R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Snapchat'te Bir İlk: Paralı Üyelik Modeli Geliyor!

  Snapchat son zamanlarda ücretli abonelik sistemi üzerinde çalışmalara başladığını duyurdu. Bu süreçte Snapchat Plus modeli için yeni açıklamalar kullanıcıları heyecanlandırmaya yetti!

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  20.06.2022 02:28 1594 2 dk okuma süresi
  Snapchat'te Bir İlk: Paralı Üyelik Modeli Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya platformları kullanıcı sayısını artırmak, kullanıcılara daha farklı hizmet anlayışı geliştirmek için yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Pek çok sosyal medya platformu daha özel bir hizmet anlayışı ile birlikte ücretli üyelik modelini benimsemeye başladı. 

  Ücretli üyelik kervanına katılan platformlardan birisi de son dönemlerde yeniden gündeme gelmek isteyen Snapchat oldu. Snapchat bir dönemin en popüler sosyal medya platformlarından olarak biliniyor. Bu süreçte yeniden popülerliğini artırmak için kullanıcılara özel hizmet anlayışını benimsemiş gibi görünüyor. 

  Snapchat Plus Geliyor!

  Youtube Premium, Twitter Blue ve Telegram paralı modelinin ardından Snapchat kolları sıvadı ve bu süreçte yeni paralı modelini duyurdu. Snapchat Plus ismi verilen yeni model sonrasında artık aboneler özel hizmet alabilecekler. 

  Snapchat’in sahibi olan firma tarafından yapılan son açıklama sonrasında, henüz yeni model üzerinde çalışmaların devam ettiği öğrenildi. Pek çok yeni güncellemeden kullanıcılar diğer kullanıcılara göre daha önce kullanım imkanı sağlayabilecekler ve ayrıca premium özelliklerden faydalanabilecekler. Şirket tarafından çalışmanın sonuna gelindiği belirtildiği gibi ücretin ise aylık 4.59 Euro olarak belirlendiği de ifade edildi. 

  Snapchat Plus Özellikleri Belli Oldu!

  Ücretli üyelik sisteminin ardından Snapchat Plus’ın sunacağı özellikler de ortaya çıktı. Bunun üzerine kullanıcılar bir numaralı arkadaşlarını belirleyebilecek ve yakın arkadaş olarak ekleyebilecekler. 

  Sadece ücretli üyelere özel olarak hazırlanan Snapchat ikonlarından faydalanabilecekler. Kullanıcıların profillerinde kendilerine özel rozetler bulunacak. Arkadaş listesinde bulunan kullanıcıların son 24 saat içerisinde nerede bulundukları açık ve net bir şekilde görülebilecek. Kullanıcılar hikayelerinizi birden fazla izledilerse bu da açık bir şekilde görülebilecek. Şimdiden pek çok kullanıcının, üzerinde çalışmaların devam ettiği ücretli abonelik sistemini büyük bir heyecanla beklediği ortaya çıktı. Snapchat Plus’ın kullanıma sunulmasının ardından pek çok kişi tarafından indirilebileceği ve kullanılacağı düşünülüyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Avrupa'da Yeni Bir Hayat: Golden Vize Programları ile Sınırları Aşın

  Globalleşen dünyamızda, yatırımcılar ve aileleri için yeni bir yaşam kurma fırsatı sunan Golden Vize programları, her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Bu programlar, özellikle Avrupa'da, "Yunanistan Golden Vize" ve "İspanya Golden Vize" gibi seçeneklerl

  WhatsApp Yeni Özelliği ile Sosyal Medyayı Birleştiriyor: Instagram Paylaşımları, Artık Mümkün Olacak!

  WhatsApp'ın yeni özelliği, durum güncellemelerini doğrudan Instagram Hikayeleri'nde paylaşma imkanı sunarak sosyal medya entegrasyonunu güçlendiriyor

  Microsoft'un Yeni Hamlesi: Xbox Mobil Oyun Mağazası Resmen Geliyor!

  Microsoft, Xbox mobil oyun mağazası ile Apple ve Google'a meydan okuyacak gibi görünüyor. Yeni mağaza, mobil oyun dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor!

  Windows Paint’e Yapay Zeka Görüntü Oluşturucu Geldi: Herkes İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor!

  Microsoft, Paint uygulamasına OpenAI teknolojisi ile güçlendirilmiş 'Cocreator' isimli yeni bir görüntü oluşturma aracı ekledi.

  Snapchat'te Bir İlk: Paralı Üyelik Modeli Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et