R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Meta, Threads’i Yeniden Canlandırmak İstiyor: Facebook da Devreye Giriyor!

  Meta, Threads uygulamasını tekrar popüler hale getirmek için farklı stratejilerle karşımıza çıkıyor. Entegrasyonlardan yeni özelliklere kadar pek çok yenilikle Threads yeniden sahnede.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  21.10.2023 16:18 1259 1 dk okuma süresi
  Meta, Threads’i Yeniden Canlandırmak İstiyor: Facebook da Devreye Giriyor!
  Son Düzenleme:

  Meta'nın sosyal medya platformu Threads, bir zamanlar oldukça popülerdi. Ancak zamanla bu popülerlik kayboldu. Şimdi ise Meta, bu uygulamayı tekrar popüler hale getirmek için farklı stratejiler izliyor.

  Threads ve Facebook Entegrasyonu

  Threads, aslen Twitter'a rakip olarak piyasaya sürülen bir sosyal medya platformu. Ancak kısa sürede popülerliğini yitirdi. Şimdiyse Meta, bu uygulamayı canlandırmak için elinden geleni ardına koymuyor. 

  Yapılan en yeni hamlelerden biri, Threads paylaşımlarının, ortak hesap kullanılıyorsa Facebook'ta da görüntülenmesi oldu. Böylece kullanıcılar, iki platform arasında daha kesintisiz bir deneyim yaşayacak.

  Instagram ile Threads Entegrasyonu

  Threads'in popülerliğini artırmak için atılan adımlardan bir diğeri de Instagram entegrasyonuydu. Bu, kullanıcılara iki platform arasında daha akıcı bir geçiş olanağı sunarak Threads'in kullanımını teşvik etti.

  Meta, Threads'ı canlandırmak için sadece entegrasyonlara değil, aynı zamanda yeni özelliklere de odaklanıyor. Özellikle Twitter'da talep edilen ama bir türlü eklenmeyen paylaşım düzenleme özelliği, Threads'e eklenerek kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google, Drive'da Dosya Kaybolma Sorunu İçin Düzeltme Yayınladı!

  Google Drive'da bir süre önce meydana gelen ve kullanıcıların veri kaybı yaşamalarına sebep olan sorun için Google tarafından bir düzeltme yayınlandı!

  Messenger’da Uçtan Uca Şifreleme Dönemi Başlıyor: İşte Detaylar!

  Messenger’ın uçtan uca şifreleme özelliği, kullanıcıların gizliliğini ve güvenliğini ön plana çıkarıyor. Güvenli iletişim için yeni bir dönem başlıyor.

  Google’dan Dev Adım: Yeni Yapay Zeka Hızlandırıcısını Tanıttı!

  Google, yeni yapay zeka hızlandırıcısı ve AI hiper bilgisayarı ile devrimsel bir adım attı. Yenilikçi TPU v5p, hız ve verimlilikte sınırları zorluyor.

  Google Bard ve Gemini AI Modeli Geldi: Yapay Zekada Devrim Yaratan İnovasyon!

  Google Bard ve yeni Gemini AI modeli ile yapay zeka alanında devrimsel adımlar atılıyor. Google Bard, artık daha zeki ve yetenekli.

  Meta, Threads’i Yeniden Canlandırmak İstiyor: Facebook da Devreye Giriyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et