R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  İndirim Severlere Müjde: Amazon Prime Day Türkiye Tarihi Belli Oldu!

  E ticaret devi Amazon yakın zamanda Amazon Prime Day adı altında bir alışveriş festivali düzenleyecek. Bu festival ile birlikte Türkiye'de merakla beklenen indirim günleri açıklandı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  06.07.2022 02:50 3079 2 dk okuma süresi
  İndirim Severlere Müjde: Amazon Prime Day Türkiye Tarihi Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en büyük ticaret platformlarından birisi olan Amazon son birkaç yıldır aktif olarak Türkiye’de hizmet vermeye devam ediyor. Ticaret platformunu aktif olarak kullanan milyonlarca kullanıcı bulunuyor. Bu süreçte Amazon tarafından uzun süredir yılın belirli dönemlerinde indirimler düzenleniyor. Bu indirimler aynı zamanda alışveriş festivali adı altında kullanıcıları heyecanlandırmaya devam ediyor. 

  Amazon tarafından düzenlenen alışveriş festivali olarak anılan Amazon Prime Day için sayılı günler kaldığı öğrenildi. E ticaret platformu tüm dünyada alışveriş festivali adı altında indirim günleri düzenleyeceğini açıkladı. Bu festivalde pek çok ürüne büyük indirimler tanımlanacak. 

  Amazon Prime Day Türkiye Tarihi Açıklandı

  Amazon yetkilileri tarafından konu hakkında merakla beklenen açıklama yapıldı. Türkiye’de düzenlenecek olan alışveriş günlerinin 18 ile 25 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilmesi bekleniyor. Normal şartlarda tüm dünyada Amazon Prime Day günleri 2 gün sürecek ancak Türkiye’de bir hafta devam etmesi bekleniyor. İndirim sadece Amazon Prime aboneleri için geçerli olacak. Bu durumda Amazon Türkiye kullanıcıları için ayrıcalık tanındığı öğrenildi. 

  Amazon Prime Day Avantajları Neler?

  Amazon Prime Day e ticaret sitesinin bu süreçte şimdiye kadar düzenlediği en büyük indirim ve kampanyalardan oluşuyor. Pek çok Amazon Prime kullanıcısı düzenlenen bu alışveriş festivalinde uzun zamandır almak istedikleri ürünlere çok avantajlı fiyatlarla kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Kampanya ve indirimlerden yararlanmak isteyen kişilerin öncelikli olarak Amazon Prime müşterisi olmaları gerekiyor. İndirim tarihinin açıklanmasının ardından kullanıcılar hangi ürünlerin indirime dahil edileceğini merakla beklemeye başladılar ancak henüz konu hakkında Amazon cephesinden bir açıklama gelmedi.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple Türkiye Fiyatlarına Zam Geldi: iPhone ve Diğer Ürünlerde Büyük Zam!

  Apple Türkiye, iPhone 15 serisi başta olmak üzere tüm ürünlerine zam yaptı. Fiyatlar döviz kuru etkisiyle arttı, yeni fiyatlar kullanıcıları etkiliyor.

  Adobe Creative Cloud Türkiye Fiyatlarına Dev Zam Geliyor!

  Adobe Creative Cloud Türkiye fiyatlarına yüzde 300 zam geliyor! 5 Mart 2024'te uygulanacak yeni tarifeler hakkında tüm detaylar burada!

  Samsung Unpacked Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Ring akıllı yüzük ve ekonomik katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Fold 6 FE'nin tanıtılacağı Samsung Unpacked etkinliğinin tarihi ortaya çıktı.

  Intel Core i9-14900KS Geliyor: Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Intel Core i9-14900KS, çığır açan özellikleri ve yakın çıkış tarihiyle teknoloji dünyasını heyecanlandırıyor.

  İndirim Severlere Müjde: Amazon Prime Day Türkiye Tarihi Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et