R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Honor Akıllı Telefon Satışlarında Yeni Rekora Koşuyor!

  Akıllı telefon üreticisi olan Honor, 2022 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirdiği satışlarla yeni bir rekora imza atacak gibi görünüyor. Şirket Çinli rakiplerini geride bıraktı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  27.07.2022 01:27 1693 2 dk okuma süresi
  Honor Akıllı Telefon Satışlarında Yeni Rekora Koşuyor!
  Son Düzenleme:

  Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren akıllı telefon üreticisi Honor, akıllı telefon satışındaki başarısını artırmaya devam ediyor. Bir teknoloji araştırma şirketi tarafından yapılan incelemeler sonrasında 2022 yılının teknoloji üreticisi şirket tarafından çok başarılı geçtiği tespit edildi. 2022 yılının sadece ilk çeyreğinde elde edilen akıllı telefon satışının, daha önceki dönemler çerçevesinde yıllık bazda değerlendirilmesinin ardından yüzde 291 oranında artış gösterdiği belirlendi. 

  Honor hızla büyüyen markalar arasında yer alıyor!

  Teknoloji üreticisi şirketler arasında yapılan değerlendirmelere göre en hızlı büyüyen marka olduğu öğrenildi. Çinli üretici şirketler arasında yer alan Xiaomi, Vivo, OPPO arasından hızlı bir çıkış yakaladı. Diğer Çinli şirketlerin akıllı telefon satışlarında aynı dönemde ciddi bir düşüş meydana gelmişti. 

  Honor akıllı telefon satışlarından elde ettiği gelirlerle birlikte dünya genelinde altıncı sıraya yerleşti. Küresel Pazar payı ise yine aynı dönemde 3. sıraya yükselmiş oldu. 2022 yılının ilk çeyreklik döneminde Honor’un satış gelirlerinin büyük bir kısmının Asya Pasifik bölgesinden elde edildiği öğrenildi. Honor kısa sürede satış gelirlerini 10 kata kadar artırdı. 

  Honor akıllı telefon satışlarında rekora koşuyor!

  Honor, akıllı telefon üreticileri arasında yeni bir rekora imza atacak gibi görünüyor. 2022 yılının ilk çeyreğinde elde edilen gelirlere bakıldığında yıllık bazda büyüme oranı yüzde 70 oldu. Şirketin pek çok köklü teknoloji şirketine fark attığı belirlendi. Gelecek yıllarda da şirketin bu hızını sürdürmesi ve büyümeye devam etmesi bekleniyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  STALKER 2’nin Yeni Fragmanı Geldi: Çernobil'in Kalbindeki Heyecan Verici Macera Başlıyor!

  Stalker 2'nin etkileyici fragmanı ortaya çıktı. Unreal Engine 5 teknolojisiyle geliştirilen oyun, dikkat çekici grafikler ile oyuncuları büyüleyecek.

  Yeni Nintendo Switch, Samsung’un OLED Ekranını mı Kullanacak?

  Yeni nesil Nintendo Switch hakkında heyecan verici bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Söylentilere göre Nintendo Switch, Samsung OLED ekran ile donatılacak.

  Microsoft'un Yeni Hamlesi: Xbox Mobil Oyun Mağazası Resmen Geliyor!

  Microsoft, Xbox mobil oyun mağazası ile Apple ve Google'a meydan okuyacak gibi görünüyor. Yeni mağaza, mobil oyun dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor!

  Amazfit Yeni Akıllı Saatini Duyurdu: Vücut Kitle Endeksini Ölçebiliyor!

  Amazfit, yeni akıllı saatini tanıttı. Amazfit Balance isimli saat, akıllı saatler arasında sağlık takibi konusunda kendini ayrıcalıklı bir yere koyuyor.

  Honor Akıllı Telefon Satışlarında Yeni Rekora Koşuyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et