R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter'a Kripto Para ve Hisse Senedi Alım Satım Özelliği Ekleniyor

  Twitter, kullanıcıların platform üzerinden kripto para ve hisse senedi alım satımı yapabileceği yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor. Bu gelişme, daha önce fiyat görüntüleme için kullanılan $cashtag özelliğinin genişletilerek alım satım işlemleriyle entegre hale getirilmesiyle sağlanacak.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  13.04.2023 17:20 2356 2 dk okuma süresi
  Twitter'a Kripto Para ve Hisse Senedi Alım Satım Özelliği Ekleniyor
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya devi Twitter, son dönemde yatırım platformu eToro ile iş birliği yaparak kullanıcılarına yeni olanaklar sunmayı hedefliyor. Bu kapsamda, Twitter'ın $cashtag uygulaması genişletilerek, platform üzerinden kripto para ve hisse senedi alım satımı yapılabilecek.

  eToro'dan yapılan açıklamada, Twitter cashtag'lerinin çok daha fazla enstrümanı ve varlık sınıfını kapsayacak şekilde genişletileceği belirtildi. Böylelikle, Cashtag özelliği ile TradingView verileri kullanılarak S&P 500 gibi endeks fonları, şirket hisseleri ve bazı kripto varlıklara ilişkin veriler görüntülenebilecek. eToro entegrasyonuyla birlikte artık alım satım işlemleri de gerçekleştirilebilecek.

  Twitter Kullanıcılarına Piyasa Grafikleri ve Alım Satım İmkanı

  CNBC'de yer alan habere göre, yeni özellik bugün itibarıyla kullanıma sunulacak. Şirketin yaptığı açıklamada, kullanıcıların piyasa grafiklerini görüntüleyebileceği ifade edildi. Bu sayede Twitter kullanıcıları, kripto para ve hisse senedi alım satım işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilecek.

  Elon Musk, Twitter'ın Yeniden Yapılanmasına Öncülük Ediyor

  Öte yandan, milyarder girişimci Elon Musk, Twitter'ı satın alarak platformun yeniden yapılanmasına öncülük etmişti. Musk, Twitter'ı satın almanın, X'in yaratılmasını hızlandıracağını söylemişti. Twitter'ı satın aldıktan sonra önemli değişimler hayata geçiren Musk, çalışan sayısını 8.000'den 1.500'e düşürmüştü.

  Tüm reklam verenlerin uygulamaya geri döndüğünü belirten Musk, şirketin gelir ve giderinin kabaca başa baş seviyesine geldiğini açıkladı. Bu yeni gelişmeler ışığında, Twitter platformunun kullanıcılarına sunduğu hizmetlerin daha da çeşitlenmesi ve geliştirilmesi bekleniyor.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Adobe Creative Cloud Türkiye Fiyatlarına Dev Zam Geliyor!

  Adobe Creative Cloud Türkiye fiyatlarına yüzde 300 zam geliyor! 5 Mart 2024'te uygulanacak yeni tarifeler hakkında tüm detaylar burada!

  Google Drive Yeniliklerle Güncellendi: Videolar Artık Daha Akıcı

  Google Drive, yeni özelliklerle beraber güncellendi. Yeni videolar, artık daha akıcı, arama daha kolay, sorgu süreleri uzadı.

  Yapay Zeka Güvenliğinde Yeni Bir Çağ: Morris II Virüsü Alarmı

  Yapay zeka güvenliği tehdit altında. Morris II, ChatGPT ve Google Gemini'yi etkileyen ilk virüs oldu.

  YouTube'da Resim İçinde Resim Özelliği Herkese Açılıyor!

  Google, YouTube'da resim içinde resim fonksiyonunu herkese açıyor. Şimdilik premium kullanıcılarına özel bu özellik hakkında yakında açıklama gelecek!

  Twitter'a Kripto Para ve Hisse Senedi Alım Satım Özelliği Ekleniyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et