R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple, Twitter (X) Destek Hizmetini Sonlandırdı!

  Apple, 2016 yılından bu yana Twitter (X) üzerinden kullanıcılara direk mesaj yoluyla destek oluyordu. Ancak artık bu hizmeti sunmayarak kullanıcılara otomatik cevaplar göndermeye başladı. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  03.10.2023 15:45 2929 1 dk okuma süresi
  Apple, Twitter (X) Destek Hizmetini Sonlandırdı!
  Son Düzenleme:

  1 Ekim'den itibaren Apple kullanıcıları, şirketin resmî Twitter hesabından (@AppleSupport) destek istediğinde, artık otomatik bir yanıtla karşılaşıyor. Bu otomatik yanıt, kullanıcıları şirketin web sitesindeki destek sayfasına ve Apple Destek uygulamasına yönlendiriyor.

  Otomatik Mesajla Yönlendirme

  Apple'ın bu adımıyla Twitter üzerinden doğrudan mesajla teknik yardım alma dönemi sona erdi. Kullanıcıların destekle ilgili talepleri, artık sadece şirketin web sitesi ve mobil destek uygulaması üzerinden değerlendiriliyor. Özellikle son dönemde Apple'ın bu yönlendirme politikasının, kullanıcıların daha hızlı ve etkin destek alabilmesi için yapıldığı tahmin ediliyor.

  YouTube Üzerindeki Destek Hizmetleri

  Bununla birlikte Apple, YouTube üzerindeki destek kanalını aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Kullanıcılara sunduğu faydalı ipuçları, püf noktaları ve çeşitli bilgilerle, birçok sorunun çözümüne yönelik içerikler paylaşıyor. 

  Ancak ilginç bir nokta, bu platformda kanala yüklenen videolara gelen yorumların, Apple destek ekibi tarafından yanıtlanıyor olması. Bu durum, şirketin sosyal medya üzerindeki destek politikalarında esneklik gösterebileceğini işaret ediyor. Ancak yakın zamanda bu uygulamanın da sonlandırılıp sonlandırılmayacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

  Apple'ın bu tür destek hizmetlerini sonlandırma kararı, şirketin kullanıcılarına daha merkezi ve etkin bir destek sunma stratejisine işaret ediyor. Ancak bu tür değişikliklerin kullanıcıların Apple ürünlerini ve hizmetlerini nasıl deneyimledikleri üzerinde ne tür etkileri olacağını zamanla göreceğiz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Bilgisayar Satışlarındaki Artış Sürüyor: Yapay Zeka Destekli PC'ler Öne Çıkıyor!

  Yapay zeka destekli bilgisayarlarla bilgisayar satışları yüzde 3 artış gösterdi. Lenovo, HP, Dell ve Apple pazar liderleri arasında yer alıyor.

  X (Twitter)’ten Şaşırtan Karar: Yeni Kullanıcılar, Ücret Ödeyecek!

  X platformu, yeni kullanıcılar için ücretli dönem başlatıyor. Elon Musk, bot sorununa çözüm olarak ücret alınmasını önerdi.

  Apple, iPad’lere Pil Sağlığı Özelliğini Getiriyor: İşte Detaylar!

  Apple, iPadOS 17.5 ile iPad'lere pil sağlığı özelliği getiriyor. Pil kapasitesi ve döngü sayısı artık görülebilecek!

  Apple, Mac İçin Güncelleme Yayınladı: macOS Sonoma 14.4.1

  Apple, Mac için güncelleme yayınladı. macOS Sonoma 14.4.1 ve Ventura 13.6.6 güncellemeleri, USB, Java sorunlarını düzeltiyor ve güvenlik iyileştirmeleri sunuyor.

  Apple, Twitter (X) Destek Hizmetini Sonlandırdı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et