R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple iPad Modellerine Yönelik Stant Ünitesi Geliştirme Kararı Aldı!

  Dünyanın lider teknoloji devi olmayı başaran Apple, iPad modelleri ile ilgili olarak stant ünitesi geliştirme kararı aldı. iPad ile ilgili olarak teknoloji pazarını da heyecanlandıracak yeni çalışmalara yer verilecek. Özellikle Apple şirketinin yeni planlarından biri iPad modellerinde stant ünitesinin yer alması.

  Arin Arslan Arin Arslan 17.10.2022 20:29 1223 1 dk okuma süresi
  Apple iPad Modellerine Yönelik Stant Ünitesi Geliştirme Kararı Aldı!
  Son Düzenleme:

  Apple ilgili olarak en doğru bilgi piyasanın sağlam kaynaklarından olan Mark Gurman bildirdi. Mark Gurman’a göre, 11 inç ve 12.9 inç iPad tasarımlarının teknoloji pazarında yerini alması için sadece sayılı günler kaldı. 

  Apple Ekim etkinliği yapmayacak! 

  iPad modellerine yönelik stant ünitesi çalışması yapacak olan Apple'ın, etkinlik yapıp yapmayacağı da merak ediliyor. Buna göre firmanın, bir etkinlik planına yer vermeyeceği düşünülüyor. Üstelik iPad ile ilgili olarak planlar, sadece bununla sınırlı kalmayacak. Daha başka planlarında olduğunu söylemek mümkün. Mark Gurman’ın haberine göre şirket, iPad modellerini akıllı ürün haline getirmek için planlar yürütüyor. Buna göre iPad modellerini daha akıllı hale gelmesi için stant ünitesi yer alacak. 

  Apple’ın yeni planlarından biri de akıllı evlerin merkezi haline gelmeleri. iPad'in, evlerin merkezi kontrol ünitesi haline gelmesini sağlamak gibi birtakım hedefler bulunuyor. 

  Apple iPad modellerini geliştirmeye devam edecek 

  Teknoloji şirketi, çalışmalarına hız kesmeden devam edecek. iPad modellerinde yenilikçi birtakım çalışmalar ortaya koyulmaya başlayacak. Mark Gurman’ın haberine göre iPad modellerine ilişkin yapılan çalışmaların ardı arkası kesilmeyecek. 

  Yapılan çalışmalar doğrultusunda şirketi hedefi, iPad’leri akıllı bir ekran ürünü haline getirmeye çalışmak. Bu nedenle iPad cihazları, yenil nesil olacak şekilde yüksek inç sistemleri ile destekleniyor. Böylelikle iPad, akıllı teknolojinin açığa çıkması amacı ile Apple nezdinde çalışmalar sürüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Tesla Model 3’ün Yeniden Tasarlanması Kararı Alındı! Yeni Tasarım İle Üretim Maliyetinde Düşüş Yaşanacak!

  Elektrikli araç üreticisi Tesla, Model 3 için tasarım yenileme kararı aldı. Yeni tasarım sayesinde üretim maliyetinin büyük oranda düşmesi bekleniyor!

  Apple CarPlay İçin En İyi Uygulamalar!

  Apple CarPlay teknolojisinin desteklediği en beğenilen uygulamalar belli oldu. Buna göre geliştirilen uygulamalar arasında bazıları rakiplerini geride bıraktı!

  Apple iPad Modellerine Yönelik Stant Ünitesi Geliştirme Kararı Aldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et