R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Resident Evil Efsanesi Netflix ile Dizi Oluyor! Netflix Resident Evil Dizisinden İlk Tanıtım Videosu Geldi!

  Resident Evil efsanesi, oyun ve film serilerinin ardından2022’de dizi olarak da hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Netflix yapımı Resident Evil dizisi için ilk fragmanda yayınlandı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 13.05.2022 12:40 1204 2 dk okuma süresi
  Resident Evil Efsanesi Netflix ile Dizi Oluyor! Netflix Resident Evil Dizisinden İlk Tanıtım Videosu Geldi!
  Son Düzenleme:

  Hem sinema tarihinin hem de bilgisayar oyunları tarihinin efsanevi yapımı Resident Evil’in Netflix ile dizi olarak da geleceği duyurulmuştu. Resident Evil Netflix dizisinin resmi olarak duyurulmasından beri hayranları büyük bir heyecanla nasıl olacağını merak ediyordu.

  Kısa bir süre önce hayranların merakını daha da arttıracak diziden ilk görseller paylaşılmıştı. Hatta bu görsel paylaşımlarıyla izleyicinin diziyi ne zaman göreceği de açıklanmıştı. Bu gelişmelerin ardından diziye dair daha detaylı bilgiler edinmeyi sağlayacak ilk fragmanda yayınlandı. 

  Netflix, Resident Evil dizisinin ilk sezonunu her zaman olduğu tüm bölümleriyle 14 Temmuz 2022 tarihinde platformda yayınlayacak.

  Resident Evil Dünyasına Bağlı Kalınmış

  Resident Evil

  Yayınlanan ilk fragmanda, hayranları için Resident Evil’i efsane yapan özellikle yüksek aksiyonuna ve atmosferine bağlı kalındığı görülüyor.

  Dizi, Resident Evil dünyasından aşina olunduğu gibi yine New Racoon City’de geçiyor. Ella Balinska tarafından canlandırılan baş karakter Jade, 2036 yılında geçen hikayede Seina Agudog tarafından canlandırılan kız kardeşi Billie'yi arama mücadelesine giriyor.

  Netflix, yayınladığı ilk fragman ile birlikte gerçekten beklentileri bir hayli yükseltmiş gibi görünüyor. 

  Diziyle ilgili beklentiler oldukça yüksekti. Ancak şunu söyleyebiliriz ki; Resident Evil’ın kendine has bir kitlesi oluştu ve aslında hayranların beklentisi de yapımın bu çizgiden şaşmaması yönündeydi. Görünen o ki Netflix yapımı dizide de hayranların beklentisini karşılayacak şekilde alışılagelmiş çizgiden çıkılmamış.

  Netflix’in daha önce özellikle Daredevil gibi bir kült çizgi romanı işleme konusunda beğenileri toplamasından sonra Resident Evil serisi içinde hakkına yaraşır bir yapım ortaya çıkartıp, çıkartamayacağı 14 Temmuz’da belli olacak.

  Yayınlanan fragmanı izlemeden önce bir Resident Evil klasiği olarak fragmanda +18 şiddet ve korku olduğu konusunda uyarmak isteriz. İyi seyirler…

  Sizce Netflix, Resident Evil hayranlarını memnun edebilecek mi? Şuana kadar yapılan paylaşımlardan sizin değerlendirmeniz nedir? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  LG Yeni Tableti Ultra Tab’ın Tanıtımını Yaptı

  Uzun süredir akıllı cihaz pazarında yer almayan LG, yepyeni bir tablet bilgisayar modeliyle geri dönüş yapıyor. İşte yeni LG Ultra Tab özellikleri ve fiyatı!

  Karsan, Türkiye'deki İlk Elektrikli Otobüs Teslimatını Antalya'da Gerçekleştirdi

  Karsan tarafından geliştirilen Karsan E-Atak, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne 2 adet olarak teslim edildi. Böylelikle Türkiye'de bir ilk gerçekleşmiş oldu.

  Netflix Games Beklentilerin Altında Kaldı

  Netflix tarafından hizmete açılan Netflix Games servisi şirketin hedeflerine yanıt veremedi. Daha ilk yılını tamamlayamayan servis istatistikleri olumsuz seyrediyor.

  Lucid Batma Noktasına Geldi! Tesla’nın Rakibi İken Hedeflerde Küçülmeye Gidiyor

  Piyasaya çıktığı ilk dönemde Tesla'nın en güçlü rakibi olarak gösterilen Lucid, 2022'de ciddi krizlerle boğuşuyor.

  Resident Evil Efsanesi Netflix ile Dizi Oluyor! Netflix Resident Evil Dizisinden İlk Tanıtım Videosu Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et