R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yeni Windows Güncellemesi Hataları Gideriyor!

  Yeni Windows güncellemesi yayınlandı. KB5022845 kod adlı güncelleme, birçok hatayı gidererek kullanıcı deneyimini geliştiriyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  16.02.2023 14:50 2839 2 dk okuma süresi
  Yeni Windows Güncellemesi Hataları Gideriyor!
  Son Düzenleme:

  Windows 11, 2021 yılının Ekim ayında piyasaya sürüldü. Piyasaya sürülmesinin ardından bazı hatalar ortaya çıksa da bu problemler zamanla düzeltildi. Yeni güncellemelerle Windows 11, hem gelişti hem de optimize hale geldi. Bu güncellemelerden birisi olan KB5022845, önemli düzeltmeler sunuyor.

  Yeni Windows güncellemesi yayınlandı

  Windows 11 22H2 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile beraber birçok hata giderilmiş oldu. Bu hatalardan birisi oyuncuları etkileyen bir problemdi. Oyun kontrolcüsü bağlı olduğu sırada Windows, uyku moduna geçiş yapmıyordu. Bu hatayı gideren firma, oyuncuların yaşadığı bu sorunu çözüme kavuşturdu. Bir diğer önemli problem ise medya içeriğinin seçilen uygulama ile başlamamasıydı. Bu gibi birçok hata giderilirken işletim sisteminin kalitesi de arttırılmış hale geldi.

  Yeni güncellemeye sahip olmak isteyenler KB5022845 güncellemesini kurmalı. Bu güncelleme ile beraber birçok hata giderilmiş olacak.

  Yeni güncellemede neler düzeltildi?

  Yeni Windows güncellemesi ile beraber birçok hata giderildi. Bu hatalardan birisi az önce de söylediğimiz gibi oyun kontrolcüsü ile ilgili. Oyun kontrolcüsü, oyuncuların daha iyi oyun oynamasını sağlayan bir aygıt. Bu kontrolcüler aktif iken Windows, uyku moduna geçmiyordu. Bu problemin giderildiği duyuruluyor.

  Çözüme kavuşturulan bir diğer sorun görsel dosyaları ile alakalı. Görev çubuğunda bulunan bir görsel dosyasını açarken farklı uygulama kullanılmak istenebilir. Farklı bir uygulama seçerek görsel dosyası açılırken hata oluşuyor. Bu problem, bu sürümde giderilmiş oldu.

  Microsoft’un sorun giderme yaptığı bir diğer şey arama ile ilgili. Bir dosyayı, dosya içeriğine göre ararken bir sorun meydana geliyordu. Bu sorun, yapılan açıklamaya göre çözüme kavuşturulmuş durumda. Bununla beraber bazı Windows uygulamalarının çökmesi sorunu de çözüme kavuşmuş oldu.

  Çözülen tüm hatalara aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

  • Görev çubuğundan yer alan bir medya dosyası başka bir uygulama ile açıldığında çökmesi çözüldü.
  • Bir dosyayı dosya içeriğine göre ararken yaşanan problem çözüldü.
  • Birçok Windows yazılımının çökmesi sorunu giderildi.
  • Oyun kontrolcüsü bağlıyken uyku moduna geçmeme sorunu halledildi.
  • “mstsc.exe” ile masaüstü bağlantısı kurarken oluşan hata kaldırıldı.
  • Windows Server 2022 işletim sisteminde etki alanı denetleyicilerinin yanıt vermesini etkileyen bir sorun çözüme kavuştu.
  • Adobe Reader ve Microsoft Office uygulamasında meydana gelen filtreleme problemi çözülmüş oldu.
  • Giriş Yöntemi Düzenleyicisi etkin iken fare ve klavye aynı anda kullanıldığında uygulamanın donması sorunu giderildi.
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Kişilere Not Eklenebilecek!

  WhatsApp, kişisel notlar ekleyerek iletişimi kolaylaştıran yeni bir özelliği test ediyor. Sohbetler artık daha düzenli ve özel olacak!

  YouTube'a Yeni Tasarım Geliyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  YouTube, yeni tasarım testleriyle kullanıcı deneyimini yeniliyor. Başlık ve açıklamalar sağa taşındı, önerilen videolar dikkat çekici hale geldi.

  Yetişkinlere Özel Yeni Ninja Kaplumbağalar Filmi Geliyor: ‘The Last Ronin’

  Ninja Kaplumbağalar geri dönüyor! Yetişkinlere özel çekilecek film olan "The Last Ronin" ile karanlık ve gerçekçi bir hikâye sizleri bekliyor.

  WhatsApp'ın Çizim Düzenleyici Aracı Güncellendi: İşte Yeni Tasarımı ve Özellikleri!

  WhatsApp çizim düzenleyici aracı yenilendi! Yeni tasarım daha kullanışlı, 24 renk seçeneği sunuyor ve Android beta kullanıcıları için hazır!

  Yeni Windows Güncellemesi Hataları Gideriyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et