R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Baby Yoda Sürprizi ile Kullanıcıları Eğlendiriyor!

  Google Baby Yoda karakterini kullanıcılarla buluşturuyor. Bu sürprize tanık olmak için yapmanız gerekenleri anlattık.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  07.03.2023 14:21 1566 2 dk okuma süresi
  Google Baby Yoda Sürprizi ile Kullanıcıları Eğlendiriyor!
  Son Düzenleme:

  Google arama motoru, sunduğu olanaklarla bizlerin karşısına çıkmakta. Firma, her daim etkili performans göstermeye çalışıyor. Zaman zaman da ilginç şeylerle insanların ilgisini çekmeye gayret gösteriyor. Google, bu sefer de bebek Yoda için bir çalışma başlattı. Çalışmanın sonunda ortaya güzel bir proje çıktı.

  Google, arama motoruna Baby Yoda ekledi

  Google, arama motorunu kullananlar için bir sürpriz hazırladı. Bu eğlenceli sürpriz ile beraber kullanıcılar, bebek Yoda ile eğleniyor. Buna göre Google arama motoruna “grogu” yazılması gerekiyor. “the mandalorian” ifadesi girildiğinde de aynı olay geçerli. Bu ifade girildiğinde sağ alt kısımdan Baby Yoda çıkıyor. Alt orta kısımda ise kapatma ve paylaşma butonu yer alıyor.

  Baby Yoda, kullanıcıların eğlenmesi için burada. Yapılması gereken şey bebek Yoda’ya tıklamak. Bebek Yoda’ya her tıklanıldığında kutulardan birisi parçalanıyor. Kutu, önce havaya kalkıyor. Sonra aşağıya düşüyor. Bu sırada Baby Yoda, bazı hareketler uyguluyor. Yani karakter, büyü yapıyor.

  En çok merak edilen soru ise Google Baby Yoda olayının nasıl sonlandığı. Yani ekrandaki tüm kutular kaldırılınca ne oluyor? Bunu da sizin için test ettik. Yaptığımız denemeler sonucunda oyun bitiyor. Yani sayfa, tüm kutular kaldırıldıktan sonra eski haline dönüyor. Bunun için bebek Yoda’ya bir kez tıklamak yeterli.

  Baby Yoda kimdir?

  Bebek Yoda veya Grogu, bir Star Wars karakteri. İlk kez 2019’da yayınlanan The Mandalorian dizisinde görüldü. Kendisi, Yoda ile aynı türde yer alıyor. Eğer Grogu ile tanışmak isterseniz yapmanız gereken şey diziyi izlemek. Dizi, orijinal Disney+ içeriği olarak karşımıza çıkıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Vivo S17 Serisi 16 GB Ram ile Geliyor! İşte İlk Bilgiler

  Vivo S17 serisi hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. Son raporlar, Vivo'nun üç yeni akıllı telefon modeli olan S17, S17 Pro ve S17e'yi 2023'ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmeye hazırlandığını gösteriyor.

  Samsung, Üç Kez Katlanabilen Telefon İle Pazarı Sallamaya Hazırlanıyor!

  Katlanabilir telefon pazarının öncüsü Samsung, sürpriz bir model ile karşımıza çıkıyor. Şirketin üç kez katlanabilen bir telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

  Binance Kullanıcılarına Kötü Haber: İşlemler Durduruldu

  Dünyanın en büyük hacme sahip kripto para borsası Binance, bir hata nedeniyle tüm dünyadaki yatırımcıları için alım satım işlemlerini geçici olarak durdurdu.

  Yapay Zeka ChatGPT, İnternette Gezinerek Güncel Bilgilere Ulaşacak

  ChatGPT eklenen eklentiler sayesinde artık belirli durumlarda internette gezinerek anlık güncel verilere erişebilecek. İşte detaylar...

  Google Baby Yoda Sürprizi ile Kullanıcıları Eğlendiriyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et