R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix Kullanıcılarına Kötü Haber: Platform Sevilen Dizinin Fişini Çekti!

  Netflix son dönemlerde iptal ettiği projeler kervanına bir yenisini daha ekledi. Çok sevilen komedi dizisi Workin' Moms için son sezon bilgisi aboneleri oldukça üzdü.

  Ecem Ecem 22.06.2022 12:45 1272 2 dk okuma süresi
  Netflix Kullanıcılarına Kötü Haber: Platform Sevilen Dizinin Fişini Çekti!
  Son Düzenleme:

  Netflix son dönemlerde eski heyecanlı ve hareketli günlerini aramaya başladı. Yeni platformların tanıtımının yapılması, çeşitli nedenlerle kullanıcı sayısında ciddi bir azalmanın yaşanması ve eskisi kadar ilgi görmemesi gibi nedenlerden dolayı ekonomik sorunların da baş gösterdiği belirlendi. 

  Son günlerde Disney Plus tanıtımının yapılması ile birlikte beklenmedik bir yükselişe geçti. Yeni projelerin tanıtılmasının ardından abone sayısının da beklenmedik bir şekilde artmasının ardından büyük bir yükselişe geçtiği belirlendi. Netflix ise bu süreçte kan kaybetmeye devam ediyor. Ekonomik nedenlerden dolayı iptal olan bazı projelerle kullanıcıları üzüyor. 

  Komedi Dizisi Workin’ Moms’ın Fişi Çekildi

  Netflix geçtiğimiz günlerde bazı projelerde iptal kararı vermişti. Bunun ardından yeni bir iptal kararının daha geldiği öğrenildi. Aboneler tarafından alınan bu kararlar oldukça eleştiriliyor. İptal kararlarının ardından da pek çok abonenin aboneliğini iptal ettirdiği ortaya çıktı. 

  Komedi dizisi olarak yayın hayatına başlayan ve yaklaşık 7 sezondur yayın hayatına devam eden, çok sevilen dizi Workin’ Moms için kötü haber geldi. Kendisine has bir izleyici kitlesi bulunan dizinin 7. Sezonunun ardından ekranlara veda edeceği ve yayınlanmayacağı açıklandı. 

  Workin’ Moms İzleyicilerine Kötü Haber

  Dizinin 6 sezondur yayın hayatına devam ettiği biliniyor. Bununla birlikte başrollerinde Dani Kind, Enula Okuma, Juno Rinaldi gibi önemli isimler bulunuyor. Bu sezon 7. Sezonu ile son kez izleyiciyle buluşacak. Ardından yayın hayatına son verecek. Dizinin yaratıcısı Reitman, haberlerin ortaya çıkmasının ardından konu hakkında açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarda ‘Workin’ Moms projesi benim hayatım için son derece önemli. Ancak hikayenin sonuna geldi. Netflix’e bu süreçte yolumuzu aydınlattıkları için çok teşekkür ederim’ dedi.

  Netflix’in bu kan kaybını nasıl engelleyeceği de merak konusu oldu. Geçtiğimiz günlerde Snowpiercer dizisinin de son sezonunun ardında fişinin çekildiği ortaya çıkmıştı. Netflix abonelik ücretlerinin artması, Disney Plus’ın değer kazanması gibi sebeplerden dolayı Netflix’in gelecekte zor zamanlar yaşamaya devam edeceği düşünülüyor. Uzmanlar yaptıkları değerlendirmelere göre özellikle gelecek yılın ikinci çeyreğinde platformun yaklaşık 2 milyon abone kaybedeceğini düşünüyorlar. Pek çok Netflix abonesinin, abonelikten çıkarak Disney + için yeni abonelik aldığı öğrenildi. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Netflix’in Uygun Fiyatlı Reklamlı Abonelik Paketi Kullanıcılara Sunuldu!

  Dijital yayın platformu Netflix, önemli bir yeniliğe gitti. Bu yeniliğe göre reklamlı abonelik sayesinde daha uygun fiyat ile platforma erişim imkanı sunuldu.

  Elon Musk Sonunda Twitter’ı Satın Aldı: Platformda Ne Değişiklikler Yapacak?

  Uzun bir süreden sonra Elon Musk, Twitter'ı satın aldı. İlk olarak Twitter CEO'sunu işten çıkaran Musk, birçok değişiklik yapacağının da sinyalini verdi.

  Kullanıcılara Kötü Haber: Xbox ve Xbox Game Pass Fiyatı Güncelleniyor!

  Xbox yöneticisi, yakın dönemde fiyatlara zam yapılabileceğini söyledi. Henüz resmi açıklama gelmese de yakın dönemde Xbox ve Game Pass'e zam gelebilir.

  Kullanıcıları Üzecek Haber: Apple Ürünleri Zam Kararı ile Karşılaştı!

  Apple, küresel çaptaki abonelik ücretlerine zam yapma kararı aldı. Buna göre Apple Music, Apple TV+ ve Apple One abonelikleri 1 ile 2 dolar arasında zamlandı.

  Netflix Kullanıcılarına Kötü Haber: Platform Sevilen Dizinin Fişini Çekti!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et