R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google, Kulaklıklar İçin Temizlikle Alakalı Bildirimler Gönderecek!

  Google, Pixel Buds sahipleri için periyodik temizlik hatırlatıcıları sunacak. Bu yeni fonksiyon, Pixel Buds uygulamasında keşfedildi. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  19.08.2023 14:04 1437 1 dk okuma süresi
  Google, Kulaklıklar İçin Temizlikle Alakalı Bildirimler Gönderecek!
  Son Düzenleme:

  Günümüzde teknolojik ürünler kullanım kolaylığı sunarken aynı zamanda kullanıcılarına bazı sorumluluklar da yüklüyor. Özellikle de kulaklıklar gibi kişisel elektronik cihazlarda bu durum daha belirgin.

  Google Pixel Buds ve Temizlik Sorunu

  Tıpkı diğer kulak içi kulaklıklar gibi Google Pixel Buds da doğrudan kulak kanalına yerleştirilen uçlara sahip. Bu özellik, kulaklığın kullanım esnasında daha hızla kirlenmesine neden oluyor. Kirlenen bir kulaklık ise zamanla ses kalitesinde düşüşlere yol açıyor. 

  Ancak ne yazık ki birçok kullanıcı bu temizlik ihtiyacını ihmal ediyor. Google, bu durumu gözlemleyerek kullanıcılara temizlik konusunda yardımcı olmaya karar verdi.

  Yeni Temizlik Hatırlatma Bildirimi

  Pixel Buds uygulamasının en son sürümünde bulunan bir özellik, kullanıcılara kulaklıklarını temizlemeleri konusunda hatırlatmalarda bulunuyor. Google, uygulama aracılığıyla kullanıcılara belirli aralıklarla temizlik bildirimi gönderiyor. Bu bildirime tıklandığında, kulaklık ve şarj kutusunun nasıl daha etkili temizleneceğine dair bilgilere ulaşılabiliyor.

  Google, temiz bir kulaklığın ses kalitesini olumlu etkilediğini vurguluyor. Kirli bir kulaklık, zamanla ses kalitesinde düşüşlere ve şarj sorunlarına yol açıyor. Uygulama, kulaklığınızın ne kadar süre takılı kaldığını izliyor ve her 120 saat kullanımdan sonra temizlik için bir hatırlatma gönderiyor. Google Pixel Buds'ınızın ömrünü uzatmak ve her zaman en iyi ses deneyimini elde etmek için bu hatırlatıcılara dikkat etmekte fayda var.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google, Drive'da Dosya Kaybolma Sorunu İçin Düzeltme Yayınladı!

  Google Drive'da bir süre önce meydana gelen ve kullanıcıların veri kaybı yaşamalarına sebep olan sorun için Google tarafından bir düzeltme yayınlandı!

  Gmail’den Bomba Yenilik: Spam Mailler İçin Yapay Zeka Özelliği Devreye Sokuluyor!

  Gmail'in yapay zeka destekli spam algılama özelliği, RETVec sistemi sayesinde e-posta güvenliğini artırarak daha güvenli hale getiriyor.

  Windows Paint’e Yapay Zeka Görüntü Oluşturucu Geldi: Herkes İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor!

  Microsoft, Paint uygulamasına OpenAI teknolojisi ile güçlendirilmiş 'Cocreator' isimli yeni bir görüntü oluşturma aracı ekledi.

  Tarih Verildi: Google, Etkin Olmayan Gmail Hesaplarını Silmeye Başlıyor!

  Google, etkin olmayan Gmail hesaplarını silmeye başlıyor. Kullanıcıların, hesaplarını aktif tutmak için düzenli olarak giriş yapmaları gerekiyor.

  Google, Kulaklıklar İçin Temizlikle Alakalı Bildirimler Gönderecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et