R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp, Grup Sohbetlerindeki Yeni Özelliği Duyurdu

  Bundan böyle kullanıcılar grup aramalarında istedikleri kişiyi sessize alabilecek.

  Emre Çelik
  Emre Çelik R10 Editörü
  19.06.2022 13:01 1460 2 dk okuma süresi
  Whatsapp, Grup Sohbetlerindeki Yeni Özelliği Duyurdu
  Son Düzenleme:

  WhatsApp başkanı William Cathcart yaptığı son açıklamada, kullanıcıların artık WhatsApp grup aramalarında istedikleri kişiyi sessize alabileceklerini duyurdu. Geride bıraktığımız haftalarda da görüntülü ve sesli görüşmeye katılabilecek kullanıcı sayısı 32'ye çıkarılmıştı.

  Daha önce WhatsApp grup görüşmesinde bulunduysanız, asla susmayan ve nefes almadan konuşmaya çalışan kişilere nadir de olsa denk gelmişsinizdir. Yeni duyurulan WhatsApp özelliği ise bu gibi kullanıcılara sıkça rastgelenler için çok daha önemli. Artık grup aramalarında istenen kişiyi sessize almak mümkün. Ayrıca aramalar sekmesinde grup sesli arama geçmişi görüntülenebilecek.

  Yeni özelliği Twitter'dan duyuran Cathcart ayrıca grup görüşmelerinde konuşan insanların daha kolay tanınabilmesi için yeni bir göstergenin de haberini verdi.

  Sesli grup araması nasıl yapılır?

  1. Sesli arama yapmak istediğiniz grup sohbetini açın. 
  2. Grup sohbetindeki kişi sayısı 33 veya daha fazla ise 'Grup Araması'na dokunun. 
  3. Grup sohbetinde 32 veya daha az katılımcı varsa 'Sesli Arama'ya dokunun ve çıkan uyarıyı doğrulayın. Cevap verecek olan ilk 7 kişi aramaya katılabilir. 
  4. Görüşmeye eklemek istediğiniz kişileri bulun ve 'Sesli Arama'ya dokunun.

  WhatsApp diğer özellikleri de açıkladı

  WhatsApp resmi Twitter hesabından atılan tweet ile haberi verilen yeni kolaylıklardan bir diğeri ise profil fotoğrafı, hakkında ve son görülme fonksiyonlarını görüntüleyecek kullanıcıların seçilebildiği gizlilik kontrolü oldu.

  WhatsApp, kullanımı daha kolay hale getirmek ve kullanıcılara benzersiz deneyimler yaşatmak için platforma yeni özellikler eklemeye her zamankinden daha sık şekilde devam ediyor. Bu yeni özellikleri henüz göremeyen kullanıcılar, WhatsApp uygulamasının son sürümünü kullandıklarından emin olmalı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Instagram’a Yeni Canlı Yayın Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Instagram, kullanıcılarının sadece yakın arkadaşlarıyla canlı yayın yapmalarına olanak tanıyan yeni bir özellik sundu. Bu yenilik, samimi bir yayın deneyimi sunacak.

  Bugatti, Yeni Hibrit Süper Otomobili Tourbillon'u Tanıttı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  Bugatti, 1800 beygir gücündeki yeni hibrit süper otomobili Tourbillon'u tanıttı. Bu araç, inanılmaz performans ve yenilikçi teknolojisiyle dikkat çekiyor.

  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!

  Game of Thrones evreninde geçen yeni dizi A Knight of the Seven Kingdoms, çekimlerine başladı. İlk görseli yayınlanan dizi, 2025 sonunda HBO'da yayınlanacak.

  Yeni Citroen C3 Aircross Geliyor: Avrupa Fiyatları Açıklandı!

  Yeni 2024 Citroen C3 Aircross nihayet tüm detaylarıyla tanıtıldı. İlk kez elektrikli ve 7 koltuklu seçeneklerle sunulacak modelin Avrupa fiyatları da duyuruldu.

  Whatsapp, Grup Sohbetlerindeki Yeni Özelliği Duyurdu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et