R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple, iPhone 15 Kılıfı İçin Deri Yerine Vegan Malzeme Kullanacak!

  Apple, iPhone 15 serisi için vegan ve çevre dostu bir kılıfı piyasaya sürecek. Bu yenilikçi kılıf, hem göz alıcı bir tasarıma sahip hem de düşük karbon ayak iziyle çevresel bir avantaj sunuyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  29.08.2023 18:20 1125 1 dk okuma süresi
  Apple, iPhone 15 Kılıfı İçin Deri Yerine Vegan Malzeme Kullanacak!
  Son Düzenleme:

  Apple, iPhone 15 serisini tanıtmakla kalmayıp aynı zamanda tüketicilere deri olmayan bir kılıf seçeneği sunmayı da planlıyor. Daha önce deri kılıf kullanmayı tercih edenler artık iPhone 15 vegan kılıfı ile tanışacaklar. Bu yeni kılıf, sadece estetik açıdan değil, aynı zamanda çevresel yönleriyle de dikkat çekiyor.

  Çevre Dostu ve Düşük Karbon Ayak İzi

  Gelen bilgilere göre Apple'ın yeni kılıfı, dana derisine kıyasla çok daha az karbon ayak izi ile üretildi. Bu durum, Apple’ın sürdürülebilirlik hedeflerine uygun olarak, çevreye olan olumsuz etkisini azaltma çabalarının bir sonucu. Yani, iPhone 15 vegan kılıfı hem şık bir görünüm sunarken hem de doğaya olan etkisini minimalize ediyor.

  Bu yeni kılıfın nasıl bir tasarıma sahip olduğunu merak edenler için görseller paylaşıldı. Yayınlanan görseller, kılıfın deriye benzer bir yapıda olduğunu ve kaliteli malzemelerle üretildiğini gösteriyor.

  Piyasaya Çıkış Tarihi

  İlginç bir şekilde Apple, bu yıl iPhone için deri kılıf sunmayacak. Ancak bu, şirketin ilk kez böyle bir adım attığı anlamına gelmiyor. İlk deri kılıflar 2013'te iPhone 5S modeli ile birlikte sunulmuştu. 2023'te iPhone 15 vegan kılıfı resmi olarak 12 Eylül'deki etkinlikte tanıtılacak ve mağazalarda yerini alacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone Ekranlarında Neden Gizli QR Kod Var?

  Apple, iPhone'ların ekranına gizemli bir karekod entegre ediyor. Ekranın derinliklerine kazındığı için çıplak gözle görülmeyen bu QR kodun fonksiyonu nedir?

  Öğrenciler İçin Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Öğrencilere vergisiz cep telefonu ve bilgisayar başvuru yöntemleri en çok konuşulan konuları arasına girdi. Peki vergisiz telefon ve bilgisayar nasıl alınır?

  Apple, iOS 17.1 Beta Sürümünü Yayınladı: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Apple, desteklenen tüm iPhone modelleri için iOS 17.1 beta sürümünü yayınladı. Peki, geliştiriciler için sunulan iOS 17.1 ile gelen yeni özellikler neler?

  iOS 17.0.2 Güncellemesi Herkes İçin Yayınlandı!

  Apple, iOS 17.0.2 güncellemesini şimdi tüm uyumlu iPhone'lara sundu. Başlangıçta iPhone kurulumu esnasında meydana gelen kritik bir sorun da giderilmiş oldu!

  Apple, iPhone 15 Kılıfı İçin Deri Yerine Vegan Malzeme Kullanacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et