R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 ile Güncellendi: İşte Yeni Özellikler!

  Microsoft, yapay zeka asistanı Copilot'u, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 teknolojileri ile güncelleyerek asistanın işlevselliğini önemli ölçüde artırdı. Copilot'un piyasaya sürülmesinin ardından bir yıl geçmesiyle birlikte yapılan bu yenilikler, asistanı daha da fonksiyonel bir hale getiriyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  06.12.2023 17:07 2241 2 dk okuma süresi
  Microsoft Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 ile Güncellendi: İşte Yeni Özellikler!
  Son Düzenleme:

  Microsoft'un yapay zeka asistanı Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 güncellemesi ile çok daha güçlü ve işlevsel hale geldi. Bu güncelleme, Copilot'un kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştiren yeni özellikler sunuyor.

  Yapay Zekanın Yeni Boyutu: GPT-4 Turbo Entegrasyonu

  Microsoft, Copilot'u OpenAI'nin son ve en gelişmiş dil modeli olan GPT-4 Turbo ile entegre etti. Bu entegrasyon, Copilot'un çok daha karmaşık görevleri başarıyla yerine getirmesini sağlıyor. Önceki neslin 50 sayfalık metin girişi sınırlamasını 300 sayfaya çıkaran GPT-4 Turbo, sorgulara çok daha derin ve anlamlı cevaplar verilmesine olanak tanıyor. Şu anda belirli kullanıcılar için sunulan bu entegrasyon, önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılara açılacak.

  Görsel Sanatta Devrim: DALL-E 3 Modeli

  Copilot, DALL-E 3 modeliyle birlikte artık daha yüksek kalite ve doğrulukta görsel içerikler oluşturabilecek. Bu yenilik, Copilot'un görsel alanlarda da yaratıcılığını ve işlevselliğini artırıyor ve kullanıcıların görsel içerik üretim süreçlerini kolaylaştırıyor.

  Copilot, Microsoft Edge'in kenar çubuğunda yer alan bir özellik olarak, web sitelerindeki metin girişlerinde cümleleri yeniden yazmak gibi işlevlere sahip olacak. Ayrıca Microsoft Edge'deki Copilot, YouTube videolarını özetleme yeteneği kazanıyor ve bu özellik, yakında tüm Edge kullanıcıları için sunulacak.

  Yazılımcılar için de ‘Kod Yorumlayıcı’ özelliği geliştiriliyor. Bu özellikle, Copilot, doğru hesaplama, veri analizi, görselleştirme ve hatta kod yazma gibi işlemleri destekleyecek. Şu anda beta sürümünde olan bu özellik, yakında genel kullanıma açılacak. Bing arama motorunda da büyük gelişmeler yaşanıyor. Artık Bing, ‘derin arama’ özelliği ile karmaşık konularda daha iyileştirilmiş arama sonuçları sunmak üzere GPT-4'ün gücünden faydalanacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'a Yeni Favoriler Özelliği Geldi!

  WhatsApp, yeni Favoriler özelliğiyle kullanıcıların en çok iletişim kurdukları kişilere ve gruplara hızlı erişim sağlamalarını kolaylaştırıyor.

  Android 15, Bazı Modellerin Son Büyük Güncellemeleri Olacak: İşte Güncelleme Alacak Xiaomi Telefonlar!

  Android 15 güncellemesi ile birçok Xiaomi, Redmi ve Poco modeli son büyük güncellemelerini alacak. İşte son büyük güncellemesini alacak modeller!

  POCO M6 Plus Geliyor: Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

  POCO M6 Plus'ın özellikleri ve fiyatı sızdırıldı. 108MP kamera, 120Hz ekran, Snapdragon 4 Gen 2 işlemci ile geliyor ve başlangıç fiyatı da 167 dolar olacak.

  Xiaomi, Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı: 180 Hz Yenileme Hızına Sahip!

  Xiaomi, 180 Hz yenileme hızına sahip yeni Gaming Monitor G24i'yi tanıttı. Yüksek performans özellikleriyle donatılan monitör, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyor.

  Microsoft Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 ile Güncellendi: İşte Yeni Özellikler!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et