R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Pixel Watch 2 Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Tasarımı!

  Google, Pixel 8 serisi sonrasında Pixel Watch 2 için tanıtım videosunu paylaştı. Google'ın son akıllı saati olan Pixel Watch 2'nin tasarım özellikleri artık resmi olarak ortaya çıktı. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  10.09.2023 18:44 1963 2 dk okuma süresi
  Google Pixel Watch 2 Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Tasarımı!
  Son Düzenleme:

  4 Ekim'de gerçekleşecek olan Pixel etkinliğinde Google, merakla beklenen ürünleri arasında Pixel Watch 2'nin tanıtımını da yapacak. Pixel 8 ve 8 Pro'nun ardından Pixel Watch 2 için paylaşılan kısa video ile tasarım detaylarına dair ipuçları edindik. Bu sayede Google Pixel Watch 2'nin tasarımını daha yakından ve net bir şekilde gözlemleme fırsatı yakaladık.

  Google Pixel Watch 2 Tasarımdaki Değişiklikler

  Pixel Watch 2'nin yeni tasarımıyla beraber dikkat çeken özellikler şunlar:

  • Yeni Crown tasarımı: Videoda rastladığımız yuvarlak ve pürüzsüz yapıdaki dönen Crown tasarımı, kullanıcı deneyimini artırıyor.
  • Gövde değişikliği: Saatin gövdesi daha ince bir yapıya kavuşmuş. Hoparlör kısmında göze çarpan değişikliklerle beraber yan düğmenin yanında bir delik bulunuyor.
  • Kayış mekanizması: Kayış mekanizmasında büyük bir değişiklik görmüyoruz, oldukça tanıdık ve kullanışlı.
  • Saat arka kısmındaki değişiklikler: Siyah çerçevenin daha ince oluşu, sensörleri ve suya dayanıklılığı gösteren yazılar dikkat çekiyor. Sensör bölümünde ise yuvarlak bir tasarım karşımıza çıkıyor.

  Pixel Watch 2'nin en dikkat çekici özelliklerinden biri de sensör bölümüne eklenen elektrodermal aktivite sensörü. Bu sensör, stres yönetimi ve takibi için oldukça önemli. Bununla birlikte kasanın inceltilmediği gözlemleniyor.

  Google Pixel Watch 2 Ne Zaman Çıkacak?

  Google, Pixel 8 serisinin lansmanının yanı sıra Google Pixel Watch 2'nin tanıtımını da yapacak. Merakla beklenen bu ürün, 4 Ekim'de gerçekleşecek etkinlikle birlikte ön siparişe sunulacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Microsoft, Windows 11 24H2 Güncellemesini Durdurdu: Hatalarla Dolu Bir Sürüm!

  Microsoft, hatalar nedeniyle Windows 11 24H2 güncellemesini durdurdu. Güncelleme, performans sorunları ve VPN hataları gibi problemler içeriyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Google Pixel Watch 2 Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Tasarımı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et