R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Meta’dan Yeni Bir Hamle: Instagram'ın Yayın Kanalları, Facebook ve Messenger'a Geliyor!

  Meta, Instagram'ın popüler özelliği olan yayın kanallarını Facebook ve Messenger platformlarına getiriyor. Bu yeni özellik, kullanıcıların takip ettikleri kişilerden anlık güncellemeler almasını sağlıyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  24.10.2023 13:06 1593 1 dk okuma süresi
  Meta’dan Yeni Bir Hamle: Instagram'ın Yayın Kanalları, Facebook ve Messenger'a Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Yenilikçi adımlar atmaya devam eden Meta, Instagram'ın popüler ‘Yayın kanalları’ özelliğini, artık Facebook ve Messenger kullanıcılarının hizmetine sunmaya hazırlanıyor. Peki, bu özellik ne anlama geliyor ve kullanıcılara ne gibi avantajlar sunuyor? Gelin, bu yenilikçi özelliğin detaylarına birlikte göz atalım.

  Yayın Kanalları Nedir?

  Geçtiğimiz şubat ayında tanıtılan yayın kanalları, kullanıcılara ana sayfalarına herhangi bir gönderi yapmadan takipçilerine güncellemelerde bulunma olanağı sunmaktadır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, takip ettikleri kişilerden anlık bilgilendirmeler alabiliyor.

  Facebook ve Messenger'a Yayın Kanalları Geliyor!

  Meta'nın bu yenilikçi adımı ile birlikte, Facebook ve Messenger üzerindeki içerik oluşturucular ve halka açık kişiler artık yayın kanalları üzerinden topluluklarına fotoğraflar, videolar ve sesli notlar dahil pek çok içerik gönderebilecekler.

  Facebook ve Messenger platformlarında da aktif olacak olan tek yönlü mesajlaşma özelliği sayesinde sayfa yöneticileri, bu kanala mesaj gönderirken takipçiler de bu mesajlara tepki verebilecek. Böylece kullanıcılar, favori sayfalarının ve kişilerinin güncellemelerini kolaylıkla takip edebilir hale gelecek.

  Meta tarafından paylaşılan ekran görüntüleri, yayın kanalları özelliğinin ‘Kanallar’ etiketli bir sekme altında kullanıcılara sunulacağını gösteriyor. Kullanıcılar, bu sekmeden favori kanallarını takip edebilir ve sayfa sahibi her güncelleme gönderdiğinde bildirim alabilir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  WhatsApp Yenilikleri Devam Ediyor: Yüksek Kaliteli Fotoğraf ve Video Paylaşımı Kolaylaşacak!

  WhatsApp artık fotoğraf ve video paylaşımlarınızı varsayılan olarak yüksek kalitede yapmanıza olanak tanıyor.

  Oyun Dünyasında Yeni Fenomen Palworld: İlk Ayında 25 Milyon Oyuncuyu Geçti!

  Palworld, ilk ayında 25 milyon oyuncuya ulaşarak oyun dünyasında fırtına gibi esiyor. Steam ve Xbox'ta rekorlar kıran bu fenomeni keşfedebilirsiniz.

  Meta’dan Yeni Bir Hamle: Instagram'ın Yayın Kanalları, Facebook ve Messenger'a Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et