R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter, “Beni Bu Mention’dan Çıkarın” Diyenleri Mutlu Edecek Güncellemeyi Duyurdu!

  Twitter'a güncellemeler gelmeye devam ediyor. Twitter üzerinden alakasız şekilde dahil edildikleri mention ve sohbetlerden kullanıcılar istedikleri zaman ayrılabilecekler.

  Rokito Rokito 09.04.2022 15:35 605 1 dk okuma süresi
  Twitter, “Beni Bu Mention’dan Çıkarın” Diyenleri Mutlu Edecek Güncellemeyi Duyurdu!
  Son Düzenleme:

  Son zamanlarda getirdiği yeniliklerle kullanıcıların beğenisini toplayan Twitter, yine kullanıcıların isteklerine yönelik başka bir güncelleme üzerinde çalıştığını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre gelecek olan güncelleme sayesinde kullanıcılar, alakasız bir şekilde dahil edildikleri sohbetlerden ayrılabilecekler.

  İşte Çoğu Kullanıcı Tarafından Beklenen O Güncelleme!

  Her aktif Twitter kullanıcısı, birçok kez istemeden bir sohbete dahil olmuştur. Twitter’ın şu anki işleyişinde, bir tweete verdiğiniz yanıt üzerinden bir sohbet başlayabilir ve siz konuşmaya dahil olmasanız bile etiketlenmeye devam edersiniz. Etiketlendikçe de bildirim almaya devam etmiş olursunuz. 

  İşte Twitter, tam da bu sorun üzerine bir güncelleme hazırlığı içinde olduğunu duyurdu. Twitter’a gelecek olan yeni özellik sayesinde; dahil olmak istemediğiniz sohbetler için “konuşmadan ayrıl” butonuna tıkladığınızda, artık o sohbette etiketlenemeyecek ve dolayısıyla bildirim almayacaksınız.

  Güncelleme ile İlgili Twitter’dan Gelen Resmî Paylaşım ise Şöyle:


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 8 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Hubble Uzay Teleskobu’ndan Orion Bulutsusu’nun Yeni Fotoğrafı Geldi!

  James Webb Uzay Teleskobu'nun ardından geri planda kalmış gibi görünse de Hubble Uzay Teleskobu'ndan yeni bir fotoğraf geldi. Uzay araştırmaları için oldukça faydalı olacağı belirtilen Orion Bulutsusu'ndan gelen yeni fotoğraf dikkat çekti.

  Dacia Duster’ın 2022 Fiyatları Belli Oldu! Bu Fiyatlarla Artık Bütçe Dostu Olamayacak

  Marka kimliğinde önemli yeniliklere giden Dacia, yeni "Dacia Duster" için versiyon ve paket özellikleri ile güncel fiyatları açıkladı.

  Logitech ve Tencent’ten İşbirliği! Yeni Nesil Bulut Tabanlı Oyun Cihazı Geliştiriliyor!

  Logitech G ve Tencent Gamesi işbirliğinde yeni nesil "bulut tabanlı" video oyun konsolu geliştiriliyor. İşte resmi olarak duyurulan ancak ne adı ne de özellikleri hakkında bilgi henüz paylaşılmayan oyun konsolu!

  F1 Şampiyonu Fernando Alonso Yeni Takımını Duyurdu!

  Formula 1'de 4 defa şampiyonluk yaşayan Sebastian Vettel, kariyerini sezon sonunda noktalayacağını açıklamıştı. Aston Martin Racing ise Vettel'den boşalan sürücü koltuğuna 2 şampiyonluğu olan Fernando Alonso ile doldurdu. İşte anlaşmanın detayları!

  Twitter, “Beni Bu Mention’dan Çıkarın” Diyenleri Mutlu Edecek Güncellemeyi Duyurdu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et