R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram'da Beğeni Rekoru Kırıldı: 72 Milyon Beğeni!

  Instagram beğeni rekoru resmî olarak kırılmış oldu. Daha önce bir yumurtaya ait olan rekorun yeni sahibi ünlü futbolcu Lionel Messi oldu!

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  23.12.2022 21:59 2113 2 dk okuma süresi
  Instagram'da Beğeni Rekoru Kırıldı: 72 Milyon Beğeni!
  Son Düzenleme:

  Instagram ile ilgili rekor veriler, internet kullanıcılarının ilgisini çeken bir durum. Örneğin kullanıcılar, hangi Instagram gönderisinin daha çok beğenildiğini merak eder. Yıllardır rekoru elinde bulunduran bir yumurta vardı. “world_record_egg” ismine sahip bu hesapta bir yumurta yer alıyordu. Paylaşılan yumurta fotoğraflı gönderide ise 58 milyonun üzerinde beğeni vardı. Yumurta paylaşımı, bu başarısını uzun süredir korumuştu. Yakın zamanda gerçekleşen olaya göre artık rekorun sahibi yumurta değil.

  Instagram beğeni rekoru Messi ile kırılmış oldu

  2022 Dünya Kupası finali geçtiğimiz günlerde gerçekleşmiş oldu. Gerçekleşen final maçında Arjantin ve Fransa rekabet etti. Arjantin, maçı kazanarak kupanın sahibi oldu. Bu sırada Messi, kupayı kaldırarak birkaç fotoğraf çekmişti. Bu fotoğraflardan bazılarını Instagram hesabında paylaşan Messi, bir rekora imza atmış oldu.

  Messi’nin 19 Aralık 2022 tarihinde paylaşmış olduğu kupa fotoğrafı, beğeni rekoru kırdı. Gönderideki güncel beğeni sayısına baktığımızda 72.2 milyonun üzerinde beğeni mevcut. Instagram gönderisinde kupa fotoğrafının yanı sıra çeşitli fotoğraflar da bulunuyor.

  Messi, gönderide bazı açıklamalara yer verdi

  Lionel Messi, paylaştığı gönderide birkaç cümlelik açıklama yapmıştı. Dünya şampiyonu olduklarını duyuran Messi, hala başarılı olduğuna sevindiğini belirtiyor. Bununla beraber takımının kupayı kazandığı için mutlu olduğunu duyuruyor.

  Lionel Messi, 407 milyon takipçiye sahip bir Instagram hesabını kullanıyor. 288 kişiyi takip eden hesapta 974 gönderi paylaşılmış durumda. Ünlü futbolcu, bu paylaşımdan sonra da milyonlarca beğeni aldı. Beğeni sayısı yüksek olan gönderilerden birisi de yatakta kupa paylaşımı. Bu gönderinin beğeni sayısı 52 milyonun üzerinde bulunuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Oyun Dünyasında Yeni Fenomen Palworld: İlk Ayında 25 Milyon Oyuncuyu Geçti!

  Palworld, ilk ayında 25 milyon oyuncuya ulaşarak oyun dünyasında fırtına gibi esiyor. Steam ve Xbox'ta rekorlar kıran bu fenomeni keşfedebilirsiniz.

  Twitter/X Rakibi Bluesky, Tam 4 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

  Bluesky, 4 milyon kullanıcıya ulaşarak sosyal medyada yeni bir dönem başlatıyor. Kendi kurallarınızı belirleyin, özgürlüğün tadını çıkarın.

  Universal Music Dev Hamleyi Yaptı: Milyonlarca Şarkıyı TikTok'tan Kaldırdı!

  TikTok, Universal Music Group ile yaşadığı anlaşmazlık sonucunda Taylor Swift, The Weeknd ve Harry Styles gibi ünlülerin şarkılarını içeren videoları kaldırdı.

  YouTube Premium, 100 Milyon Kullanıcıya Ulaşarak Dijital Sahnenin Zirvesine Çıkıyor

  YouTube Premium, 100 milyon aboneye ulaşarak dijital içerikte büyük başarı elde etti. Reklamsız izleme, yüksek kalite ve çeşitli avantajlar sunuyor.

  Instagram'da Beğeni Rekoru Kırıldı: 72 Milyon Beğeni!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et