R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram'da Beğeni Rekoru Kırıldı: 72 Milyon Beğeni!

  Instagram beğeni rekoru resmî olarak kırılmış oldu. Daha önce bir yumurtaya ait olan rekorun yeni sahibi ünlü futbolcu Lionel Messi oldu!

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  23.12.2022 21:59 2173 2 dk okuma süresi
  Instagram'da Beğeni Rekoru Kırıldı: 72 Milyon Beğeni!
  Son Düzenleme:

  Instagram ile ilgili rekor veriler, internet kullanıcılarının ilgisini çeken bir durum. Örneğin kullanıcılar, hangi Instagram gönderisinin daha çok beğenildiğini merak eder. Yıllardır rekoru elinde bulunduran bir yumurta vardı. “world_record_egg” ismine sahip bu hesapta bir yumurta yer alıyordu. Paylaşılan yumurta fotoğraflı gönderide ise 58 milyonun üzerinde beğeni vardı. Yumurta paylaşımı, bu başarısını uzun süredir korumuştu. Yakın zamanda gerçekleşen olaya göre artık rekorun sahibi yumurta değil.

  Instagram beğeni rekoru Messi ile kırılmış oldu

  2022 Dünya Kupası finali geçtiğimiz günlerde gerçekleşmiş oldu. Gerçekleşen final maçında Arjantin ve Fransa rekabet etti. Arjantin, maçı kazanarak kupanın sahibi oldu. Bu sırada Messi, kupayı kaldırarak birkaç fotoğraf çekmişti. Bu fotoğraflardan bazılarını Instagram hesabında paylaşan Messi, bir rekora imza atmış oldu.

  Messi’nin 19 Aralık 2022 tarihinde paylaşmış olduğu kupa fotoğrafı, beğeni rekoru kırdı. Gönderideki güncel beğeni sayısına baktığımızda 72.2 milyonun üzerinde beğeni mevcut. Instagram gönderisinde kupa fotoğrafının yanı sıra çeşitli fotoğraflar da bulunuyor.

  Messi, gönderide bazı açıklamalara yer verdi

  Lionel Messi, paylaştığı gönderide birkaç cümlelik açıklama yapmıştı. Dünya şampiyonu olduklarını duyuran Messi, hala başarılı olduğuna sevindiğini belirtiyor. Bununla beraber takımının kupayı kazandığı için mutlu olduğunu duyuruyor.

  Lionel Messi, 407 milyon takipçiye sahip bir Instagram hesabını kullanıyor. 288 kişiyi takip eden hesapta 974 gönderi paylaşılmış durumda. Ünlü futbolcu, bu paylaşımdan sonra da milyonlarca beğeni aldı. Beğeni sayısı yüksek olan gönderilerden birisi de yatakta kupa paylaşımı. Bu gönderinin beğeni sayısı 52 milyonun üzerinde bulunuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam, Tam 14 Milyon Oyuncuyu Dolandırmakla Suçlanıyor: İşte Detaylar!

  Steam, İngiltere'de 656 milyon poundluk dava ile karşı karşıya. Valve, pazar hakimiyetini kullanarak 14 milyon oyuncudan fazla ücret almakla suçlanıyor.

  Instagram'da Reklam Dönemi Başlıyor: Geçilemeyen Reklamlar Geliyor!

  Instagram, 'Ad Break' adlı yeni özelliğiyle 3-5 saniyelik geçilemeyen reklamları test ediyor. Kullanıcılar, akışlarında bu reklamları izlemek zorunda kalacak

  Twitter'da (X) Beğeniler Gizlenebilecek: İşte Detaylar!

  Elon Musk, X platformunda (Twitter) herkese açık beğenilerin gizleneceğini duyurdu. Bu değişiklik, kullanıcıların özgürce etkileşimde bulunmasını hedefliyor.

  GTA 5, 200 Milyondan Fazla Sattı: Tarihin En Çok Satan Oyunları Arasına Girdi!

  Rockstar Games'in GTA 5'i, dünya çapında 200 milyondan fazla satış yaparak tarihin en çok satan üçüncü oyunu oldu ve yeni rekorlar kırmaya devam ediyor.

  Instagram'da Beğeni Rekoru Kırıldı: 72 Milyon Beğeni!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et