R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Müzik Türkiye Fiyatlarına Yine Zam Geldi! Güncel Apple Müzik Paket Fiyatları!

  Apple Music Türkiye, döviz kurlarındaki yükselişe ve artan diğer fiyatlara dayanamadı ve en sonunda abonelik fiyatlarını arttırdı. Türkiye özelinde yapılan abonelik fiyatları artışıyla tam %40 zamlanmış oldu.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 29.04.2022 16:04 351 2 dk okuma süresi
  Apple Müzik Türkiye Fiyatlarına Yine Zam Geldi! Güncel Apple Müzik Paket Fiyatları!
  Son Düzenleme:

  Apple’nin geliştirdiği müzik platformu olan Apple Music, dünya genelinde geniş kullanıcı kitlelerince tercih ediliyor. Apple Türkiye desteği ile hizmet veren Apple Music Türkiye, çok uzun süredir uygun fiyatlı abonelik ücretleriyle kullanıcıların ilgisini çekiyordu. Ancak Apple’de en sonunda diğer çoğu teknoloji ve internet şirketi gibi yükselen döviz kuru karşısında direnci kırıldı. Apple Music platformunun Türkiye abonelik fiyatlarına zam geldi. 

  Apple Music, özellikle en büyük rakibi Spotify’de abonelik ücretleri gelen zamlara rağmen fiyatlarını yükseltmemişti.

  Apple Music’te Zam Oranı %40

  Apple, kısa bir süre öncede başta iPhone, iPad ve Macbook cihazları olmak üzere tüm elektronik ürünlerine büyük zamlar uygulamıştır. Açıklanan bu zamların ardından platformda zaten Apple Music içinde abonelik ücretlerinin arttırılacağı yönünde bir beklenti oluşmuştu. Kullanıcılar için kötü haber ise sonunda geldi. Apple Music, Türkiye fiyatlarına %40 oranında zam yaptı.

  Yeni Apple Music Abonelik Ücretleri

  Apple Music

  Apple’nin Music platformu için yaptığı %40 oranındaki zam ile birlikte en ucuz abonelik olan öğrenci aboneliği 6.99 TL seviyesinden 9.99 TL seviyesine çıkartılmış oldu. Buna göre 2022 Apple Music abonelik ücretleri şu şekilde oldu;

  • Öğrenci abonelik paketi 9.99 TL
  • Bireysel abonelik paketi 19.99 TL
  • Aile abonelik paketi 29.99 TL

  Olarak uygulanmaya başlandı.

  Apple halihazırda devam eden Apple Music aboneliği bulunan kullanıcıların platformdaki hesaplarını 1 ay boyunca daha zam öncesi fiyattan kullanmaya devam edebilecek. Ancak 1 aylık periyodun sonunda tüm Apple Music kullanıcıları zamlı tarifelerden yararlanabilecek.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Mazda CX-5 Türkiye'de Satışa Sunuldu! Tasarımı Yenilenen Model Hayran Bıraktı!

  Mazda CX-5 modeli, makyajlı versiyonu ile Türkiye'de satışa sunuldu. Mazda CX-5 fiyatı, özelliğine göre 1.429.070 ile 1.461.250 TL aralığında olacak.

  Windows 10 22H2 Güncellemesi Yayınlandı

  Microsoft, Windows 10 22H2 güncellemesini herkes için yayınladı. Bu yeni güncelleme, birçok hatayı çözerken aynı zamanda küçük değişikliklere de yer verdi.

  Google Pixel Fold'dan Yeni Bilgiler Geldi!

  Google'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ilk katlanabilir telefonu ortaya çıkmaya başladı. Google'dan gelen son bilgilere göre Google Pixel Fold teknik özellikler belli oldu. İşte Google Pixel Fold özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  Apple Müzik Türkiye Fiyatlarına Yine Zam Geldi! Güncel Apple Müzik Paket Fiyatları!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et