R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Youtube Başkalarına Abonelik Hediye Etme Özelliğini Test Ediyor!

  Youtube’de abonelik sistemi değişiyor. Kullanıcılar, Youtube kanallarının ücretli kanal aboneliğini başkalarına hediye edebileceği bir özellik deneniyor.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 12.05.2022 14:56 1394 2 dk okuma süresi
  Youtube Başkalarına Abonelik Hediye Etme Özelliğini Test Ediyor!
  Son Düzenleme:

  Youtube, abonelik sisteminde uzun zamandır çeşitli güncellemeler yaparak, önemli değişiklikleri getirmişti. Şirket şimdi de platformdaki ücretli kanal aboneliklerini başka kullanıcılara hediye edebilme özelliğini getirmeye hazırlanıyor. 

  Hediye abonelik sistemi Twitch’te çok uzun süredir bulunuyor. Youtube hediye abonelik sistemi de buna benzer nitelikte olacak.

  Youtube Beta kullanıcı grubu tarafından deneniyor

  Youtube’de 2018 yılında başlayan kanal üyeliği veya kanal ücretli aboneliği, platformdaki içerik üreticilerine Youtube reklam geliri haricinde de ekstra gelir elde edebilme imkanı getirmişti. Youtube, yeni yaptığı çalışmayla ücretli kanal aboneliğinin daha da aktif hale gelmesini sağlayarak, içerik üreticilerinin kazançlarını arttıracak.

  Google, Youtube ücretli kanal aboneliği hediye etme sistemi ile ilgili ön detayları da “Destek Sayfası” üzerinden paylaştı. Platformda denenen hediye abonelik sistemi ile ilgili olarak ilk ortaya çıkan detay tek bir satın alımda 5 abonelik, 10 abonelik ve 20 abonelik şeklindeki hediye kanal üyeliği satın alınabileceği oldu. Ayrıca hediye aboneliklerin tıpkı Twitch’teki gibi Youtube canlı yayının sohbet kısmında yer alan diğer izleyicilere hediye edebilecek.

  Google, Youtube hediye kanal ücretli abonelik satın alımı gerçekleştiren kullanıcılara 1 aylık özel haklardan yararlanma fırsatı da sunacak. Böylelikle hediye abonelik sisteminin tercih edilmesini de teşvik etmeyi hedefliyor. Ancak bu avantajların ne olacağı henüz belli değil.

  Youtube’nin gelecek hediye abonelik sistemiyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Güncellemelere Devam Ediyor! Katlanabilir Telefonlara Android 13 Güncellemesi!

  Samsung, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini alan model sayısını arttırmaya devam ediyor. Şirket Kasım ayı içerisinde pek çok modele güncellemeyi yayınladı. Şimdiyse bu yıl tanıtılan o 2 model için Android 13 güncellemesi yayınladı.

  Apple Kullanıcıları “Hey Siri” Komutuna Veda Ediyor!

  Apple’ın popüler sanal dijital asistanı Siri, bundan sonra 'Hey Siri' komutu ile çalışmayacak. Apple, bundan sonra kullanıcıları tek kelime ile uyandıracak!

  Netflix’in Uygun Fiyatlı Reklamlı Abonelik Paketi Kullanıcılara Sunuldu!

  Dijital yayın platformu Netflix, önemli bir yeniliğe gitti. Bu yeniliğe göre reklamlı abonelik sayesinde daha uygun fiyat ile platforma erişim imkanı sunuldu.

  Web Sitenizi Optimize Etmenize Yardımcı Olacak En İyi Ücretsiz SEO Araçları

  En iyi ücretsiz SEO araçları, web siteleri optimize etmeye yardımcı olur. SEO araçları, web sitelerin optimizasyonunda uzun kodlarla uğraşmak yerine kullanılır.

  Youtube Başkalarına Abonelik Hediye Etme Özelliğini Test Ediyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et