R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Daredevil’in Ardından The Punisher’da Geri Dönüyor!

  Dijital yayın platformu Netflix’in popülerliğini yakalamasında önemli rol üstlenen Marvel dizileri geri dönmeye başladı. Marvel evreninin en sevilen karakterlerinden Daredevil, “Marvel Sinematik Evreni’ne(MCU)” geri dönmüştü. Şimdiyse Netflix’te yayınlanan ve sonlandırılan The Punisher karakteri geri dönüyor. İşte Punisher dizisinin yayınlanacağı platform ve yayın tarihi!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  08.08.2022 20:37 1676 3 dk okuma süresi
  Daredevil’in Ardından The Punisher’da Geri Dönüyor!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en çok kullanıcıya sahip dijital yayın platformu Netflix, Marvel süper kahramanları için hazırladığı dizileriyle geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştı. Platform “Daredevil”, “Iron Fist”, “Jessica Jones”, “Luke Cage” ve hepsinin bir arada yer aldığı “The Defenders” dizilerini yayınlamıştı. Ancak aldığı ani kararla birlikte tüm bu dizileri sonlandırmıştı. Çizgi roman hikayelerine çok bağlı olarak hazırlanan ve oldukça başarılı olmasından dolayı dizilerin iptal kararı herkesi üzmüştü. Uzun süredir bu karakterlerin dizi veya filmle geri gelmesi bekleniyordu. Hayranların beklentilerine Marvel sonunda yanıt verdi.

  Marvel ilk olarak “Charlie Cox” tarafından canlandırılan “Daredevil” karakterine “Spider Man: No Way Home” filminde yer vererek, “Marvel Sinematik Evreni’ne(MCU)” dahil etmişti. Ardından başarılı oyuncu “Vincent D’Onofrio” tarafından canlandırılan “Wilson Fisk” karakterine “Hawkeye” dizisinde yer verdi. Netflix’ten gelen bu karakterlerin geri dönüşleri sevindirirken, bir güzel haber de “The Punisher” için geldi. Resmi sayılabilecek bir açıklamayla Punisher’ın geri dönüşü kesinleşmiş oldu.

  The Punisher Dizisi Geri Dönüyor!

  Punisher

  Netflix tarafından son olarak 2019 yılında 2.sezonu yayınlanan ve sonrasında iptal edilen “The Punisher” dizisi geri dönüyor. Açıklama, Netflix’te yayınlanan Marvel dizilerinin tamamında yer alan tek oyuncu olan ve “Claire Temple” karakterini canlandıran başarılı oyuncu “Rosario Dawson” tarafından yapıldı. Yıldız oyuncu ABD’nin Chicago şehrinde düzenlenen “Chicago Comic Con 2022(Chicago Comic & Entertainment Expo)” etkinliğinde önemli açıklamalarda bulundu.

  Dawson, etkinlikte gerçekleştirilen röportaj sırasında sevilen Netflix dizisi ve Marvel karakteri The Punisher’ın kendisiyle özdeşleşen başarılı oyuncu “John Bernthal” ile geri döneceğini duyurdu.

  The Punisher Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

  Punisher

  Etkinlik kapsamında düzenlenen konferansta diziye dair önemli açıklamalarda bulunan Rosario Dawson, dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair bilgi ise vermedi. Ayrıca dizinin hangi platformda yayınlanacağına dair bilgiyi de yine paylaşmadı. Ancak Marvel hayranları The Punisher dizisinin geri dönüşünü yine Netflix ile yapmayacağı tahminlerinde bulunuyor. Teoriler arasında en fazla ağır basan Marvel’in dizilerini taşıdığı Disney Plus platformunda yayınlanacağı teorisi oluyor. Bu teori dizinin daha önce Disney tarafından dizinin yayın haklarının Netflix’ten geri satın alınmasından kaynaklı iptal edilmesinden dolayı daha gerçekçi duruyor.

  Dizinin geri dönüş müjdesinin Rosario Dawson tarafından verilmiş olması Netflix’teki 2 sezonda da olduğu gibi yeni dizide de hemşire “Claire Temple” karakterinin yer alacağının düşünülmesine neden oldu.

  Karakterin tıpkı çizgi romanda olduğu gibi haliyle sunulmuş olması dizinin bu denli başarılı olmasında önemli etkenlerden birisi olarak kabul ediliyor. Özellikle daha önce 2004 yılında “Thomas Jane” tarafından Punisher karakterinin canlandırıldığı bir sinema filmi çekilmiş ve çok fazla eleştiri almıştı. Bu şekilde daha önce denenmiş ve beğenilmemiş bir yapımı yeniden deneyen Netflix, oldukça da başarılı olmuştu.

  Karakteri çizgi romandan tanıyan çoğu kişinin de bileceği gibi Punisher dizisinde bolca kan, kaos ve vahşet bulunuyordu.

  Netflix’te yayınlanan “John Bernthal” tarafından canlandırılan The Punisher karakterini siz nasıl bulmuştunuz? Sizce geri dönüşüyle eski kalite ve başarısını koruyabilecek mi? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  The Last of Us’a Erteleme Geldi! PC Sürümü İçin Biraz Daha Beklenecek!

  Naughty Dog, resmi çıkışına 1 aydan az bir süre kalan The Last of Us Part 1 PC sürümünün çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu. Hayranlara üzen haberin ardından yeni The Last of Us Part 1 PC çıkış tarihi de belli oldu.

  The Last of Us Dizisi En Büyük İkinci Açılışı Yaptı!

  Naughty Dogs'un popüler video oyun serisi "The Last of Us" dizisi HBO Max platformunda yayınlandı. Uzun süredir merakla beklenen The Last of Us dizisinin ilk bölümü büyük ilgi gördü. İşte dizinin ilk bölümündeki izlenme sayısı!

  Fortnite iOS’a Geri Dönüyor! Epic Games Dönüş Tarihini Açıkladı!

  Apple ve Epic Games arasında devam eden "uygulama içi satın alım" işlemlerindeki ödeme modeli tartışmasında sona gelindi. Mahkeme süreci devam ederken Epic Games'ten Fortnite için iOS dönüş müjdesi geldi. İşte detaylar!

  The Witcher: Blood Origin Dizisi Kullanıcılar Tarafından Beğenilmedi!

  Netflix dizisi The Witcher: Blood Origin, kullanıcılar tarafından beğenilmedi! Oyuncuların yetersizliği ve tutarsızlıklar bunun nedeni olarak gösteriliyor!

  Daredevil’in Ardından The Punisher’da Geri Dönüyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et