R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ChatGPT'nin Kurumsal Sürümü Yayınlandı: İşte ChatGPT Enterprise!

  OpenAI, ChatGPT'nin yeni bir sürümünü piyasaya sürdü. Bu yeni sürüm, "ChatGPT Enterprise" olarak tanımlanıyor ve kullanıcılara artırılmış hız ile daha yüksek doğruluk gibi ekstra özellikler sunuyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  29.08.2023 15:55 1213 1 dk okuma süresi
  ChatGPT'nin Kurumsal Sürümü Yayınlandı: İşte ChatGPT Enterprise!
  Son Düzenleme:

  ChatGPT, sadece bireyler için değil kurumsal şirketler için de büyük bir potansiyele sahip. Ancak birçok şirket, gizlilik ve güvenlik endişeleri nedeniyle bu aracı kullanmaktan kaçınıyordu. OpenAI, bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak şirket verilerini korumayı vaat eden ChatGPT Enterprise sürümünü piyasaya sürdü.

  ChatGPT Enterprise'ın Sunduğu Avantajlar Neler?

  OpenAI'nin resmi duyurusuna göre ChatGPT Enterprise, kullanıcılara gelişmiş güvenlik ve gizlilik sunmanın yanı sıra GPT-4'e yüksek hızda sınırsız erişim imkanı tanıyor. Ayrıca, bu sürüm şirketlerin bilgileri daha etkili bir şekilde anlamalarına yardımcı olan veri analizi ve ChatGPT'ye daha karmaşık sorular sorma yetenekleri sunuyor.

  Birçok işletme için özellikle verilerinin ChatGPT'nin eğitim süreçlerinde kullanılabileceği endişesi büyük bir problem teşkil ediyordu. OpenAI, ChatGPT Enterprise kullanıcıları için veri gizliliğine büyük önem verdiğini ve bu verilerin eğitim süreçlerinde kullanılmayacağına dair taahhütte bulundu.

  Gelecekteki Geliştirmeler ve Özellikler

  ChatGPT, kurumsal veri özelleştirmesi ve gelişmiş analitik araçları gibi özelliklerle sürekli olarak geliştirilmeye devam ediyor. OpenAI, yakın zamanda ChatGPT Enterprise için kademeli fiyatlandırma seçenekleri sunmayı da planlıyor. Ayrıca, bu sürümün ChatGPT'nin ilk kurumsal odaklı ürünü olduğunu ve standart abonelik planlarından farklı olduğunu vurguluyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Honda ZR-V Türkiye'ye Geldi: İşte Fiyatı ve Özellikleri

  Yeni Honda ZR-V, yenilikçi hibrit sistemi, şık tasarımı ve rekabetçi fiyatıyla Türkiye'de büyük ilgi görüyor. İşte ZR-V'nin öne çıkan özellikleri ve fiyat detayları.

  Facebook Logosunu Değiştirdi: İşte Yeni Logo!

  Milyarlarca kullanıcısı olan Facebook, yakın zamanda logosunda değişikliğe gitti. Yeni tasarımda logo, öncekine kıyasla daha mavi bir ton kazandı.

  Türkiye, Yeni Alan Adı Sistemine Geçiyor: İşte Detaylar!

  Türkiye, yeni bir alan adı sistemine geçiyor. Yeni sistemde ".tr" uzantısı daha özgün ve tanınır bir dijital kimlik oluşturmayı hedefliyor.

  iOS 17’ye Değiştirilemeyen Yeni Özellik Geldi: İşte İlk Tepkiler!

  iOS 17'nin getirdiği yeni zil ve uyarı sesleri, kullanıcılar arasında tartışmalara neden oldu. Özellikle rebound adlı yeni ses tonu için şikayet çok fazla!

  ChatGPT'nin Kurumsal Sürümü Yayınlandı: İşte ChatGPT Enterprise!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et