R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yapay Zekada Yeni Bir Devrim: Bas Konuş Dönemi Başlıyor!

  Rabbit R1 isimli bu yenilikçi yapay zeka asistanı, alınan komutları ilgili uygulamalarda hızlı bir şekilde işliyor ve sonuçları doğrudan kullanıcıya iletiyor. Bu süreçte kullanıcı, yalnızca cihazın ara yüzüyle etkileşime girerek tüm işlemleri yönetebiliyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.01.2024 13:55 5127 1 dk okuma süresi
  Yapay Zekada Yeni Bir Devrim: Bas Konuş Dönemi Başlıyor!
  Son Düzenleme:

  Geçtiğimiz yıl büyük bir yankı uyandıran yapay zeka sohbet robotları, genellikle web sayfaları veya mobil uygulamalar aracılığıyla kullanıcılara ulaşıyordu. Ancak yeni girişim Rabbit, yapay zekayı bas-konuş konseptiyle bütünleştirerek bu alanda devrim yarattı.

  Rabbit R1 Nedir?

  CES 2024 fuarının yıldızı olan Rabbit R1, uygulama tabanlı bir yaklaşım yerine ara yüz üzerinden doğrudan kullanıcı ile iletişim kurmayı hedefliyor. Human AI konseptini temel alan bu cihaz, benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

  2.88 inçlik dokunmatik ekranı ve LAM adındaki özgün ara yüz iletişim teknolojisi ile donatılan Rabbit R1, kullanıcının komutlarına hızlı ve etkin bir şekilde yanıt veriyor. Cihaz, kenar kısmında yer alan bir tuşla etkinleştiriliyor ve kullanıcının verdiği komutları yerine getiriyor.

  Rabbit R1, 4G bağlantısı sayesinde navigasyon, yemek tarifleri, şarkı sözleri yazma ve kameranın odak noktasını algılama gibi pek çok görevi başarıyla yerine getirebiliyor. Cihazın sağ tarafında yer alan kamera, kullanıcının ihtiyaçlarına göre 360 derece dönebiliyor. bu sayede kullanıcılar, etraflarını daha iyi gözlemleyebiliyor.

  Rabbit R1 Fiyatı Ne Kadar?

  Bahar aylarında piyasaya sürülecek olan Rabbit R1, 199$ fiyat etiketiyle dikkat çekiyor. Batarya ömrü hakkında net bir bilgi bulunmamakla birlikte cihaz, sürekli kullanım yerine ihtiyaç anında kullanılacak bir asistan olarak tasarlanmış.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Argonaut
   Argonaut 1 ay önce
   Tüm AI yenilikleri bu seneyi buldu. :-)

  İlgili İçerikler:

  Google Drive Yeniliklerle Güncellendi: Videolar Artık Daha Akıcı

  Google Drive, yeni özelliklerle beraber güncellendi. Yeni videolar, artık daha akıcı, arama daha kolay, sorgu süreleri uzadı.

  Yapay Zeka Güvenliğinde Yeni Bir Çağ: Morris II Virüsü Alarmı

  Yapay zeka güvenliği tehdit altında. Morris II, ChatGPT ve Google Gemini'yi etkileyen ilk virüs oldu.

  Yeni Nesil Chromecast with Google TV Geliyor: Yeni Bir Çağ Başlıyor!

  Google'ın yeni nesil Chromecast with Google TV'si yakında geliyor. Cihaz, daha fazla depolama, gelişmiş özellikler ve yüksek performans sunacak.

  Spotify, Sadece Sesli Kitaplar İçin Yeni Bir Abonelik Başlatıyor: İşte Detaylar!

  Spotify, sesli kitap aboneliğini hizmete sundu. Abonelik, kullanıcılara aylık 10 dolar karşılığında 15 saat sesli kitap dinleme imkanı sağlıyor.

  Yapay Zekada Yeni Bir Devrim: Bas Konuş Dönemi Başlıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et