R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Arama Planlama Özelliğini Geliştiriyor!

  Haberleşme uygulaması WhatsApp arama planlama özelliğine kavuşuyor. Bu özellik ile beraber planlı toplantı yapılabilecek.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  16.02.2023 14:36 2096 2 dk okuma süresi
  WhatsApp Arama Planlama Özelliğini Geliştiriyor!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, günümüzün en büyük sohbet uygulamalarından birisi. Sıklıkla kullanılan bir yazılım olan WhatsApp, zaman zaman yeni özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bu özelliklerden birisi de arama planlama özelliği oldu. Henüz test aşamasında olan yenilik hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilerden birisi yeniliğin gruplarda kullanılacak olması.

  WhatsApp arama planlama özelliği üzerinde çalışıyor

  WhatsApp, grup sohbetleri için yeni bir özellik üretti. Geliştirilen yeni özellik ile beraber artık gruplarda çağrı planlanabilecek. Bu özelliğin özel mesajlarda yer alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor. Test aşamasında olan bu özellik ile beraber grupta planlı görüşme yapmak mümkün olacak. Bunun amacı, grup üyelerinin uygun bir zamanda bir araya gelmesini sağlamak. Arama planlama sayesinde her grup üyesine hatırlatma gidecek. Bu da onların aramaya katılmalarını sağlayacak. Özetle arama planlama özelliği, grup görüşmelerinin aktifliğini arttırmaya yarayacak.

  WhatsApp’ın yeni özelliği henüz test aşamasında. Yani tüm kullanıcıların erişimine açılmadı. Şimdiden bu özellik, bazı kullanıcıları heyecanlandırmış durumda. Yeni özelliği kullanmak isteyen grup yöneticilerinin grup sohbetine girmesi gerekecek. Sonrasında sağ üst köşede yer alan üç noktaya basılmalı. Ardından “Arama planla” butonuna tıklamak gerekiyor.

  Açılan ekranda arama planlamak için 3 farklı yazı alanı mevcut. Bunlardan birisi başlık. Grup yöneticileri, arama planlarken başlığa yer verebiliyor. Başlık, görüşmenin amacını belirtmeli. Bir diğer kısım tarih kısmı olmakta. Buraya aramanın planlandığı tarih yazılmalı. Son olarak kullanıcılar, saat ile karşılaşıyor. Aramanın saat kaçta yapılacağı burada belirtiliyor. Sonrasında arama planlama oluşturuluyor. WaBetaInfo tarafından açıklanan bu özelliğin ne zaman erişime açılacağı bilinmiyor. Beta kullanıcıları, bu özelliği test edebilmekte.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Açıkladı: Arda Güler, Google Aramalarında Zirveye Ulaştı!

  EURO 2024'te Gürcistan'a karşı muhteşem performans sergileyen Arda Güler, Google aramalarında zirveye çıktı. Genç yetenek dünya gündeminde büyük ilgi gördü.

  WhatsApp’a Kanal Analizleri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kanal sahiplerine kitle ve içerik performansı hakkında detaylı veriler sunacak yeni analiz özelliğini test ediyor.

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  LinkedIn'de Yeni Dönem: Premium Abonelere Yapay Zeka Destekli İş Arama Özelliği Geliyor!

  LinkedIn, premium aboneler için yapay zeka destekli iş arama özellikleri sunuyor. Özgeçmiş uyarlama ve ön yazı oluşturma gibi yenilikler, süreci kolaylaştıracak.

  WhatsApp Arama Planlama Özelliğini Geliştiriyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et