R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  İçerik Üreticilerine Müjde Geldi: TikTok, Yetenek Yöneticisi Portalı Özelliğine Kavuştu!

  TikTok Yetenek Yöneticisi Portalı adında yeni bir özellik geliştirdi. Bu özellik ile beraber marka ile içerik üreticileri daha rahat buluşacak.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  13.01.2023 23:19 2537 2 dk okuma süresi
  İçerik Üreticilerine Müjde Geldi: TikTok, Yetenek Yöneticisi Portalı Özelliğine Kavuştu!
  Son Düzenleme:

  TikTok, kısa video paylaşımı yapmayı sağlayan bir yazılım. Uygulama, bu zamana kadar yaptığı güncellemeler ile kullanıcılarını memnun etmişti. Örneğin buna benzer bir özellik olarak TikTok Creator Marketplace bulunuyor. Amacı, markaların içerik üretici bulmasını sağlamak. Markalar, filtreleme araçları ile kendilerine en uygun kanalı buluyor. Sonrasında o kanal ile sponsorluk anlaşması yapıyor. Bu da markanın hedef kitleye daha hızlı ulaşması demek. Firma, şimdi de Yetenek Yöneticisi Portalı özelliği ile gündeme geldi.

  TikTok Yetenek Yöneticisi Portalı özelliği ile içerik üreticilerini mutlu edecek

  TikTok, yeni özelliği ile içerik üreticilerinin daha çok gelir elde etmesini sağlayacak. Yetenek Yöneticisi Portalı olarak adlandırılan özellik, Creator Marketplace’in bir parçası olarak bulunuyor. Bu özelliğin amacı, içerik üreticilerinin yeteneklerini daha iyi keşfetmek.

  Örnek vermek gerekirse bir kullanıcı listesi yer alacak. Bu listede istenen kullanıcı seçilecek. Ardından ajans, girdiği listede kullanıcı hakkında daha fazla bilgi alacak. Bu bilgiler arasında kampanya performansırapor ve ölçümler olduğu söyleniyor. Bunun yanı sıra akışı yönetmek ve sözleşme hazırlamak için de bu panelden yararlanılacak.

  TikTok Yetenek Yöneticisi Portalı, kullanıcıların detaylarına yer veriyor. Bir kullanıcıya tıklandığında ekranda kullanıcı bilgileri bulunuyor. Ayrıca kullanıcının profil değeri kısmı da görülüyor. Bu ekranda yer alan bazı kriterler ve özellikler şunlar:

  • Video görüntülemeleri
  • 6 saniyelik video görüntülenme performansı
  • Video izlenme oranı
  • Etkileşim oranı
  • Etkileşim miktarı
  • Kampanyalar
  • Toplam görüntülenme
  • Toplam beğeni
  • Toplam yorum
  • Toplam paylaşım
  • Belirlenen zamana göre istatistikleri inceleme
  • Videoların hangi saniyelerde daha çok izlendiği

  TikTok’un yeni geliştirmiş olduğu özellik henüz resmî olarak yayınlanmadı. Şu anda bazı ajanslar bu özelliğe erişiyor. Bu ajanslar, içerik üreticileri ile anlaşıp sözleşme yapabiliyor. Yani yeni özellik henüz alfa testlerinde bulunmakta. Yeniliğin ne zaman tüm kullanıcılar için aktif olacağı belli değil. TikTok Yetenek Yöneticisi Portalı’nın en kısa sürede herkese açık hale gelmesi bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Korku Oyunu Bekleyenlere Müjde: Silent Hill 2 Remake Geliyor!

  Silent Hill 2 Remake'in çıkış tarihi 8 Ekim 2024 olarak açıklandı. PC ve PS5 platformlarında oynanabilecek korku klasiği, Unreal Engine 5 grafik motoruyla geliyor.

  Toyota Severlere Müjde: 2024 Corolla Fiyatı Kısa Süreliğine 698.000 TL

  Firmanın en popüler modellerinden Toyota Corolla için başlatılan özel satış kampanyası, aracın fiyatını 698.000 TL'ye indirdi.

  Samsung Galaxy Z Fold 6'dan Yeni Görüntüler Geldi: İşte Sızdırılan Görseller!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın Temmuz ayında tanıtılacak yeni tasarımı ve özellikleri sızdırıldı. Daha kalın UTG cam, yeni tasarım ve ince yapı dikkat çekiyor.

  ChatGPT'nin Veri Analizindeki Yeni Başarıları ve Yetenekleri

  OpenAI, ChatGPT'nin veri analizine ilişkin önemli iyileştirmeler duyurdu. Bu güncellemelerle birlikte yapay zeka, elektronik tablo ve grafik yorumlama yeteneklerini geliştirmiş olup, bulut tabanlı dosyalarla entegrasyon sağlayarak kullanıcıların veri anal

  İçerik Üreticilerine Müjde Geldi: TikTok, Yetenek Yöneticisi Portalı Özelliğine Kavuştu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et