R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft, ChatGPT ile Rakiplerinden Bir Adım Öne Geçiyor!

  OpenAI, ChatGPT robotunu herkese açık bir şekilde satışa sunarken, Microsoft ise özel olarak kurumların ihtiyaçlarına yönelik olarak optimize edilmiş bir ChatGPT versiyonunu pazarlamaya hazırlanıyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  04.05.2023 13:26 2394 2 dk okuma süresi
  Microsoft, ChatGPT ile Rakiplerinden Bir Adım Öne Geçiyor!
  Son Düzenleme:

  Microsoft, OpenAI tarafından geliştirilen ChatGPT yapay zeka sohbet robotunun başarısı sayesinde büyük bir mutluluk yaşıyor. ChatGPT altyapısını Bing ve Edge gibi ürünlerine hızlıca entegre eden şirket, artık bu teknolojiden gelir elde etmeye hazırlanıyor.

  İşletmeler İçin Özelleştirilmiş ChatGPT Versiyonu

  Microsoft, işletmelerin farklı ihtiyaçlarına göre optimize edilmiş ve güvenliğin ön planda olduğu özel bir ChatGPT versiyonunu satışa sunacağını duyurdu. Bu özel versiyon, izole sunucularda barındırılacak ve eğitilecek, böylece herhangi bir veri sızıntısı yaşanmayacak.

  Yıllardır OpenAI teknolojilerini veri sızdırmayacak şekilde izole sunucularda eğiten Microsoft, bu çalışmanın meyvelerini toplamaya başlıyor. Özel ChatGPT versiyonu, normal versiyonunun 10 katı daha pahalı bir fiyata piyasaya sürülecek.

  Microsoft ve OpenAI İşbirliğiyle Gizlilik Ön Planda

  OpenAI, herkese açık ChatGPT versiyonunu sunarken, Microsoft da gizliliğe önem veren kurumlara özel ChatGPT versiyonunu sağlayacak. Bu sayede her iki durumda da ChatGPT gelir getirmeye devam edecek.

  Samsung çalışanlarının geçtiğimiz günlerde ChatGPT robotuna şirkete ait bazı verileri sunarak cevaplar almaya çalışması, ticari sırların gizliliği konusundaki sorunları gözler önüne sermişti. Microsoft, bu noktada kurumlara önemli bir alternatif sunarak, gizlilik konusundaki endişeleri gidermeye yönelik adımlar atıyor.

  Microsoft'un ChatGPT ile Rakiplerinden Ayrışması

  Microsoft'un ChatGPT teknolojisini işletmeler için özel versiyonlarla sunması, şirketin rakiplerinden bir adım öne geçmesine olanak sağlıyor. Bu başarılı yapay zeka sohbet robotu sayesinde, Microsoft hem gizlilik konusunda güvenilir bir alternatif sunuyor, hem de teknolojik üstünlüğünü daha da pekiştiriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Instagram Reels Videolarına Artık Birden Fazla Şarkı Eklenebiliyor!

  Instagram Reels videolarına artık birden fazla şarkı eklenebiliyor. Kullanıcılar, farklı müzik parçalarını birleştirerek yaratıcı içerikler oluşturabilecek.

  WhatsApp'a Yeni Favoriler Özelliği Geldi!

  WhatsApp, yeni Favoriler özelliğiyle kullanıcıların en çok iletişim kurdukları kişilere ve gruplara hızlı erişim sağlamalarını kolaylaştırıyor.

  Xiaomi, Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı: 180 Hz Yenileme Hızına Sahip!

  Xiaomi, 180 Hz yenileme hızına sahip yeni Gaming Monitor G24i'yi tanıttı. Yüksek performans özellikleriyle donatılan monitör, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyor.

  UTM Uygulaması iOS’a Geldi: Artık iPad ve iPhone’da Windows Çalıştırılabilecek!

  UTM, iPad ve iPhone'larda Windows ve Linux çalıştırmayı mümkün kılıyor. Apple'ın oyun emülatörlerine izin vermesiyle iOS cihazları için yeni bir dönem başlıyor.

  Microsoft, ChatGPT ile Rakiplerinden Bir Adım Öne Geçiyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et