R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix Kıvanç Tatlıtuğ’un Yer Aldığı Aşıklar Bayramı Fragmanını Yayınladı!

  Dijital yayın platformu Netflix Türkiye, yerli yapım projelere devam ediyor. Yıldız oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı Aşıklar Bayramı filminin ilk fragmanı yayınlandı. İşte Netflix Aşıklar Bayramı fragmanı ve oyuncuları!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  09.08.2022 02:27 1778 2 dk okuma süresi
  Netflix Kıvanç Tatlıtuğ’un Yer Aldığı Aşıklar Bayramı Fragmanını Yayınladı!
  Son Düzenleme:

  Son dönemde uluslararası pazarda “Disney Plus” ve “HBO Max” gibi rekabette biraz geride kalan Netflix, Türkiye pazarı için dev projelere imza atmaya devam ediyor. Son 10 yıldır ilk defa abone sayısında düşüş yaşayan Netflix, Türkiye pazarına giren Disney Plus ile rekabet için ünlü isimlerin yer aldığı projelere ağırlık verdi. Bu isimler arasında da daha önce uluslararası platformda dahil pek çok projede yer alan Kıvanç Tatlıtuğ ile yeni projeye daha imza attı.

  Netflix ile Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni buluşması “Aşıklar Bayramı” isimli film projesiyle oldu. Başarılı oyuncu Tatlıtuğ’un başrolde yer aldığı yeni Netflix yerli yapımında çok sayıda yıldız isimde yer alıyor.  Netflix, merakla beklenen Aşıklar Bayramı fragmanını yayınladı.

  Aşıklar Bayramı Filmi Konusu

  Platformun 2022’deki yeni iddialı projesi Aşıklar Bayramı filminin konusu da merak ediliyor. İlk tanıtım fragmanı yayınlanan filmin konusunun ne olacağına dair Netflix’ten resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak projenin Türk Edebiyatı’nın değerli kalemlerinden “Kemal Varol” tarafından kaleme alınan “Aşıklar Bayramıisimli romanından uyarlandığı biliniyor.

  Nitekim filmin yayınlanan ilk tanıtım videosunda romanın dikkat çeken sözlerine yer verildi. Fragmanda yer verilen söz ise;

  Baba dediğin zaten yarım kalmış bir kelimedir. Babalar hep yarım kalır.

  Aşıklar Bayramı Filminin Oyuncu Kadrosu

  Filmin yönetmen koltuğunda “Antalya Altın Portakal Jüri Özel Ödülü” sahibi “Özcan Alper” oturuyor. Ayrıca filmin kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ’a, “Yasemin Allen”, “Settar Tanrıöğen” ve genç oyuncu “Pınar Göktaş” yer alıyor. Filmde yer alan diğer oyuncular ise henüz açıklanmadı.

  Aşıklar Bayramı Filmi Ne Zaman Yayınlanacak?

  Netflix’in Türkiye pazarına yönelik son dönemdeki en iddialı projelerinden Aşıklar Bayramı filmi, 2022 sonbaharında platformda yayınlanacak. Çekimleri Kars’ta gerçekleştirilen filmin 2.09.2022 tarihinde platformda izlenebileceği açıklandı.

  Aşıklar Bayramı filmi fragmanı

  Aşıklar Bayramı filminin fragmanını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  PlayStation 5 Pro Gelmeyecek Ama Yerine İkinci Nesil Versiyonu Gelecek!

  Sony, 2020 yılında yayınladığı PlayStation 5 için geliştirmelere devam ediyor. Şirketin PlayStation 5'in yeni bir versiyonu üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. PlayStation 5 Pro modelinin geleceği iddiaları hakkında yeni açıklama geldi.

  Netflix Abone Sayısı Belli Oldu! İşte Güncel Netflix Abone Sayısı

  Netflix, 2022 yılının son 3 ayına ait abone sayısı ve gelir rakamlarını açıkladı. Netflix, 2022 başındaki abone düşüşünü geride bıraktı. Hatta son rakamlara göre Netflix abone sayısı arttı.

  ChatGPT Microsoft'un Bulut Hizmetinde Yer Alacak!

  ChatGPT, Microsoft'un bulut hizmetinde yer almaya başlayacak. Henüz çıkış tarihi bilinmese de iddialara göre kısa sürede içinde resmi açıklama gelecek!

  Netflix Kıvanç Tatlıtuğ’un Yer Aldığı Aşıklar Bayramı Fragmanını Yayınladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et