R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google’dan 2023’e Hızlı Giriş: Yeni Fiber İnternet Paketleri Duyuruldu!

  Google, yeni fiber internet paketlerini duyurdu. Buna göre 5Gbps ve 8 Gbps olarak satışa sunulacak paketlerin fiyatları da belli oldu. 2023 yılına hızlı bir giriş yapmaya başlayan Google artık daha hızlı şekilde bir fiber internet verecek. Üstelik Google Fiber internete dair kullanıcılar için iki farklı seçenek daha sunmaya başlayacak.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  17.10.2022 19:48 1695 1 dk okuma süresi
  Google’dan 2023’e Hızlı Giriş: Yeni Fiber İnternet Paketleri Duyuruldu!
  Son Düzenleme:

  Google fiber internet paketlerinden olan 5Gbps internet fiyatı 125 dolar olarak belirlenmiştir. 8Gbps internet fiyatı 150 dolar olarak duyuruldu. Ayrıca her zaman olduğu gibi kullanıcılar için pratiklik kazandıracak simetrik yükleme ve indirme hızını da sunacak. Evlerde internetin daha hızlı kullanılması amacıyla WiFi 6 modem ve 2 adette kablosuz ağ genişletici de sağlamış olacak. 

  Google yeni internet paketlerini test programıyla deneyecek! 

  Google tarafından kullanıcılara yönelik sunulacak internet paketleri Kansas City, Utah ve West Des Moines’de deneyimleyecek. Böylece internet hızını tespit etmiş olacak. Ayrıca Google tarafından sağlanacak başka özel avantajlar da var. Yeni paketlerde gecikme ve litter süresini minimum düzeyde tutarak kullanıcı memnuniyetinin açığa çıkmasını sağlamış olacak. 

  8Gbps internet 150 dolar olarak Google tarafından kullanıcılarına sunulmuş olacak. Fakat kullanıcıları hayal kırıklığına uğratabilecek durumlardan biri Google’ın 20Gbps hızda interneti test edilmeye onay vermesi. Haliyle 8Gbps hızın nasıl olacağı konusunda test imkanı olmadığından dolayı kullanıcılar, hayal kırıklığı yaşayacak.

  Google’dan 2023 fiber internet kampanyaları belli oldu 

  Google, 2023 yılının hazırlıklarını şimdiden yapmaya başladı. Google, fiber internet hizmet paketleriyle ilgili güncel fiyat listesini yayınladı. Buna göre 1Gbps aylık ücreti yalnızca 70 dolar şeklinde olacak. 2Gbps kullanacak olanlar ise aylık olarak 100 dolar ödeyecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Google'ın Oturum Açma Sayfası Yenileniyor: Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Kavuşuyor!

  Google, her türlü cihaz için optimize edilmiş, kullanıcı dostu yeni oturum açma sayfasını sunuyor. Estetik ve işlevsellik bir arada.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Google’dan 2023’e Hızlı Giriş: Yeni Fiber İnternet Paketleri Duyuruldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et