R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple iPad Modellerine Yönelik Stant Ünitesi Geliştirme Kararı Aldı!

  Dünyanın lider teknoloji devi olmayı başaran Apple, iPad modelleri ile ilgili olarak stant ünitesi geliştirme kararı aldı. iPad ile ilgili olarak teknoloji pazarını da heyecanlandıracak yeni çalışmalara yer verilecek. Özellikle Apple şirketinin yeni planlarından biri iPad modellerinde stant ünitesinin yer alması.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  17.10.2022 20:29 1464 1 dk okuma süresi
  Apple iPad Modellerine Yönelik Stant Ünitesi Geliştirme Kararı Aldı!
  Son Düzenleme:

  Apple ilgili olarak en doğru bilgi piyasanın sağlam kaynaklarından olan Mark Gurman bildirdi. Mark Gurman’a göre, 11 inç ve 12.9 inç iPad tasarımlarının teknoloji pazarında yerini alması için sadece sayılı günler kaldı. 

  Apple Ekim etkinliği yapmayacak! 

  iPad modellerine yönelik stant ünitesi çalışması yapacak olan Apple'ın, etkinlik yapıp yapmayacağı da merak ediliyor. Buna göre firmanın, bir etkinlik planına yer vermeyeceği düşünülüyor. Üstelik iPad ile ilgili olarak planlar, sadece bununla sınırlı kalmayacak. Daha başka planlarında olduğunu söylemek mümkün. Mark Gurman’ın haberine göre şirket, iPad modellerini akıllı ürün haline getirmek için planlar yürütüyor. Buna göre iPad modellerini daha akıllı hale gelmesi için stant ünitesi yer alacak. 

  Apple’ın yeni planlarından biri de akıllı evlerin merkezi haline gelmeleri. iPad'in, evlerin merkezi kontrol ünitesi haline gelmesini sağlamak gibi birtakım hedefler bulunuyor. 

  Apple iPad modellerini geliştirmeye devam edecek 

  Teknoloji şirketi, çalışmalarına hız kesmeden devam edecek. iPad modellerinde yenilikçi birtakım çalışmalar ortaya koyulmaya başlayacak. Mark Gurman’ın haberine göre iPad modellerine ilişkin yapılan çalışmaların ardı arkası kesilmeyecek. 

  Yapılan çalışmalar doğrultusunda şirketi hedefi, iPad’leri akıllı bir ekran ürünü haline getirmeye çalışmak. Bu nedenle iPad cihazları, yenil nesil olacak şekilde yüksek inç sistemleri ile destekleniyor. Böylelikle iPad, akıllı teknolojinin açığa çıkması amacı ile Apple nezdinde çalışmalar sürüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple Watch Series 10, Tasarım ve Özellikleri ile Merak Uyandırıyor!

  Apple Watch Series 10, daha ince kasa ve daha büyük ekran ile geliyor. Ünlü analist Kuo'ya göre yeni model Eylül ayında iPhone 16 serisiyle tanıtılabilir.

  Vergi Kararı Ertelendi, Borsa Uçuşa Geçti: Yatırımcılar İçin Yeni Bir Umut Işığı

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in borsaya yönelik vergi çalışmalarını erteleme kararı, piyasalarda büyük bir rahatlama yarattı. BIST 100 endeksi, bu açıklamanın ardından ilk işlem gününde yüzde 1,32 artışla güne başladı.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Apple, iOS 18 ile Sürpriz Yapacak: Sevilen Duvar Kağıtları Geri Geliyor!

  Apple, iOS 18 ve macOS 15 ile eski iPhone ve Mac duvar kağıtlarını geri getiriyor. Kullanıcılar, nostaljik duvar kağıtlarıyla geçmişe bir yolculuk yapacak.

  Apple iPad Modellerine Yönelik Stant Ünitesi Geliştirme Kararı Aldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et