R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp, Grup Sohbetlerindeki Yeni Özelliği Duyurdu

  Bundan böyle kullanıcılar grup aramalarında istedikleri kişiyi sessize alabilecek.

  Emre Çelik Emre Çelik 19.06.2022 13:01 1239 2 dk okuma süresi
  Whatsapp, Grup Sohbetlerindeki Yeni Özelliği Duyurdu
  Son Düzenleme:

  WhatsApp başkanı William Cathcart yaptığı son açıklamada, kullanıcıların artık WhatsApp grup aramalarında istedikleri kişiyi sessize alabileceklerini duyurdu. Geride bıraktığımız haftalarda da görüntülü ve sesli görüşmeye katılabilecek kullanıcı sayısı 32'ye çıkarılmıştı.

  Daha önce WhatsApp grup görüşmesinde bulunduysanız, asla susmayan ve nefes almadan konuşmaya çalışan kişilere nadir de olsa denk gelmişsinizdir. Yeni duyurulan WhatsApp özelliği ise bu gibi kullanıcılara sıkça rastgelenler için çok daha önemli. Artık grup aramalarında istenen kişiyi sessize almak mümkün. Ayrıca aramalar sekmesinde grup sesli arama geçmişi görüntülenebilecek.

  Yeni özelliği Twitter'dan duyuran Cathcart ayrıca grup görüşmelerinde konuşan insanların daha kolay tanınabilmesi için yeni bir göstergenin de haberini verdi.

  Sesli grup araması nasıl yapılır?

  1. Sesli arama yapmak istediğiniz grup sohbetini açın. 
  2. Grup sohbetindeki kişi sayısı 33 veya daha fazla ise 'Grup Araması'na dokunun. 
  3. Grup sohbetinde 32 veya daha az katılımcı varsa 'Sesli Arama'ya dokunun ve çıkan uyarıyı doğrulayın. Cevap verecek olan ilk 7 kişi aramaya katılabilir. 
  4. Görüşmeye eklemek istediğiniz kişileri bulun ve 'Sesli Arama'ya dokunun.

  WhatsApp diğer özellikleri de açıkladı

  WhatsApp resmi Twitter hesabından atılan tweet ile haberi verilen yeni kolaylıklardan bir diğeri ise profil fotoğrafı, hakkında ve son görülme fonksiyonlarını görüntüleyecek kullanıcıların seçilebildiği gizlilik kontrolü oldu.

  WhatsApp, kullanımı daha kolay hale getirmek ve kullanıcılara benzersiz deneyimler yaşatmak için platforma yeni özellikler eklemeye her zamankinden daha sık şekilde devam ediyor. Bu yeni özellikleri henüz göremeyen kullanıcılar, WhatsApp uygulamasının son sürümünü kullandıklarından emin olmalı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android Telefon Kullanıcıları Artık “Arşiv” Özelliğinden Yararlanabilecekler!

  Google, Android kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özelliği daha duyurdu. Buna göre Play Store merkezli 'Arşiv' özelliği kullanıcılara sunulacak.

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Mazda CX-5 Türkiye'de Satışa Sunuldu! Tasarımı Yenilenen Model Hayran Bıraktı!

  Mazda CX-5 modeli, makyajlı versiyonu ile Türkiye'de satışa sunuldu. Mazda CX-5 fiyatı, özelliğine göre 1.429.070 ile 1.461.250 TL aralığında olacak.

  Whatsapp, Grup Sohbetlerindeki Yeni Özelliği Duyurdu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et