinde sağ alt kısımdan Baby Yoda çıkıyor. Alt orta kısımda ise kapatma ve paylaşma butonu yer alıyor.

  Baby Yoda, kullanıcıların eğlenmesi için burada. Yapılması gereken şey bebek Yoda’ya tıklamak. Bebek Yoda’ya her tıklanıldığında kutulardan birisi parçalanıyor. Kutu, önce havaya kalkıyor. Sonra aşağıya düşüyor. Bu sırada Baby Yoda, bazı hareketler uyguluyor. Yani karakter, büyü yapıyor.

  En çok merak edilen soru ise Google Baby Yoda olayının nasıl sonlandığı. Yani ekrandaki tüm kutular kaldırılınca ne oluyor? Bunu da sizin için test ettik. Yaptığımız denemeler sonucunda oyun bitiyor. Yani sayfa, tüm kutular kaldırıldıktan sonra eski haline dönüyor. Bunun için bebek Yoda’ya bir kez tıklamak yeterli.

  Baby Yoda kimdir?

  Bebek Yoda veya Grogu, bir Star Wars karakteri. İlk kez 2019’da yayınlanan The Mandalorian dizisinde görüldü. Kendisi, Yoda ile aynı türde yer alıyor. Eğer Grogu ile tanışmak isterseniz yapmanız gereken şey diziyi izlemek. Dizi, orijinal Disney+ içeriği olarak karşımıza çıkıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Google Chrome, Yapay Zeka Destekli Yazma Asistanını Test Ediyor!

  Google, Chrome'da 'Yazmama Yardım Et' adı verilen yenilikçi bir yapay zeka destekli özelliği deniyor. Bu özellik, metin oluşturmaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

  Google Pay Mobil Uygulamasının Yolculuğu Sona Eriyor!

  Google Pay yerini Google Wallet'a bırakıyor. ABD'de 4 Haziran 2024'te bu önemli değişim gerçekleşecek.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  Google Baby Yoda Sürprizi ile Kullanıcıları Eğlendiriyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et