R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp’a Mesaj Sabitleme Özelliği Geldi: İşte Detaylar!

  WhatsApp, kullanıcı deneyimini iyileştirmeye devam ediyor. Özellikle grup sohbetlerinde büyük fayda sağlayacak olan mesaj sabitleme özelliği kullanıcılara sunuldu. Bu yenilikçi özellik sayesinde kullanıcılar, sohbetlerdeki istedikleri mesajları 30 güne kadar sabitleyebilirler. Böylece önemli bilgiler veya dikkat çekici mesajlar kolayca erişilebilir hale geliyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  13.12.2023 13:37 2152 2 dk okuma süresi
  WhatsApp’a Mesaj Sabitleme Özelliği Geldi: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp'ın yeni getirdiği mesaj sabitleme özelliği, sohbet deneyimini iyileştiren önemli bir güncelleme olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellik, kullanıcıların bire bir ve grup sohbetlerinde istedikleri mesajları belirli bir süre boyunca sabitlemelerine olanak tanıyor.

  WhatsApp Mesaj Sabitleme Özelliği 

  WhatsApp, her türlü mesajı (metin, anket, resim, emoji ve hatta videoları), sabitleme imkanı sunuyor. Bu yenilik, kullanıcıların önemli bilgileri ya da anıları kolayca bulabilmelerini sağlıyor. Ancak bir anda yalnızca bir mesaj sabitlenebileceğini unutmamak gerekiyor.

  Bu yeni özellik, sohbetlerdeki mesajları 30 güne kadar sabitleme imkanı veriyor. WhatsApp kullanıcıları, güncellemeleri takip ederek bu özelliğe erişebilirler. Facebook Messenger'da zaten mevcut olan bu özellik, WhatsApp'ta da kullanıcılara sunulmuş durumda.

  WhatsApp’ta Mesaj Nasıl Sabitlenir?

  WhatsApp’ta mesaj sabitlemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Android: Mesajı basılı tutun, ‘daha fazla seçenek> Sabitle’ye dokunun. Sabitleme süresini (24 saat, 7 gün veya 30 gün) seçin ve ‘Sabitle’ye dokunun.
  • iPhone: Mesajı basılı tutun, ‘Diğer seçenekler>’Sabitle’ye dokunun ve süreyi seçin.
  • Web ve Masaüstü: Mesaja gidin, ‘menü>Mesajı sabitle’ye tıklayın ve süreyi seçin.

  Mesaj sabitlemek için basit bir uzun basma ve ‘Sabitle’ seçeneğine dokunma işlemi yeterli. Varsayılan süre yedi gün olmakla birlikte kullanıcılar, bunu 24 saat veya 30 gün olarak değiştirebilirler.

  WhatsApp, bu özellikle birlikte önemli yaşam kalitesi güncellemeleri aldı. Örneğin, dinlendikten sonra kaybolan sesli mesajlar ve kilitli sohbetleri gizleme gibi gizlilik odaklı özellikler bu güncellemeler arasında yer alıyor. Ayrıca WhatsApp, iOS kullanıcıları için yüksek kaliteli görüntü ve video paylaşımını da sunmaya başladı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  VPN ile Ucuz YouTube Premium Alma Dönemi Bitiyor: İşte Detaylar!

  YouTube, VPN kullanarak ucuz abonelik alan kullanıcıların hesaplarını iptal etmeye başladı. İşte yeni dönemin detayları ve kullanıcı tavsiyeleri!

  iPhone 16 Modellerinin Tüm Boyutları Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Apple'ın iPhone 16 serisi boyutları sızdırıldı. iPhone 16 Pro ve Pro Max modellerinde yan boyutlar büyüdü. Yeni modeller bu sonbaharda piyasaya sürülecek.

  Xiaomi, HyperOS'a Yapay Zeka Özellikleri Getiriyor: İşte Detaylar!

  Xiaomi, HyperOS'a yapay zeka özellikleri ekliyor. Notlar uygulamasında metin özetleme ve internetten bilgi sağlama gibi yenilikler geliyor.

  EA Sports FC 25 Geliyor: İşte Tüm Detaylar!

  EA Sports FC 25'in çıkış tarihi, platformları ve yeni özellikleri hakkında tüm detaylar belli oldu. Oyunun 24 Eylül 2024'te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  WhatsApp’a Mesaj Sabitleme Özelliği Geldi: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et