R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Photoshop iPad Sürümü, PC Sürümünden Farksız Hale geldi!

  Adobe tarafından geliştirilen Photoshop’un iPad sürümüne gelen yeni özellikler, neredeyse bilgisayar versiyonunu yakaladı. İşte iPad’de Photoshop’a gelen o yeni özellik!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 12.05.2022 14:32 1357 2 dk okuma süresi
  Photoshop iPad Sürümü, PC Sürümünden Farksız Hale geldi!
  Son Düzenleme:

  Apple’nin iPad ürünlerinde, Adobe tarafından geliştirilen Photoshop kullanılabiliyor. 2019 yılında geliştirilen Photoshop’un iPadOS versiyonu, tüm iPad modellerinde kullanılabiliyor. Adobe’nin mobilde kullanılabilirlik için geliştirdiği Photoshop’un Express uygulamasından daha gelişmiş özellikleri ihtiva ediyor olsa da Photoshop iPadOS, eksiklikleriyle de çok fazla olumsuz değerlendirme alıyordu.

  Photoshop iPadOS için Adobe yeni güncellemeler yayınlayarak, masaüstü versiyonundaki özelliklerinde yavaş yavaş iPad versiyonunda kullanılmaya başlanmasını sağlıyor. Çok yavaş ilerleyen bu gelişim son güncellemeyle birlikte ciddi bir ivme kazandı.

  Kapsamlı Photoshop iPadOS Güncellemesi Yayınlandı

  Adobe’nin Photoshop’unda kullanıcıların en sevdiği ve aynı zamanda en önemli özelliklerinden birisi olan “ContenT-Aware Fill (İçeriğe Uygun Dolgu)” özelliği Photoshop iPadOS versiyonuna da sonunda geldi. Kullanıcılar, yapay zeka teknolojisinin yardımıyla fotoğrafta yer alan bir nesneyi bu özellik sayesinde kaldırabiliyor.

  Adobe’nin yeni güncellemesiyle birlikte iPad Photoshop’ta arka planı kaldırma işlemi sadece tek bir dokunuşla basit bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Fotoğrafı açtıktan sonra “kement aracı” altında yer alan veya sağ kısımdaki “Özellikler” panelinde bulunan “Hızlı Eylemler” kısmındaki “Remove Backgroun(Arka Planı Kaldır)” seçeneğini işaretleyerek, pratik şekilde kullanabilmek mümkündür.

   Photoshop iPadOS versiyonunda “Select Subject” fonksiyonu da güncellemeyle birlikte geldi. Artık Photoshop iPadOS’ta da “Otomatik Ton”, “Otomatik Renk” ve “Otomatik Kontrast” seçenekleri kullanılabilecek.

  Yazılımların iPad sürümlerinde yakaladığı gelişim durumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Apple gerçekten kısa vadede masaüstü bilgisayarların yapabildiği her şeyi iPad’lere getirebilecek mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Marvel’s Spider-Man Miles Morales PC Sürümü Yayınlandı!

  Sony, uzun süredir merakla beklenen Marvel's Spider Man: Miles Morales PC sürümünü yayınladı. İşte Spider Man Miles Morales fiyatı ve sistem gereksinimleri!

  iPad Air vs iPad Pro: Hangi Model Satın Almak İçin Daha Uygun?

  Apple'ın, bir bilgisayar gücünde olduğunu iddia ettiği yeni iPad Air ve iPad Pro modellerinin, tasarım da dahil olmak üzere birçok özelliği benzer.

  Apple, M2 çipli ve Wi-Fi 6E'li yeni iPad Pro'yu duyurdu

  Apple, düzenlediği etkinlikle M2 çipli ve Wi-Fi 6E teknolojisine sahip yeni iPad Pro 2022 tanıtıldı. İşte Apple iPad Pro özellikleri ve Türkiye fiyatları!

  Apple iPad Modellerine Yönelik Stant Ünitesi Geliştirme Kararı Aldı!

  Apple, iPad modellerini akıllı ürün haline getirmek için birçok farklı çalışma yapıyor. Buna göre iPad'in akıllı hale gelmesi için stant ünitesi kurulacak.

  Photoshop iPad Sürümü, PC Sürümünden Farksız Hale geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et