R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Youtube Başkalarına Abonelik Hediye Etme Özelliğini Test Ediyor!

  Youtube’de abonelik sistemi değişiyor. Kullanıcılar, Youtube kanallarının ücretli kanal aboneliğini başkalarına hediye edebileceği bir özellik deneniyor.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 12.05.2022 14:56 1259 2 dk okuma süresi
  Youtube Başkalarına Abonelik Hediye Etme Özelliğini Test Ediyor!
  Son Düzenleme:

  Youtube, abonelik sisteminde uzun zamandır çeşitli güncellemeler yaparak, önemli değişiklikleri getirmişti. Şirket şimdi de platformdaki ücretli kanal aboneliklerini başka kullanıcılara hediye edebilme özelliğini getirmeye hazırlanıyor. 

  Hediye abonelik sistemi Twitch’te çok uzun süredir bulunuyor. Youtube hediye abonelik sistemi de buna benzer nitelikte olacak.

  Youtube Beta kullanıcı grubu tarafından deneniyor

  Youtube’de 2018 yılında başlayan kanal üyeliği veya kanal ücretli aboneliği, platformdaki içerik üreticilerine Youtube reklam geliri haricinde de ekstra gelir elde edebilme imkanı getirmişti. Youtube, yeni yaptığı çalışmayla ücretli kanal aboneliğinin daha da aktif hale gelmesini sağlayarak, içerik üreticilerinin kazançlarını arttıracak.

  Google, Youtube ücretli kanal aboneliği hediye etme sistemi ile ilgili ön detayları da “Destek Sayfası” üzerinden paylaştı. Platformda denenen hediye abonelik sistemi ile ilgili olarak ilk ortaya çıkan detay tek bir satın alımda 5 abonelik, 10 abonelik ve 20 abonelik şeklindeki hediye kanal üyeliği satın alınabileceği oldu. Ayrıca hediye aboneliklerin tıpkı Twitch’teki gibi Youtube canlı yayının sohbet kısmında yer alan diğer izleyicilere hediye edebilecek.

  Google, Youtube hediye kanal ücretli abonelik satın alımı gerçekleştiren kullanıcılara 1 aylık özel haklardan yararlanma fırsatı da sunacak. Böylelikle hediye abonelik sisteminin tercih edilmesini de teşvik etmeyi hedefliyor. Ancak bu avantajların ne olacağı henüz belli değil.

  Youtube’nin gelecek hediye abonelik sistemiyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Birbirinden Farklı Kişiye Özel Hediye Fikirleri

  Kişiye özel hediyeler tasarlayarak sevdiğiniz kişinin hafızasında daha kalıcı yer bırakmak için baskiyap.co ile hediye alımlarınızda farklılık yaratabilirsiniz.

  Amazon Prime Abonelik Ücretleri Avrupa’da Artıyor

  Amazon tarafından alınan kararla birlikte Avrupa pazarı için zam gelmesi kesinleşti. Peki Amazon Prime aboneliğine gelecek zam Türkiye'ye yansıyacak mı?

  Instagram Açıkladı: Yenilik Test Aşamasından Geçti!

  Instagram, Reels özelliğinin daha fazla kişiye ulaşabilmesi için düğmeye bastı. Bir süredir üzerinde çalışılan yenilik, kısa süre önce test aşamasından geçti.

  Sony Satın Alımlara Devam Ediyor! Şimdide Repeat.gg’yi Alıyor

  Sony tarafından yapılan açıklamaya göre şirket dünyanın en önemli espor platformu Repeat.gg'yi satın alacak. İşte Sony'i espor alanında da güçlü bir pozisyona taşıyacak yeni satın alıma ilişkin tüm detaylar!

  Youtube Başkalarına Abonelik Hediye Etme Özelliğini Test Ediyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et