R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Pixel Watch 2 Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Tasarımı!

  Google, Pixel 8 serisi sonrasında Pixel Watch 2 için tanıtım videosunu paylaştı. Google'ın son akıllı saati olan Pixel Watch 2'nin tasarım özellikleri artık resmi olarak ortaya çıktı. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  10.09.2023 18:44 1606 2 dk okuma süresi
  Google Pixel Watch 2 Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Tasarımı!
  Son Düzenleme:

  4 Ekim'de gerçekleşecek olan Pixel etkinliğinde Google, merakla beklenen ürünleri arasında Pixel Watch 2'nin tanıtımını da yapacak. Pixel 8 ve 8 Pro'nun ardından Pixel Watch 2 için paylaşılan kısa video ile tasarım detaylarına dair ipuçları edindik. Bu sayede Google Pixel Watch 2'nin tasarımını daha yakından ve net bir şekilde gözlemleme fırsatı yakaladık.

  Google Pixel Watch 2 Tasarımdaki Değişiklikler

  Pixel Watch 2'nin yeni tasarımıyla beraber dikkat çeken özellikler şunlar:

  • Yeni Crown tasarımı: Videoda rastladığımız yuvarlak ve pürüzsüz yapıdaki dönen Crown tasarımı, kullanıcı deneyimini artırıyor.
  • Gövde değişikliği: Saatin gövdesi daha ince bir yapıya kavuşmuş. Hoparlör kısmında göze çarpan değişikliklerle beraber yan düğmenin yanında bir delik bulunuyor.
  • Kayış mekanizması: Kayış mekanizmasında büyük bir değişiklik görmüyoruz, oldukça tanıdık ve kullanışlı.
  • Saat arka kısmındaki değişiklikler: Siyah çerçevenin daha ince oluşu, sensörleri ve suya dayanıklılığı gösteren yazılar dikkat çekiyor. Sensör bölümünde ise yuvarlak bir tasarım karşımıza çıkıyor.

  Pixel Watch 2'nin en dikkat çekici özelliklerinden biri de sensör bölümüne eklenen elektrodermal aktivite sensörü. Bu sensör, stres yönetimi ve takibi için oldukça önemli. Bununla birlikte kasanın inceltilmediği gözlemleniyor.

  Google Pixel Watch 2 Ne Zaman Çıkacak?

  Google, Pixel 8 serisinin lansmanının yanı sıra Google Pixel Watch 2'nin tanıtımını da yapacak. Merakla beklenen bu ürün, 4 Ekim'de gerçekleşecek etkinlikle birlikte ön siparişe sunulacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Öğrenciler İçin Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Öğrencilere vergisiz cep telefonu ve bilgisayar başvuru yöntemleri en çok konuşulan konuları arasına girdi. Peki vergisiz telefon ve bilgisayar nasıl alınır?

  Samsung Galaxy S24 Ultra Tasarımı Ortaya Çıktı: İşte Özellikleri!

  Galaxy S24 Ultra, Samsung'un son teknolojiyle buluşturduğu tasarımı ve öne çıkan özellikleriyle ön plana çıkıyor. Düz ekranı ve güçlü kamerasıyla fark yaratıyor!

  Xiaomi, Black Shark S1 İsimli Akıllı Saatini Tanıttı: İşte Detaylar!

  Xiaomi bünyesindeki Black Shark, yeni bir akıllı saat modeli tanıttı. Black Shark S1, kullanıcılara 100'ün üzerinde spor modu ve uzun batarya ömrü sunuyor.

  Raspberry Pi 5 Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Detaylar!

  Raspberry Pi 5, eşsiz işlemci gücü ve inovatif bileşenleri ile teknoloji meraklıları için yeni kapılar açıyor. Bu güçlü model, Ekim ayında piyasada olacak!

  Google Pixel Watch 2 Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Tasarımı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et