R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp'a Birden Fazla Telefonda Kullanma Özelliği Geliyor

  WhatsApp çoklu cihaz özelliği nihayet genişliyor. WhatsApp beta'da ortaya çıkan güncelleme, yakında ikincil telefonlara ve tabletlerde WhatsApp kullanılabileceğini gösteriyor.

  Omer Dursun Omer Dursun 30.04.2022 16:53 204 2 dk okuma süresi
  WhatsApp'a Birden Fazla Telefonda Kullanma Özelliği Geliyor
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, "çoklu cihaz" özelliğini geliştirmeye devam ediyor. Yakın bir tarihte mesajlaşma uygulamasını iki farklı akıllı telefonda veya tablette kullanmak mümkün olacak.

  Android ve iOS için WhatsApp beta'da, WhatsApp Web/Masaüstü için çoklu cihaz güncellemesini yayınlanmıştı. Ancak WABetaInfo'ya göre WhatsApp, aynı hesabı farklı telefonlarda kullanmanızı sağlayacak telefonlara çoklu cihaz desteği üzerinde de çalışıyor.

  WhatsApp için çoklu cihaz özelliği güncellemesi

  Güncelleme, özelliğin WhatsApp'ı başka bir cihazda kullanmanıza izin vereceğini açıklayan bir açıklama ile “Cihazı Tanıdık Olarak Kaydet” adlı yeni WhatsApp bölümünü getirecek. 

  İkinci cihazda WhatsApp kullanmak için, birincil cihazınızla QR kodu taramanız gerekebilir. WABetaInfo, uygulamanın gelecekte Android tableti ikincil cihaz olarak bağlamanıza da izin vereceğini söylüyor.

  WhatsApp çoklu cihaz özelliği güncellemesi

  Yaklaşan güncelleme, ikinci cihazdaki son mesajları da otomatik olarak senkronize edecek ve uçtan uca şifreleyecek. Çoklu cihaz bağlantısı özelliği, WhatsApp hesabınızı başka bir telefon veya tablette kullanmak için SIM kart sahibi olma ihtiyacını da ortadan kaldıracaktır.

  Meta'ya ait mesajlaşma platformu, kullanıcıların Kasım 2021'de kullanıma sunulan 'Bağlı Cihazlar Özelliği' aracılığıyla birden fazla cihazda oturum açmasına zaten izin veriyor.

  WhatsApp son yenilikleri ile meraklandırıyor

  WhatsApp son zamanlarda çok çeşitli özellikleri duyurdu. Bu listedeki en önemli özelliklerden biri sesli arama özelliğinin genişletilmesiydi. WhatsApp artık sesli aramada 32 katılımcıyı destekleyecek. Önceden en fazla 8 katılımcıya izin veriliyordu. 

  Ayrıca WhatsApp, işletmelere ek özellikler sunmak amacıyla WhatsApp işletme hesapları için abonelik planı üzerinde çalışıyor. Yakın tarihli raporda, "Örneğin, çoklu cihaz kullanırken normalde 4 cihaza kadar bağlantı kurabileceğinizi biliyorsunuz, ancak yeni planlarına abone olursanız, 10 cihaza kadar bağlantı kurabileceksiniz" dedi.

  Peki siz yeni WhatsApp özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Samsung’dan İlk Defa Katlanabilir Tablet Modeli Geliyor!

  Samsung, katlanabilir telefon modelinin ardından merakla beklenen katlanabilir tablet bilgisayarını da yakında tanıtacak. İşte şirketin ilk katlanabilir tabletinden şuana kadar ortaya çıkan bilgiler!

  Twitch’e Yeni Rakip Geliyor! Meta Canlı Yayın Platformunu Deniyor!

  Meta, WhatsApp, Instagram ve Facebook ile yakaladığı internet hakimiyetini yeni canlı yayın platformu Super ile Twitch'e rakip olarak, daha da genişletmeyi hedefliyor. İşte Meta'nın test aşamasındaki canlı yayın platformu!

  Xbox Series S Kullananlara İyi Haber: Performans Güncellemesi Geliyor!

  Oyun tutkunlarının performans konusunda yetersizlik yaşadığı Xbox Series S için Microsoft, yeni bir performans güncellemesi getirecek.

  Elif 1036

  iPhone 14 ile Gelecek Yeni Özellik Ortaya Çıktı! İşte iPhone’nin Yeni Özelliği!

  Apple'nin tanıtımına çok az bir süre kalan iPhone 14 serisi için yeni bir iddia ortaya çıktı. İddiaya göre o ekran özelliği yeni iPhone serisinde olacak. İşte o özellik!

  WhatsApp'a Birden Fazla Telefonda Kullanma Özelliği Geliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et