R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp, Grup Yöneticilerine Mesaj Silme Hakkı Veriyor

  WhatsApp grup yöneticileri gelecekte mesajlarınızı silme yetkisine sahip olacak. WhatsApp Mesajları Herkes İçin Sil özelliği nedir? İşte detaylar.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 06.05.2022 12:12 1128 2 dk okuma süresi
  WhatsApp, Grup Yöneticilerine Mesaj Silme Hakkı Veriyor
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, grup yöneticilerinin gruptaki mesajları silmesine izin veren yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu, WhatsApp Toplulukları ile kullanıma sunulan yeni ince ayarların bir parçası olacak.

  Aslında WhatsApp'ta mesajları silmek zaten mümkün, ancak bunu sadece mesajı gönderen kişi yapabiliyor. Bu değişiklik, grup yöneticilerinin herhangi bir mesajı herkes için silmesine izin verecektir.

  WhatsApp'a Mesajları Herkes İçin Sil özelliği geliyor

  WABetaInfo'ya göre özelliğin adı Mesajları Herkes İçin Sil ve çalışma yöntemi ise çok basit. Ancak grup yöneticisi tarafından bir mesaj silindiğinde, grubun geri kalanı mesjı kimin ve ne zaman sildiğini görebilecek. 

  Yönetici ise sohbetteki herkes için başka birinin mesajını sildiği konusunda bilgilendirilecek. Yönetici kullanıcı ayrıca silme işleminin ve adının grupta yayınlanacağı konusunda uyarılacak.

  Bu özellik muhtemelen gelecekteki bir özelliği takip ediyor. Daha önceki sızıntılara göre mesajlaşma platformu, bir mesajı silmenin mümkün olduğu süreyi 60 saate çıkarmayı planlıyor. 

  WhatsApp Mesajları Herkes İçin Sil

  WhatsApp'ın gelecek özellikleri

  WABetaInfo, Nisan ayında WhatsApp'ın grup sohbetleri için ek özellikler sağlayan yeni bir Topluluklar özelliği olduğunu tweetledi. Topluluklar, kullanıcıların tek bir çatı altında grup sohbetlerine katılmasına olanak tanıyan ve yöneticiler için daha iyi yönetim araçları vaat eden WhatsApp gruplarının yenilenmesidir. 

  Ayrıca 2 GB'a kadar dosya paylaşımı, emoji tepkileri ve 32 kişiye kadar sesli grup aramaları gibi özellikler de kapıda.

  Yöneticilerin grup sohbetlerindeki mesajları silme özelliği hala geliştirilme aşamasında. Bildirildiğine göre beta test kullanıcılarına sunulmadı. 

  WhatsApp ise henüz Mesajları Herkes İçin Sil ve Topluluklar için duyuru tarihi açıklamadı. Meta yalnızca WhatsApp gruplarında yapılan değişikliklerin "önümüzdeki haftalarda" kullanıma sunulacağını söyledi. 

  Sizin WhatsApp'ın gelecek özellikleri hakkındaki düşünceleriniz neler? Fikirlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 16 Güncellemesi Yanılttı: Mesajları Geri Çekme Özelliği Pek İşe Yaramıyor!

  Apple'nin yayınlanan iOS 16 güncellemesi ile mesajları geri çekme özelliği gelmişti. Ancak iMessage mesajları geri çekme işe yaramıyor. İşte sorunun nedenleri ve ne yapılabileceğine dair detaylar!

  Elif 1094

  Samsung Galaxy Z Fold 4 Hakkında İddialar Bitmiyor: İşte Cihazla İlgili Yeni Sızıntılar

  Samsung'un merakla beklenen "Galaxy Z Fold 4" modelin renk ve depolama kapasitesi seçenekleri belli oldu. İşte Samsung Galaxy Z Fold 4 özellikleri!

  Berfu 1054

  Whatsapp’tan Bir Garip Yenilik: Duruma Sesli Mesaj Eklenebilecek!

  Whatsapp, duyurmuş olduğu yeni güncelleme ile birlikte, artık durumlara sesli mesaj özelliğinin geleceğini açıkladı. Bu güncellemenin detayları için haberimize göz atın.

  Google Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

  Google hesabınızı silebilmek istiyorsanız hesabınıza giriş yapabilmeniz gerekir. Google hesabınızı silmeden önce onunla ilişkili tüm verileri yedeklemiş olmalısınız. Google hesabı nasıl silinir ve Google hesabını silmeden Gmail hesabı silinebilir mi?

  WhatsApp, Grup Yöneticilerine Mesaj Silme Hakkı Veriyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et