R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Yeni MacBook Air Ön Sipariş Alınacak Tarihi Açıkladı!

  Teknoloji devi Apple’nin kısa bir süre önce düzenlediği WWDC 22’de tanıttığı M2 işlemci performansı çok yakında test edilebilecek. M2 işlemci içeren yeni nesil MacBook Air ön sipariş tarihi sonunda belli oldu. İşte tüm merak edilenler!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  02.07.2022 14:07 1727 2 dk okuma süresi
  Apple Yeni MacBook Air Ön Sipariş Alınacak Tarihi Açıkladı!
  Son Düzenleme:

  Apple’nin henüz çok kısa bir süre önce tanıtımını yaptığı yeni nesil M2 işlemciler, kullanıcı cephesinde beklentiyi hayli yükseltmiş görünüyor. iOS 16 sürümünün tanıtıldığı WWDC 22 etkinliğinde kullanıcıların tanıştığı M2 işlemciler yeni MacBook serilerinde yer almaya başlayacak. Bu çerçevede şirketin geleceğini açıkladığı M2 işlemcili 2 yeni MacBook modelinden birisi olan “M2 MacBook Air” için önemli bir gelişme yaşandı. Şirketin gerçekleştirdiği açıklamayla M2 Macbook Air ön sipariş tarihi netlik kazanmış oldu.

  Pek Çok Ülkede Ön Siparişe Aynı Anda Açılacak!

  Tüm dünyada performansı fazlasıyla merak edilen Apple M2 MacBook Air için sevindiren bir iddia ortaya atıldı. WWDC 22’de tanıtıldığından beri ne zaman çıkacağı belirsizliğini koruyan M2 işlemcili yeni nesil MacBook Air için daha fazla beklemeye gerek olmayacağı belirtiliyor. Ortaya atılan bir iddiaya göre Apple, ABD ile birlikte dünya genelinde pek çok ülkede aynı anda olacak şekilde M2 MacBook Air ön sipariş alımını 8.07.2022 tarihi itibariyle gerçekleştirecek.

  Ortaya çıkan iddialara göre 8 Temmuz Cuma günü itibariyle ön siparişleri alınacak yeni ürünün fiziki satışının ise ancak 15.07.2022 tarihinde olacak. Kullanıcılar 15 Temmuz’dan itibaren Apple Store ve Apple anlaşmalı teknoloji marketlerinden yeni nesil MacBook Air modelini satın alabilme şansına sahip olabilecek.

  Apple tarafından konuya ilişkin resmi bir açıklama gelmedi. Ancak beklenti bu ay içerisinde olmaması halinde en geç Ağustos ayında ön sipariş alımının başlanacağı yönünde.

  M2 MacBook Air Özellikleri

  M2 MacBook Air

  Apple’nin yeni nesil M2 işlemci ile ürettiği yeni MacBook Air hem gücü hem de tasarımıyla dikkat çekiyor. Fan bulunmayan tasarımı ile en sessiz ortamlarda dahi sessizce büyük bir performans ortaya koyacağı yönünde bir tanıtımı gerçekleştiriliyor. Bir önceki nesil işlemcisine göre 1.4 kat daha yüksek hız performansı bulunan cihaz, Intel tabanlı işlemciye sahip modellere göre ise 15 kat daha yüksek bir hız performansı sağlıyor. 18 saat kesintisiz kullanım performansı da sunabilen yeni nesil MacBook Air, 2 TB’ye kadar SSD depolama kapasitesine de sahiptir.

  Apple M2 MacBook Air 25.999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

  Yeni nesil M2 işlemcili MacBook Air’i siz nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Apple Yeni MacBook Air Ön Sipariş Alınacak Tarihi Açıkladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et