R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp, Grup Sohbetlerindeki Yeni Özelliği Duyurdu

  Bundan böyle kullanıcılar grup aramalarında istedikleri kişiyi sessize alabilecek.

  Emre Çelik Emre Çelik 19.06.2022 13:01 1189 2 dk okuma süresi
  Whatsapp, Grup Sohbetlerindeki Yeni Özelliği Duyurdu
  Son Düzenleme:

  WhatsApp başkanı William Cathcart yaptığı son açıklamada, kullanıcıların artık WhatsApp grup aramalarında istedikleri kişiyi sessize alabileceklerini duyurdu. Geride bıraktığımız haftalarda da görüntülü ve sesli görüşmeye katılabilecek kullanıcı sayısı 32'ye çıkarılmıştı.

  Daha önce WhatsApp grup görüşmesinde bulunduysanız, asla susmayan ve nefes almadan konuşmaya çalışan kişilere nadir de olsa denk gelmişsinizdir. Yeni duyurulan WhatsApp özelliği ise bu gibi kullanıcılara sıkça rastgelenler için çok daha önemli. Artık grup aramalarında istenen kişiyi sessize almak mümkün. Ayrıca aramalar sekmesinde grup sesli arama geçmişi görüntülenebilecek.

  Yeni özelliği Twitter'dan duyuran Cathcart ayrıca grup görüşmelerinde konuşan insanların daha kolay tanınabilmesi için yeni bir göstergenin de haberini verdi.

  Sesli grup araması nasıl yapılır?

  1. Sesli arama yapmak istediğiniz grup sohbetini açın. 
  2. Grup sohbetindeki kişi sayısı 33 veya daha fazla ise 'Grup Araması'na dokunun. 
  3. Grup sohbetinde 32 veya daha az katılımcı varsa 'Sesli Arama'ya dokunun ve çıkan uyarıyı doğrulayın. Cevap verecek olan ilk 7 kişi aramaya katılabilir. 
  4. Görüşmeye eklemek istediğiniz kişileri bulun ve 'Sesli Arama'ya dokunun.

  WhatsApp diğer özellikleri de açıkladı

  WhatsApp resmi Twitter hesabından atılan tweet ile haberi verilen yeni kolaylıklardan bir diğeri ise profil fotoğrafı, hakkında ve son görülme fonksiyonlarını görüntüleyecek kullanıcıların seçilebildiği gizlilik kontrolü oldu.

  WhatsApp, kullanımı daha kolay hale getirmek ve kullanıcılara benzersiz deneyimler yaşatmak için platforma yeni özellikler eklemeye her zamankinden daha sık şekilde devam ediyor. Bu yeni özellikleri henüz göremeyen kullanıcılar, WhatsApp uygulamasının son sürümünü kullandıklarından emin olmalı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Youtube’den Netflix’e Rakip Oluyor! İşte Yeni Youtube Hizmeti!

  Google, Youtube için Netflix gibi platformlara rakip olacak yeni servisi üzerinde çalışıyor. 2022 bitmeden devreye alınacak Youtube "Channel Store" ile ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. İşte Youtube'nin Channel Store'sinin özellikleri!

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  Whatsapp, Grup Sohbetlerindeki Yeni Özelliği Duyurdu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et