R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Roblox’tan Büyük Müjde: Playstation’a Geliyor!

  Oyun dünyasının önde gelen platformlarından Roblox, uzun bekleyişten sonra Playstation'a geliyor. Roblox Geliştirici Konferansı'nda ekim ayında Playstation platformları için çıkış yapacağı bilgisi paylaşıldı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  10.09.2023 16:06 2526 1 dk okuma süresi
  Roblox’tan Büyük Müjde: Playstation’a Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Birçok oyunseverin yakından tanıdığı oyun geliştirme, yayınlama ve oynama platformu Roblox'un Playstation versiyonu nihayet oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır beklenen bu müjde, Roblox Geliştirici Konferansı'nda Roblox Corporation tarafından ekim ayında gerçekleştirilecek çıkışla birlikte paylaşıldı.

  Ekim Ayında Yepyeni Bir Roblox Deneyimi

  Roblox, ekim ayında PS4 ve PS5 kullanıcıları için yayınlanmaya hazır. Windows, macOS, iOS, Android ve Xbox gibi platformlarda uzun süredir kullanıcılara sunulan Roblox, artık PS4 ve PS5 platformlarında da aktif olacak.

  Ekim ayında yayınlanacak bu özel sürüm, Roblox'un diğer platformlarda sunduğu tüm deneyimleri aynı kalitede sunacak. Ayrıca Roblox'un PS4 ve PS5 platformlarındaki sürümünün de tamamen ücretsiz olacağını belirtelim.

  Sony'nin Roblox Kararı

  Birkaç ay önce gündeme gelen belgelere göre Sony'nin, çocukların güvenliği için Roblox'un Playstation platformlarına girişini engellediği ortaya çıkmıştı. Ancak bu engelin nasıl kalktığı ve Sony'nin bu konudaki güvenlik endişelerini nasıl aştığı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Öte yandan Sony, Roblox'un yakın zamanda Meta Quest için de çıkış yapacağını duyurdu.

  Oyun dünyasında büyük bir yankı uyandıracak bu çıkış, Roblox ve Playstation kullanıcıları için büyük bir heyecan kaynağı olacak. Ekim ayında gerçekleşecek bu lansmanla birlikte Roblox'un Playstation platformundaki macerası resmen başlamış olacak!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  Android 15 ile Kablosuz Ses Kalitesi Büyük Ölçüde Artacak!

  Android 15 ile gelen Bluetooth LE Audio ve Dinamik Uzamsal Ses desteği, kablosuz ses kalitesini artırarak sinema salonu gibi bir deneyim yaşamasını sağlayacak.

  Apple, iOS 18 ile Sürpriz Yapacak: Sevilen Duvar Kağıtları Geri Geliyor!

  Apple, iOS 18 ve macOS 15 ile eski iPhone ve Mac duvar kağıtlarını geri getiriyor. Kullanıcılar, nostaljik duvar kağıtlarıyla geçmişe bir yolculuk yapacak.

  Roblox’tan Büyük Müjde: Playstation’a Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et