R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter, “Beni Bu Mention’dan Çıkarın” Diyenleri Mutlu Edecek Güncellemeyi Duyurdu!

  Twitter'a güncellemeler gelmeye devam ediyor. Twitter üzerinden alakasız şekilde dahil edildikleri mention ve sohbetlerden kullanıcılar istedikleri zaman ayrılabilecekler.

  Rokito Rokito 09.04.2022 15:35 659 1 dk okuma süresi
  Twitter, “Beni Bu Mention’dan Çıkarın” Diyenleri Mutlu Edecek Güncellemeyi Duyurdu!
  Son Düzenleme:

  Son zamanlarda getirdiği yeniliklerle kullanıcıların beğenisini toplayan Twitter, yine kullanıcıların isteklerine yönelik başka bir güncelleme üzerinde çalıştığını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre gelecek olan güncelleme sayesinde kullanıcılar, alakasız bir şekilde dahil edildikleri sohbetlerden ayrılabilecekler.

  İşte Çoğu Kullanıcı Tarafından Beklenen O Güncelleme!

  Her aktif Twitter kullanıcısı, birçok kez istemeden bir sohbete dahil olmuştur. Twitter’ın şu anki işleyişinde, bir tweete verdiğiniz yanıt üzerinden bir sohbet başlayabilir ve siz konuşmaya dahil olmasanız bile etiketlenmeye devam edersiniz. Etiketlendikçe de bildirim almaya devam etmiş olursunuz. 

  İşte Twitter, tam da bu sorun üzerine bir güncelleme hazırlığı içinde olduğunu duyurdu. Twitter’a gelecek olan yeni özellik sayesinde; dahil olmak istemediğiniz sohbetler için “konuşmadan ayrıl” butonuna tıkladığınızda, artık o sohbette etiketlenemeyecek ve dolayısıyla bildirim almayacaksınız.

  Güncelleme ile İlgili Twitter’dan Gelen Resmî Paylaşım ise Şöyle:


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 8 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Elon Musk ile Tim Cook arasında Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı eleştirilerden dolayı gerginlik vardı. İkili, yüz yüze görüştü ve yükselen tansiyon düştü!

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Epic Games’te Bu Hafta 2 Oyun Ücretsiz

  Epic Games'in 24 Kasım'a kadar ücretsiz yaptığı oyunlar belli oldu. Oyun tutkunları, kalıcı olarak Epic Games Kütüphanesi'ne bu hafta toplam değeri 98 TL olan oyunları ekleyebilecek. Ayrıca bu hafta 1 tanede oyun eklentisi ücretsiz oldu. İşte o oyunlar!

  Twitter, “Beni Bu Mention’dan Çıkarın” Diyenleri Mutlu Edecek Güncellemeyi Duyurdu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et