R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elektrikli Bisikletler için Devrim Yaratacak Dönüşüm Kiti

  Elektrikli bisilet kullanmak isteyenler için standart bisikletleri elektrikliye çevirecek olan yeni bir dönüşüm kiti hazırlandı. Skarper dönüşüm kiti ile birlikte her bisiklet elektrikli bisiklet halini alabilecek.

  Ecem Ecem 22.06.2022 13:56 1135 2 dk okuma süresi
  Elektrikli Bisikletler için Devrim Yaratacak Dönüşüm Kiti
  Son Düzenleme:

  Son dönemlerde trafiğe çıkan elektrikli bisiklet sayısında ciddi bir artış meydana geldi. Kullanımının kolay olması, çevre dostu olması ve bununla birlikte daha az maliyetli olduğunun düşünülmesi vatandaşları elektrikli bisiklet kullanımına itti. Kullanımın artmasının ardından pek çok yenilik gündeme gelmeye başladı. 

  Standart özellikli bir bisikleti olan kişiler için devrim yaratacak ve heyecanlandıracak bir adım atıldı. Pek çok kişi elektrikli bisiklet almak istiyor ancak maddi anlamda şartların pek uygun olmaması nedeniyle bu hayali ertelemek zorunda kalıyorlar. Bunun üzerine Skarper devrim yaratacak yeni bir çalışma yaptı ve bu çalışma sonrasında dönüşüm kitini hazırladı. 

  Yeni Dönüşüm Kiti Tanıtıldı!

  Skarper yenilikçi dönüşüm kitinin Olimpiyat şampiyonu olarak bilinen Sir Chris Hoy ile Alastair Daewood tarafından uzun uğraşlar ve zahmetli çalışmalar sonrasında geliştirildiği belirlendi. Bununla birlikte dönüşüm kiti üzerinde çalışmaların hala devam ettiği öğrenildi. Test aşamasında olan kitin yakın zamanda kullanıcılarla buluşması bekleniyor. 

  Kitin çalışma detaylarına bakıldığı zaman  bisikletin arka fren diskine takılıyor ve bu süreçte ortaya çıkan düzenek ile birlikte aslında itici bir güç oluşturuyor. 

  Skarper Dönüşüm Kiti Bisikletleri Dönüştürüyor

  Dönüşüm kitinin krank üzerine entegre edilen bir güç sayesinde aslında güç seviyesinin de belirlenebileceği öğrenildi. Beklenildiği kadar ağır olmadığı için kullanıcılar tarafından rahatlıkla her yere taşınabilecek. Şarjlı olarak çalışan mekanizması ile birlikte tam şarj olması halinde 60 kilometre sorun çıkarmadan gidebilecek. Bunun yanı sıra tamamen şarj olması da ortalama 2 ile 3 saat arasında değişiyor. Yapılan ilk testlerin sonuçlarına göre ortalama olarak 23 kilometre ile 32 kilometre arasında bir hız sınırı bulunuyor. Yine fren fonksiyonlarının kaybolmadığı, bu cihaz üzerinden fren yapılabildiği belirlendi. 

  Skarper dönüşüm kiti her türlü bisiklet için kullanılabilir özellikli üretildi. Ürün henüz test aşamasında ve piyasaya çıkarılmadı. Ancak tahminlere ve ilk açıklamalara göre 2023 yılının ortalarında satışa sunulması bekleniyor. Şimdiden fiyat tahminleri de yapılmaya başlandı. Ancak şirket ortalama olarak 1200 dolar civarında bir fiyat bilgilendirmesi yaptı. Firmanın dönüşüm kitinin yanı sıra elektrikli bisiklet almak isteyenler için de ilerleyen dönemlerde bazı sürprizleri olabilir. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  Samsung Android 14 için Çalışmalara Başladı

  Alınan duyumlara göre Samsung, Android 14 için çalışmalara şimdiden başladı. İddialara göre Android 14 güncellemesi, sanıldığından çok daha erken gelebilir.

  League of Legends için Kaç Para Harcadınız? Gelin Açıklayalım

  League of Legends oyuncuları, bazen oyun için ne kadar para yatırdıklarını merak edebilir. Bunun için destek menüsü kullanılabileceği gibi giriş yaparak da harcama detayı öğrenilir.

  The Witcher 3: Wild Hunt Güncellemesi için Çıkış Tarihi Paylaşıldı!

  CD Projekt RED şirketi, The Witcher 3'ün yeni güncellemesinin 14 Aralık 2022’de piyasada yer alacağını ifade etti. Güncelleme ücretsiz olacak.

  Elektrikli Bisikletler için Devrim Yaratacak Dönüşüm Kiti

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et