R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Meta, Threads’i Yeniden Canlandırmak İstiyor: Facebook da Devreye Giriyor!

  Meta, Threads uygulamasını tekrar popüler hale getirmek için farklı stratejilerle karşımıza çıkıyor. Entegrasyonlardan yeni özelliklere kadar pek çok yenilikle Threads yeniden sahnede.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  21.10.2023 16:18 1344 1 dk okuma süresi
  Meta, Threads’i Yeniden Canlandırmak İstiyor: Facebook da Devreye Giriyor!
  Son Düzenleme:

  Meta'nın sosyal medya platformu Threads, bir zamanlar oldukça popülerdi. Ancak zamanla bu popülerlik kayboldu. Şimdi ise Meta, bu uygulamayı tekrar popüler hale getirmek için farklı stratejiler izliyor.

  Threads ve Facebook Entegrasyonu

  Threads, aslen Twitter'a rakip olarak piyasaya sürülen bir sosyal medya platformu. Ancak kısa sürede popülerliğini yitirdi. Şimdiyse Meta, bu uygulamayı canlandırmak için elinden geleni ardına koymuyor. 

  Yapılan en yeni hamlelerden biri, Threads paylaşımlarının, ortak hesap kullanılıyorsa Facebook'ta da görüntülenmesi oldu. Böylece kullanıcılar, iki platform arasında daha kesintisiz bir deneyim yaşayacak.

  Instagram ile Threads Entegrasyonu

  Threads'in popülerliğini artırmak için atılan adımlardan bir diğeri de Instagram entegrasyonuydu. Bu, kullanıcılara iki platform arasında daha akıcı bir geçiş olanağı sunarak Threads'in kullanımını teşvik etti.

  Meta, Threads'ı canlandırmak için sadece entegrasyonlara değil, aynı zamanda yeni özelliklere de odaklanıyor. Özellikle Twitter'da talep edilen ama bir türlü eklenmeyen paylaşım düzenleme özelliği, Threads'e eklenerek kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter'da (X) Beğeniler Gizlenebilecek: İşte Detaylar!

  Elon Musk, X platformunda (Twitter) herkese açık beğenilerin gizleneceğini duyurdu. Bu değişiklik, kullanıcıların özgürce etkileşimde bulunmasını hedefliyor.

  Samsung Galaxy Z Fold 6'dan Yeni Görüntüler Geldi: İşte Sızdırılan Görseller!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın Temmuz ayında tanıtılacak yeni tasarımı ve özellikleri sızdırıldı. Daha kalın UTG cam, yeni tasarım ve ince yapı dikkat çekiyor.

  Yeni Skoda Superb Türkiye'de Satışa Çıkıyor: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Yeni Skoda Superb, Türkiye'de lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu. Gelişmiş teknolojiler, yüksek konfor ve çeşitli motor seçenekleriyle dikkat çekiyor.

  Büyük Rekabet: Apple, Huawei'ye Karşı Fiyatlarda İndirime Gitti!

  Apple, Çin'deki satışlarını artırmak için Huawei'ye karşı iPhone modellerinde yüzde 20'yi aşan agresif indirimler yaptı. İndirimler, 28 Mayıs'a kadar sürecek.

  Meta, Threads’i Yeniden Canlandırmak İstiyor: Facebook da Devreye Giriyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et